Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Chotěboř - Oznámení pro uživatele služeb kabelové televize Nej.cz

31. 3. 2020

Změna termínu úpravy televizní nabídky v souvislosti s nouzovým stavem vyhlášeným vládou ČR

Nový předpokládaný termín změny programové nabídky je 20. 4. 2020 od 9:00 – 13:00 hod. V tomto čase nebudou dostupné televizní služby pro uživatele služeb Nej.cz

Po 13.00 hodině bude nutné z Vaší strany zajistit přeladění televize (doporučujeme spustit automatické ladění v režimu „anténa“).

Pro bližší informace nebo v případě nejasností volejte zákaznické středisko v Havlíčkově Brodě, tel.: 568 998 111, nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím centrální zákaznické linky Nej.cz 488 999 488.

Děkujeme za pochopení Vaše Nej.cz.

Zařazení ČT3 do programové nabídky

23. 3. 2020

Vážení klienti,
dnes byl zařazen program ČT3, pokud ho nenajdete ve své programové nabídce, volejte na zákaznickou linku 488 999 488, kde se budeme snažit Váš hovor v současných ztížených podmínkách v co nejkratší době odbavit.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej.cz

Oznámení o otevření televizních kanálů ZDARMA

17. 3. 2020

V této těžké situaci chceme našim klientům zpříjemnit nucený pobyt doma otevřením televizních balíčků FILMBOX a VIASAT do konce března 2020.
Konkrétně se jedná o programy: DOCUBOX, FASHION BOX, FILMBOX ARTHOUSE, FILMBOX EXTRA,FILMBOX FAMILY, FILMBOX PREMIUM, FAST&FUNBOX, FIGHT BOX, 360 TUNEBOX, VIASAT EXPLORER, VIASAT NATURE, VIASAT HISTORY.
Otevření programů platí pro IPTV i pro DVB-C nabídky.
Přehled pozic jednotlivých stanic naleznete v programovém schématu na našich webových stránkách.

V budoucích dnech pravděpodobně přibudou další programy, které budeme zdarma otevírat. Vaše Nej.cz

Oznámení o změně smluvních dokumentů k 1.4.2020

1. 3. 2020

Vážení zákazníci,

na základě změny právních předpisů, v důsledku kterých nevzniká zákazníkovi právo na ukončení Smlouvy, došlo ke změně některých ujednání smluvní dokumentace naší společnosti, která je ve znění účinném od 1.4.2020 zveřejněna na našich stránkách www.nej.cz v sekci „Zákaznická sekce - Dokumenty“.Jedná se o tyto smluvní dokumenty:

Všeobecné podmínky

Ceník poplatků

Ceník zařízení

Provozní řád hlasových služeb

Vzor smlouvyZároveň upozorňujeme zákazníky, kteří nemají funkční přihlašovací údaje (PIN) pro autorizovaný dálkový přístup ke svému zákaznickému účtu (hlavní komunikační kanál), nechť kontaktují Zákaznické centrum naší společnosti, a to na e-mail: zakaznicke.centrum@nej.cz.

Pro řádnou identifikaci žadatele je zapotřebí vždy uvést číslo smlouvy, datum narození a kontaktní mobilní číslo, na které bude PIN zaslán SMSkou.Děkujeme za pochopení

Vaše Nej.cz

©2015-2020 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl