VÝPADKY/ODSTÁVKY PROVOZU | Nej.cz
Úvod Aktuálně VÝPADKY/ODSTÁVKY PROVOZU

Odstávky provozu

Přerov –20. 8. 2018 – servis na sítí - odstávka všech služeb ve vybrané lokalitě

Vážení zákazníci,

v pondělí 20.8. 2018 v době od 8.00 do 10.00 hodin dojde k výpadku našich služeb (TV, Internet, IPTV, Telefon) z důvodu modernizace sítě elektronických komunikací v níže uvedené oblasti.

Servis sítě se týká těchto lokalit: Bayerova 1-5 lichá, Kozlovská 2-8 sudá, Šrobárova 1-13 lichá, Šrobárova 2-10 sudá17. listopadu 1-5 lichá, 17. listopadu 15,17, Žerotínovo náměstí 17,19, 20-31 sudá i lichá

Za tuto skutečnost se Vám velmi omlouváme.

Děkujeme Vám za pochopení.

Vaše Nej.cz

Mimoň - oznámení pro zákazníky kabelové televize

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám tímto způsobem oznámit, že v úterý 19. 6. 2018 v dopoledních hodinách dojde v části distribuční sítě kabelové televize v Mimoni k přepojení stávajících služeb digitální televize ve formátu DVB-C (kabelový digitál) na standardní digitální služby DVB-C Nej.cz.

Přepojením budou dotčeni zákazníci kabelové televize, kteří nyní využívají plnou digitální DVB-C nabídku televizních programů a bydlí v ulicích:
Eliášova, Hvězdovská, Kamenná, Křížová, Lipová, Luční, nám. Julia Fučíka, Nová, Novopolní, Pražská, Ralská, část sídl. Pod Ralskem, Sluneční, Smetanova, Svébořická, Tyršovo nám. a U Nemocnice.

Pro následné zajištění příjmu digitálních DVB-C programů Nej.cz je nutné přeladit TV přijímače (doporučujeme ladit v odpoledních hodinách). Zákazníkům, kteří od nás předem obdrželi set-top-boxy nebo dekódovací moduly pro digitální DVB-C služby Nej.cz, doporučujeme přeladit televizi již se zapojeným set-top-boxem nebo s dekódovacím modulem vloženým přímo do televize.

V případě jakéhokoliv problému s příjmem televize vzniklého v souvislosti s přepojením uvedené části distribuční sítě kontaktujte, prosím, zákaznické centrum Nej.cz, tel.: 488 999 488, e-mail: zakaznicke.centrum@nej.cz nebo zákaznické středisko Nej.cz v Liberci, tel.: 488 998 111 nebo 739 454 880, e-mail: sluzby.liberec@nej.cz.

Váš požadavek nám můžete předat i prostřednictvím přepážky v sídle Mimoňské komunální a.s.

Věříme, že uvedené změny přijmete s pochopením, oceníte vyšší kvalitu a širší možnosti při sledování televizních programů a děkujeme Vám za zachování Vaší přízně.

Vaše Nej.cz

©2015-2018 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl