Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Upozornění na podvodné jednání

1. 7. 2019

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že se v poslední době opět rozšířilo podvodné zobrazování soutěže, která se šíří různými prohlížeči jménem naší společnosti. V textu je zákazník velmi profesionálně lákán k účasti v soutěži, ve které po odpovědi na otázky může vyhrát věcné ceny.

V žádném případě na tyto otázky neodpovídejte, nezadávejte žádné citlivé údaje jako např. čísla platebních karet, bankovních účtů apod.
Nejedná se o naši soutěž, jde o podvodné jednání cizí společnosti.

To, že se nejedná o soutěž organizovanou naší společností poznáte z internetové adresy uvedené v adresovém řádku, kde za http:// není uvedena adresa „nej.cz“ naší společnosti.

Chceme Vás dále informovat, že naše společnost již podala trestní oznámení na neznámého pachatele, kde prozatím policie daného pachatele neodhalila.
V případě, že na takové podvodné jednání narazíte, informujte nás o této skutečnosti na zákaznické lince 488 999 488 nebo pošlete náhled na email zakaznicke.centrum@nej.cz. Dovolujeme si Vám připomenout, že při komunikaci s naší společností je potřebné se autorizovat pouze číslem smlouvy a PINem, popř.datem narození, nikdy však nevyžadujeme číslo vaší kreditní karty ani další citlivé údaje.

Děkujeme.

Tým Nej.cz

Oznámení pro klienty využívající DVB-T vysílání v Třinci, Zdicích, Vrchlabí, Havl. Brodě a Břeclavi

5. 6. 2019

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že dne 18. 6. 2019 dojde ke změně struktury digitálního
DVB-T vysílání v síti Nej.cz v Třinci, Zdicích, Vrchlabí, Havlíčkově Brodě a Břeclavi - zařadíme speciální programovou nabídku, která zachová signál DVB-T v naší síti i po roce 2020.

Pokud příjem DVB-T programů v naší síti nyní využíváte, tak bude z Vaší strany nutné zajistit přeladění Vaší televize (doporučujeme spustit automatické ladění v režimu „anténa“) nebo pro Vás rádi zajistíme příjem digitální televize ve formátu DVB-C případně IPTV (televize přes internet) a to včetně programů v HD kvalitě.

Pro bližší informace nebo v případě nejasností volejte regionální zákaznické středisko nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím centrální zákaznické linky 488 999 488.

Vaše Nej.cz

Oznámení o změně zdrojů TV signálu v SD nabídce

16. 5. 2019

Vážení klienti,

vzhledem ke změnám ve zdrojích TV signálů bude postupně docházet k přechodu z vysílání v SD kvalitě na vysílání v HD kvalitě. Některé stanice tedy již ukončily či ukončí své vysílání v SD kvalitě, jiné budou vysílat i nadále v obou vysílacích formátech.

Dne 27. 5. 2019 se toto dotkne následujících TV stanic v SD kvalitě:

 VIASAT Nature
 VIASAT History
 VIASAT Explorer
 FILMBOX
 ARENA Sport 2

Pokud nemáte TV přijímač s kodekem MP4, případně využíváte ještě náš původní SD set-top box, může se stát, že od 27. 5. 2019 neuvidíte některé z výše uvedených stanic.

V tomto případě Vás prosíme o kontaktování našeho zákaznického centra na tel.: 488 999 488, případně Vaši lokální pobočku, kde Vám představí alternativní nabídku s chytřejšími funkcemi či s Vámi dohodnou výměnu koncového zařízení tak, abyste mohli i nadále tyto oblíbené stanice přijímat. Rozhodně se však nejedná o ukončení této nabídky.

Věříme, že uvedené změny povedou ke zlepšení kvality přijímaného signálu, a že budete s naší televizí i nadále spokojeni.

Vaše Nej.cz

Oznámení pro klienty využívající DVB-T vysílání ve Světlé nad Sázavou

9. 5. 2019

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že v úterý 14. 5. 2019 dojde ke změně struktury digitálního
DVB-T vysílání v síti Nej.cz ve Světlé nad Sázavou - zařadíme speciální programovou nabídku,
která zachová signál DVB-T v naší síti i po roce 2020.

Pokud příjem DVB-T programů v naší síti nyní využíváte, tak bude z Vaší strany nutné zajistit přeladění Vaší televize (doporučujeme spustit automatické ladění v režimu „anténa“) nebo pro Vás rádi zajistíme příjem digitální televize ve formátu DVB-C případně IPTV (televize přes internet) a to včetně programů v HD kvalitě.

Pro bližší informace nebo v případě nejasností volejte zákaznické středisko v Havlíčkově Brodě, tel.: 568 998 111 nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím centrální zákaznické linky 488 999 488.

©2015-2019 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl