Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Oznámení o změně filmotéky HBO GO

22. 1. 2020

Vážení klienti,

společnost HBO nám na přelomu roku oznámila změnu podmínek pro poskytování filmotéky HBO GO, a proto jsme se rozhodli převést Vás, zákazníky služby HBO GO, na novou službu HBO OD. Tuto službu poskytujeme na naší IPTV platformě NejTV, kde nabízíme výrazně vyšší komfort a jednodušší obsluhu. O detailech této nabídky se můžete informovat na telefonním čísle 488 999 488 případně 212 270 000.
V měsíci únoru Vás budeme kontaktovat za účelem informování o průběhu změny, detailu podmínek a domluvení konkrétního termínu na přeinstalaci služby. Původní služba HBO - GO Vám bude ukončena ke dni 28. 2. 2020. Po tomto datu budete moci případně užívat ostatní Vaše služby za stávajících podmínek.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že budete s novými službami i nadále spokojeni.

Vaše Nej.cz

Oznámení o změně zdrojů TV signálu v HFC nabídkách

20. 1. 2020

Vážení klienti,

z důvodů změn pozemního vysílání DVB-T, jsme nuceni nahradit některé zdroje TV signálů. V některých případech nahradíme stávající SD kvalitu za vyšší HD kvalitu, dojde tedy k výraznému zlepšení kvality obrazu u HD televizí. Vyšší rozlišení je výrazně náročnější na přenosovou kapacitu a budeme nuceni ve Vaší nabídce ukončit vysílání některých málo sledovaných kanálů. Ke změně v těchto nabídkách dojde postupně mezi 16. - 20. březnem tohoto roku.
Pro Vás to bude znamenat pouze přeladění Vašeho televizního přijímače. Doporučujeme uvést televizi do továrního nastavení, a to po 20. 3. 2020. Po datu provedení změny bude na našich webových stránkách dostupné také nové programové schéma.

V případě, že Vám tato nabídka nebude vyhovovat, doporučujeme přechod na modernější nabídku NejTV (TV přes internet), kde máme k dispozici více než 200 různých televizních stanic a konkrétní TV stanice si můžete vybrat a pravidelně měnit Vy sami. Pořady můžete přetáčet, pozastavit a dívat se i týden zpětně. Více informací Vám rádi poskytneme na naší zákaznické lince na tel. 212 270 000.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej.cz

Oznámení o dočasné nedostupnosti služeb poskytované Mimoňskou komunální

20. 12. 2019

Vážení klienti,

oznamujeme Vám, že od 1. 1. do 14. 1. 2020 budou služby poskytované Mimoňskou komunální související s našimi produkty nedostupné.

Vaše požadavky rádi vyřídíme na naší prodejně na náměstí T. G. Masaryka 132/11 v České Lípě.

Případně nás můžete kontaktovat skrze telefon 488 999 488 nebo email zakaznicke.centrum@nej.cz.

Děkujeme za pochopení

Vaše Nej.cz

Oznámení pro zákazníky v Broumově

4. 12. 2019

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že dne 10. 12. 2019 dojde ke změně struktury digitálního DVB-T vysílání v síti Nej.cz v Broumově, kde zařadíme speciální programovou nabídku, která zachová signál DVB-T v naší síti i po roce 2020.

S úpravou programové nabídky bude spojen výpadek služeb, za který se předem omlouváme. Práce na síti budou ukončeny do 15:00 h.

Pro příjem nových TV kanálů ve formátu DVB-T bude nutné z Vaší strany zajistit přeladění Vaší televize (doporučujeme spustit automatické ladění v režimu „anténa“).

Pro bližší informace nebo v případě nejasností nás můžete kontaktovat prostřednictvím centrální zákaznické linky 488 999 488.

Vaše Nej.cz

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl