Úvod Aktuálně VÝPADKY/ODSTÁVKY PROVOZU

Odstávky provozu

Mimoň - oznámení pro zákazníky kabelové televize

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám tímto způsobem oznámit, že v úterý 19. 6. 2018 v dopoledních hodinách dojde v části distribuční sítě kabelové televize v Mimoni k přepojení stávajících služeb digitální televize ve formátu DVB-C (kabelový digitál) na standardní digitální služby DVB-C Nej.cz.

Přepojením budou dotčeni zákazníci kabelové televize, kteří nyní využívají plnou digitální DVB-C nabídku televizních programů a bydlí v ulicích:
Eliášova, Hvězdovská, Kamenná, Křížová, Lipová, Luční, nám. Julia Fučíka, Nová, Novopolní, Pražská, Ralská, část sídl. Pod Ralskem, Sluneční, Smetanova, Svébořická, Tyršovo nám. a U Nemocnice.

Pro následné zajištění příjmu digitálních DVB-C programů Nej.cz je nutné přeladit TV přijímače (doporučujeme ladit v odpoledních hodinách). Zákazníkům, kteří od nás předem obdrželi set-top-boxy nebo dekódovací moduly pro digitální DVB-C služby Nej.cz, doporučujeme přeladit televizi již se zapojeným set-top-boxem nebo s dekódovacím modulem vloženým přímo do televize.

V případě jakéhokoliv problému s příjmem televize vzniklého v souvislosti s přepojením uvedené části distribuční sítě kontaktujte, prosím, zákaznické centrum Nej.cz, tel.: 488 999 488, e-mail: zakaznicke.centrum@nej.cz nebo zákaznické středisko Nej.cz v Liberci, tel.: 488 998 111 nebo 739 454 880, e-mail: sluzby.liberec@nej.cz.

Váš požadavek nám můžete předat i prostřednictvím přepážky v sídle Mimoňské komunální a.s.

Věříme, že uvedené změny přijmete s pochopením, oceníte vyšší kvalitu a širší možnosti při sledování televizních programů a děkujeme Vám za zachování Vaší přízně.

Vaše Nej.cz

©2015-2018 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl