Úvod Aktuálně VÝPADKY/ODSTÁVKY PROVOZU

Odstávky provozu

Oznámení o plánované odstávce Rovensko pod Troskami

Rovensko pod Troskami - oznámení pro uživatele služeb kabelové televize Nej.cz

Od 3. 6. 2020 bude probíhat celková rekonstrukce sítě kabelové televize v Rovensku pod Troskami za účelem zajištění služeb vysokorychlostního internetu a internetové digitální televize Nej TV. Rekonstrukce bude probíhat postupně a v jednotlivých částech města Rovenska tak bude docházet k nepravidelným výpadkům služeb kabelové televize, zpravidla v době od 9.00 hod. do 15.00 hod. Plánovaný termín pro dokončení rekonstrukce je 15. 7. 2020.

Výsledkem bude kvalitní multifunkční síť elektronických komunikací, která kromě stávající základní TV nabídky, umožní vysokorychlostní přístup do sítě internetu a kvalitní příjem programů digitální televize Nej TV. Programy budou převážně v HD kvalitě s možností přehrávání pořadů až 7 dní zpětně, případně jejich nahrávání nebo pozastavení a k dispozici budou i desítky prémiových programů včetně programů HBO a HBO videotéky. Nej TV bude možné sledovat nejen na televizi, ale i na počítači, tabletu a mobilu.

Plánovaný termín zahájení poskytování internetových služeb a digitální televize Nej TV je 1. září 2020.

Pro bližší informace volejte zákaznické středisko Nej.cz v Liberci, tel.: 488 998 111 nebo 739 454 880.Vaše Nej.cz

Plánovaný výpadek služeb v lokalitě Předmostí, Popovice a v obci Bělá pod Pradědem

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že z důvodu přeložky kabelu sítě elektronických komunikací vyvolanou stavbou kruhového objezdu v ulici Velká Dlážka v Přerově, proběhne ve středu 19. června od 22. hodiny večerní do čtvrtka 20. června, do 6. hodiny ranní odstávka všech služeb v lokalitě Předmostí, Popovice a datových služeb v obci Bělá pod Pradědem.

Za tuto odstávku se velmi omlouváme.


Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej.cz

©2015-2020 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl