Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Oznámení o změně vysílání televizní stanice Viasat HD

19. 2. 2020

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali o tom, že poskytoval skupiny programů Viasat se rozhodl již v loňském roce pro zkvalitnění obrazu u svých kanálů Viasat Nature SD a Viasat History SD a jejich převod do vysoké kvality - HD. Tímto krokem, ale zároveň opouští vysílání původního kanálu Viasat Nature/History HD, který kombinoval pořady z obou programů pouze v lepší kvalitě. Vysílání tohoto sdíleného kanálu ukončí na konci měsíce února 2020. Nadále bude zachováno vysílání česky podporovaných programů, které dodávají stejný obsah, ale již ve vysoké kvalitě HD. Další ze série vysílaných programů Viasat Explorer zůstává beze změny.

Děkujeme za pochopení.


Vaše Nej.cz

Upozornění na podvodnou soutěž

31. 1. 2020

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že se v poslední době opět rozšířilo podvodné zobrazování soutěže, která se šíří různými prohlížeči jménem naší společnosti. V textu je zákazník velmi profesionálně lákán k účasti v soutěži, ve které po odpovědi na otázky může vyhrát mobilní telefon.

V žádném případě na tyto otázky neodpovídejte, nezadávejte žádné citlivé údaje jako např. čísla platebních karet, bankovních účtů apod.
Nejedná se o naši soutěž, jde o podvodné jednání cizí společnosti.

To, že se nejedná o soutěž organizovanou naší společností poznáte z internetové adresy uvedené v adresovém řádku, kde za http:// není uvedena adresa „nej.cz“ naší společnosti.

Děkujeme.

Tým Nej.cz

Oznámení o změně zdrojů TV signálu v Chodově, Vintířově a Novém Sedle

28. 1. 2020

Vážení klienti,

z důvodů změn pozemního vysílání DVB-T, jsme nuceni nahradit některé zdroje TV signálů. V některých případech dojde k náhradě stávajících zdrojů TV signálu za zdroje s vyšší kvalitou obrazu. Vyšší kvalita je však náročnější na přenosovou kapacitu a budeme tím nuceni ve Vaší nabídce ukončit vysílání některých málo sledovaných kanálů či je nahradíme jinými kanály. Ke změně povinné / základní / rozšířené nabídky dojde v pondělí 3. 2. 2020.
Pro Vás to bude znamenat pouze přeladění Vašeho televizního přijímače. Doporučujeme uvést Vaši televizi či set-top box 3. 2. 2020 do továrního nastavení a přeladit v režimu """"anténa"""" po nastavení automatického ladění.

V případě, že Vám tato nabídka nebude vyhovovat, doporučujeme přechod na modernější nabídku NejTV (TV přes internet), kde máme k dispozici více než 200 různých televizních stanic a konkrétní TV stanice si můžete vybrat a pravidelně měnit Vy sami. Pořady můžete přetáčet, pozastavit a dívat se i týden zpětně.

Dále bychom Vás chtěli požádat o změnu platby za Vaše služby na nový účet. Pro více informací ohledně platebních údajů, ale i informací k nabídce a zmíněné změně TV zdrojů, jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 488 999 488 nebo v otevírací době naší pobočky v Chodově.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej.cz

Oznámení o změně vysílání programu National Geographic

22. 1. 2020

Vážení klienti,

provozovatel programu National Geographic se rozhodl v roce 2020 přestat vyrábět rozdílný vysílací obsah na kanálech National Geographic HD a National Geographic SD a tím sloučil programy do jednoho TV kanálu. Program National Geographic HD byl proto zrušen, sloučený program National Geographic naleznete v IP TV na nové pozici opět v HD rozlišení a je potřeba si ho do Vašeho výběru kanálů znovu navolit v zákaznickém účtu Moje Nej na našich webových stránkách, případně můžete kontaktovat naše zákaznické středisko na tel.: 488 999 488, kde Vám daný TV program, případně další TV programy, rádi navolíme za Vás.

S díky za pochopení

Vaše Nej.cz

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl