Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Oznámení o modernizaci sítě v lokalitě Břeclav

3. 8. 2020

Vážení klienti,
dne 5.8.2020 dojde v lokalitách na ulicích Gagarinova, Budovatelská, Hájová, B.Šmerala, Dělnická, Tylova, Nádražní k výpadku služeb v dopoledních hodinách z důvodu modernizace sítě.

Děkujeme za pochopení Vaše Nej.cz

Opakované upozornění na podvodné jednání

9. 6. 2020

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že se v poslední době opět rozšířilo podvodné zobrazování soutěže nebo dotazníku, které se šíří různými prohlížeči jménem naší společnosti. V textu je zákazník velmi profesionálně lákán k účasti v soutěži nebo k vyplnění dotazníku, ve kterém po odpovědi na otázky může vyhrát věcné ceny.

V žádném případě na tyto otázky neodpovídejte, nezadávejte žádné citlivé údaje jako např. čísla platebních karet, bankovních účtů apod.
Nejedná se o naši akci, jde o podvodné jednání cizí společnosti.

To, že se nejedná o soutěž organizovanou naší společností poznáte z internetové adresy uvedené v adresovém řádku, kde za http:// není uvedena adresa „nej.cz“ naší společnosti.

Chceme Vás dále informovat, že naše společnost již činí příslušné kroky, abychom takovým aktivitám zabránili.
V případě, že na takové podvodné jednání narazíte, informujte nás o této skutečnosti na zákaznické lince 488 999 488 nebo pošlete náhled na email zakaznicke.centrum@nej.cz. Dovolujeme si Vám připomenout, že při komunikaci s naší společností je potřebné se autorizovat pouze číslem smlouvy a PINem, popř.datem narození, nikdy však nevyžadujeme číslo vaší kreditní karty ani další citlivé údaje.

Děkujeme.

Tým Nej.cz

Oznámení o změně struktury digitálního vysílání ve Světlé nad Sázavou Na Bradle

26. 5. 2020

Vážení klienti,


dovolujeme si Vás informovat, že dne 25. 5. 2020 dojde ke změně struktury digitálního DVB-T vysílání v síti Nej.cz ve Světlé nad Sázavou Na Bradle - zařadíme pro Vás speciální programovou nabídku, která zachová signál DVB-T v naší síti i po roce 2020. Analogové vysílání bude v souvislosti s touto změnou definitivně ukončeno.

Po této změně bude pro zachování příjmu DVB-T programů z Vaší strany nutné zajistit přeladění Vaší televize (doporučujeme spustit automatické ladění v režimu „anténa“) nebo díky modernizaci sítě, která v nedávné době proběhla, Vám můžeme nově nabídnout tyto služby:

NEJ TV – Internetová televize, která nabízí více jak 200 TV stanic, s množstvím chytrých funkcí:

• Pozastavení pořadu a jeho opětovné spuštění, přetáčení, ukládání oblíbených pořadů, vyhledávání a jiné
• Videotéka HBO s nejnovějšími filmy a seriály
• Možnost vybrat si sami programy, které Vás baví sledovat.

Digitální televize DVB-C, která nabízí více jak 150 TV stanic v té nejvyšší možné kvalitě, které uspokojí sportovní fandy, dětské diváky, filmové nadšence i seriálové maniaky. Vyberte si balíček, který Vás baví.
Vysokorychlostní INTERNET za dostupné ceny, které nezatíží Váš rozpočet a překvapí svojí rychlostí, stabilitou, a navíc ve spojení se službou NejTV získáte výhodnou cenu a ušetříte.
Mimořádná nabídka: Při objednání jakékoliv služby INTERNET, získáte naší speciální televizní DVB-T nabídku, včetně přeladění Vaší televize naším technikem ZDARMA!!!

Bližší informace Vám rádi sdělíme osobně nebo telefonicky na naší pobočce v Havlíčkově Brodě tel.: 568 998 111. Také nás můžete kontaktovat prostřednictvím centrální zákaznické linky Nej.cz: 488 999 488.

Vaše Nej.cz

Programová změna v umístění TV kanálu Hustler

14. 5. 2020

Vážení klienti,

v průběhu měsíce května dojde k programových změnám v umístění TV kanálu Hustler. V důsledku rozdílných představ o distribuci tohoto kanálu mezi Nej.cz a vlastníkem vysílacích práv jsme nuceni ukončit vysílání tohoto kanálu v některých nabídkách.
V tematickém balíčku Vášeň ve formátu DVB-C dojde k jeho nahrazení kanálem Dorcel.
V nabídce Nej TV (IPTV-kreditovém systému) bude vysílat prozatím bez omezení.

Děkujeme za pochopení

Vaše Nej.cz

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl