Úvod O nás
170000 200000+

připojených domácností

1000010000+

připojených firem

2121

kontaktních míst

33.

největší poskytovatel v ČR

Stabilní a spolehlivý internet. Na tom nám záleží!

Bezproblémový chod internetu je základ. Ať už se koukáte na seriál nebo potřebujete internet k práci. S námi si vychutnáte rychlost až 500 Mb/s po kvalitní optické síti a řešení případných poruch do 24 hodin. K tomu jsme tu pro vás na lokálních pobočkách po celé ČR. Jestli chcete “nej připojení”, tak jedině s Nej.

Internet od Nej
Bezproblémový chod internetu. Na tom nám záleží!

Investujeme do rozvoje sítě a technologií

Když to jde dobře, stejně to může jít ještě líp. Proto jdeme s dobou a stále vylepšujeme. Nej vybudovala jako jeden z mála ISP společností v ČR páteřní sít o kapacitě 100Gb přes celou Českou republiku. Televizi, internet i volání tak využijete vždy v nejlepší kvalitě. 

Mobilní volání a internet
Investujeme do rozvoje sítě a technologií.

Můžete si vybrat z široké nabídky našich služeb

Připojíme vás k internetu pomocí optických, wifi (bezdrátových), kabelových a xDSL technologií. Můžeme vám poskytnout výhodné nabídky pro pevnou linku nebo mobilní telefon. Na všech těchto sítích si můžete užívat pohody díky kvalitnímu internetu a veškeré multimediální zábavě. Máme k dispozici širokou škálu televizních stanic a nabízíme dnes velmi oblíbenou nabídku IPTV nebo osvedčenou klasiku digitální televize.

Naše služby
Bezproblémový chod internetu. Na tom nám záleží!

Jsme stabilním partnerem pro malé i velké firmy

Žádná firma se v moderní době bez kvalitního připojení a volání neobejde. Proto nabízíme nejen vysoce stálý a spolehlivý internet, ale také nadstandardní služby– servis, podporu po telefonu a lokální technickou pomoc. Připojte se k více než 170 000 spokojeným zákazníkům. 

Nabídka pro firmy

Zajímavosti z oboru

Květnový filmový hit v NejTV? Mr. & Mrs. Smith!
11. 5. 2021

Květnový filmový hit v NejTV? Mr. & Mrs. Smith!

I v květnu si v NejTV pustíte ty nejlepší filmové hity. Ke konci měsíce zažijete chvíle plné napětí s dvojicí tajných agentů z filmu Mr. & Mrs. Smith. Jaký příběh film vypráví a proč jej 23. května musíte vidět?

Přečíst celý článek

Vydána aplikace pro SAMSUNG TV
10. 5. 2021

Vydána aplikace pro SAMSUNG TV

Klienti Nej.cz si nyní mohou volně stáhnout aplikaci pro svůj chytrý televizor od firmy SAMSUNG, která jim umožní naši Nej TV sledovat přímo na jejich televizoru, bez nutnosti mít připojen náš settopbox.

Přečíst celý článek

Nejlepší květnové filmy a seriály v NejTV
4. 5. 2021

Nejlepší květnové filmy a seriály v NejTV

V květnu se od NejTV neodtrhnete. Na jejích kanálech totiž najdete oblíbené seriály, skvělé sportovní zápasy, dobrodružné dokumenty i filmové hity. Kdy a na co se můžete těšit? 

Přečíst celý článek

Mohlo by vás zajímat

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl