Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Oznámení o otevření televizních kanálů ZDARMA

17. 3. 2020

V této těžké situaci chceme našim klientům zpříjemnit nucený pobyt doma otevřením televizních balíčků FILMBOX a VIASAT do konce března 2020.
Konkrétně se jedná o programy: DOCUBOX, FASHION BOX, FILMBOX ARTHOUSE, FILMBOX EXTRA,FILMBOX FAMILY, FILMBOX PREMIUM, FAST&FUNBOX, FIGHT BOX, 360 TUNEBOX, VIASAT EXPLORER, VIASAT NATURE, VIASAT HISTORY.
Otevření programů platí pro IPTV i pro DVB-C nabídky.
Přehled pozic jednotlivých stanic naleznete v programovém schématu na našich webových stránkách.

V budoucích dnech pravděpodobně přibudou další programy, které budeme zdarma otevírat. Vaše Nej.cz

Oznámení o uzavření poboček

16. 3. 2020

S ohledem na nařízení vlády, přijaté na konci minulého týdne, týkající se zamezení šíření epidemie koronaviru SARS-CoV-2 jsme byli nuceni dočasně uzavřít pobočky pro osobní kontakt s veřejností. Jakékoliv záležitosti můžete nadále vyřizovat prostřednictvím telefonů jak na pobočkách, tak na zákaznických linkách 488 999 488 nebo 212 270 000.

Kontaktovat nás můžete také e-mailem na adresu: zakaznické.centrum@nej.cz

Prosíme Vás o trpělivost při vyřizování Vašich požadavků.

Děkujeme za pochopení.

S přáním pevného zdraví

Vaše Nej.cz.

Oznámení o změně provozní doby pobočky - Havlíčkův Brod

10. 3. 2020

Vážení klienti,

dovolujeme si Vám oznámit, že z provozních důvodů bude pobočka v Havlíčkově Brodu uzavřena v úterý 17.3.2020 od 8:00 do 12:30 hod. a ve čtvrtek 19.3. 2020 od 12:30 do 15:30 hod.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej.cz

Oznámení o změně smluvních dokumentů k 1.4.2020

1. 3. 2020

Vážení zákazníci,

na základě změny právních předpisů, v důsledku kterých nevzniká zákazníkovi právo na ukončení Smlouvy, došlo ke změně některých ujednání smluvní dokumentace naší společnosti, která je ve znění účinném od 1.4.2020 zveřejněna na našich stránkách www.nej.cz v sekci „Zákaznická sekce - Dokumenty“.Jedná se o tyto smluvní dokumenty:

Všeobecné podmínky

Ceník poplatků

Ceník zařízení

Provozní řád hlasových služeb

Vzor smlouvyZároveň upozorňujeme zákazníky, kteří nemají funkční přihlašovací údaje (PIN) pro autorizovaný dálkový přístup ke svému zákaznickému účtu (hlavní komunikační kanál), nechť kontaktují Zákaznické centrum naší společnosti, a to na e-mail: zakaznicke.centrum@nej.cz.

Pro řádnou identifikaci žadatele je zapotřebí vždy uvést číslo smlouvy, datum narození a kontaktní mobilní číslo, na které bude PIN zaslán SMSkou.Děkujeme za pochopení

Vaše Nej.cz

©2015-2020 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl