Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Oznámení o plánovaných změnách v analogové TV nabídce - platnost od 07/2016

23. 5. 2016

Vážená paní, vážený pane,

dovolte nám prosím, abychom Vám poděkovali za dlouhodobé využívání našich služeb. Zároveň Vás chceme informovat o změnách v technologicky nejnižší „analogové“ televizní programové nabídce, kterou od nás dlouhodobě využíváte.

Přestože vysílání analogového televizního signálu v pozemních sítích bylo ukončeno již téměř před pěti lety, naše společnost z důvodu velkého zájmu uživatelů vybavených starší generací přijímačů, se snaží prodloužit období jejich využitelnosti a alespoň v základní programové nabídce prozatím toto vysílání v našich sítích zajistit.

Právě u této nabídky dojde od 1. července 2016 ke změně na Redukovanou nabídku, která Vám oproti původní analogové nabídce nabídne příjem ve všech třech vysílacích formátech, včetně odkódovaných stanic ve vysílacím formátu DVB-C. Co touto změnou získáváte?


1. Další kvalitní platformu pro příjem digitálního signálu (DVB-C).
2. Alternativu plynulého přechodu z pozemského vysílání DVB-T, bez nutnosti budoucí investice do zařízení, pro příjem nového formátu DVB-T2 a zařízení s novým kodekem HEVC.
3. Kanály, které byly doposud v analogovém vysílání (Eurosport, Spektrum, slovenské TV stanice aj.) budou i Vám nyní dostupné v digitálním formátu DVB-C.
4. Umožnění sledování kanálů ČT v kvalitě vysokého rozlišení HD.


Z tohoto důvodu a také především z důvodu navyšování poplatku autorským svazům, který ze zákona odvádíme, jsme nuceni navýšit tarif této nové TV nabídky o částku ve výši 10 Kč vč. příslušné DPH, a to s platností od 1. července 2016. Chceme Vás proto požádat o upravení Vašich plateb o tuto částku k výše uvedenému datu. U platby prostřednictvím SIPO a inkasní platby z účtu si pouze ověřte povolený limit, úpravu částky řešit nemusíte, bude provedena automaticky.
Zároveň dochází k několika změnám ve všeobecném ceníku služeb, který je dostupný na našich webových stránkách nebo na zákaznických kancelářích naší společnosti.

V souladu s obchodními podmínkami máte možnost, v případě nesouhlasu s těmito změnami, zaslat písemnou výpověď na zákaznické středisko do 20. června 2016. Výpověď bude v tomto případě účinná od 1. července 2016.

Programové schéma Redukované nabídky, spolu s detailním oznámením pro danou lokalitu, naleznete v menu Dokumenty a manuály v Zákaznické sekci našich webových stránek.

Věříme, že uvedenou změnu ceny přijmete s porozuměním a současné rozšíření nabídky o nové programy přispěje k tomu, že budete i nadále s našimi službami spokojeni.

za Nej.cz s.r.o., Marius Marcolla
Obchodní ředitel

Slovenské programy - Markíza, Doma a Dajto

5. 4. 2016

Vážení diváci,

k předchozímu oznámení ohledně slovenských programů ze dne 10. 2. 2016 doplňujeme, že včerejší ukončení šíření těchto stanic byl dlouhodobě plánovaný krok a měl se shodovat s přerušením vysílání u všech ostatních poskytovatelů televizních služeb na našem území, k čemuž nakonec nedošlo, proto s konečným rozhodnutím vyčkáme na další vývoj situace.

Omlouváme se za oboustranně nepříjemnou situaci, ke které dochází v souvislosti s žádostí ze strany společnosti CET 21 spol. s r.o., která nemá zajištěny licence pro vysílání obsahu mimo území Slovenska.

Vaše Nej.cz

Oznámení týkající se slovenských programů Markíza, Doma a Dajto

10. 2. 2016

Vážená klientko, vážený kliente,

dovolte nám prosím, abychom Vás tímto informovali o změně v některých televizních programových nabídkách.

Společnost CET 21 nás požádala o ukončení šíření jejich slovenských kanálů Markíza, Doma a Dajto. CET 21 odůvodňuje tento svůj požadavek tím, že nemá vysílací práva pořadů těchto stanic pro Českou republiku, a proto je ani nám, ani žádnému jinému provozovateli v České Republice nemůže udělit.

My jsme ve většině nabídek vyřadili tyto TV stanice již v loňském roce. Nicméně v některých nabídkách tyto TV stanice doposud zůstaly a šíření jejich vysílání jsme nyní nuceni ukončit k 1. 3. 2016.

Společnost CET 21 nám nabídla jako náhradu pouze jeden nový kanál Markíza International, který nás bohužel svým vysílacím schématem neuspokojuje, neboť se jedná z velké části o opakované, již odvysílané pořady. Podle našeho názoru bude mít tato stanice charakter spíše Telky než Markízy.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli nahradit v některých nabídkách tyto kanály jinými TV stanicemi, o které jste v minulosti již projevili zájem.

Věříme, že tuto změnu, která není způsobena naší společností, přijmete s pochopením.

za Nej.cz s.r.o., Marius Marcolla
Obchodní ředitel

Nej.cz upozornění pro klienty - dotazník s nelegálním obsahem

31. 8. 2015

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás upozornit na možnost výskytu podvodných dotazníků vedených například pod názvem """"Výroční návštěvnický průzkum 2015"""" nebo """"NejTV a.s.: Uživatelský dotazník"""" s šancí na výhru. V současné době se na internetu objevila nová vlna útoků tohoto charakteru a jméno naší společnosti je používáno nelegálně bez našeho souhlasu. S tímto počínáním nemáme nic společného a od celé věci se distancujeme.

Doporučujeme Vám v dotazníku neodpovídat na žádné otázky a takovouto stránku ihned opustit.

V případě potřeby volejte naši zákaznickou linku 488 999 488.

Děkujeme, Vaše Nej.cz

©2015-2020 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl