Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Upozornění na podvodnou soutěž

31. 1. 2020

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že se v poslední době opět rozšířilo podvodné zobrazování soutěže, která se šíří různými prohlížeči jménem naší společnosti. V textu je zákazník velmi profesionálně lákán k účasti v soutěži, ve které po odpovědi na otázky může vyhrát mobilní telefon.

V žádném případě na tyto otázky neodpovídejte, nezadávejte žádné citlivé údaje jako např. čísla platebních karet, bankovních účtů apod.
Nejedná se o naši soutěž, jde o podvodné jednání cizí společnosti.

To, že se nejedná o soutěž organizovanou naší společností poznáte z internetové adresy uvedené v adresovém řádku, kde za http:// není uvedena adresa „nej.cz“ naší společnosti.

Děkujeme.

Tým Nej.cz

Oznámení o změně zdrojů TV signálu v Chodově, Vintířově a Novém Sedle

28. 1. 2020

Vážení klienti,

z důvodů změn pozemního vysílání DVB-T, jsme nuceni nahradit některé zdroje TV signálů. V některých případech dojde k náhradě stávajících zdrojů TV signálu za zdroje s vyšší kvalitou obrazu. Vyšší kvalita je však náročnější na přenosovou kapacitu a budeme tím nuceni ve Vaší nabídce ukončit vysílání některých málo sledovaných kanálů či je nahradíme jinými kanály. Ke změně povinné / základní / rozšířené nabídky dojde v pondělí 3. 2. 2020.
Pro Vás to bude znamenat pouze přeladění Vašeho televizního přijímače. Doporučujeme uvést Vaši televizi či set-top box 3. 2. 2020 do továrního nastavení a přeladit v režimu """"anténa"""" po nastavení automatického ladění.

V případě, že Vám tato nabídka nebude vyhovovat, doporučujeme přechod na modernější nabídku NejTV (TV přes internet), kde máme k dispozici více než 200 různých televizních stanic a konkrétní TV stanice si můžete vybrat a pravidelně měnit Vy sami. Pořady můžete přetáčet, pozastavit a dívat se i týden zpětně.

Dále bychom Vás chtěli požádat o změnu platby za Vaše služby na nový účet. Pro více informací ohledně platebních údajů, ale i informací k nabídce a zmíněné změně TV zdrojů, jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 488 999 488 nebo v otevírací době naší pobočky v Chodově.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej.cz

Oznámení o změně vysílání programu National Geographic

22. 1. 2020

Vážení klienti,

provozovatel programu National Geographic se rozhodl v roce 2020 přestat vyrábět rozdílný vysílací obsah na kanálech National Geographic HD a National Geographic SD a tím sloučil programy do jednoho TV kanálu. Program National Geographic HD byl proto zrušen, sloučený program National Geographic naleznete v IP TV na nové pozici opět v HD rozlišení a je potřeba si ho do Vašeho výběru kanálů znovu navolit v zákaznickém účtu Moje Nej na našich webových stránkách, případně můžete kontaktovat naše zákaznické středisko na tel.: 488 999 488, kde Vám daný TV program, případně další TV programy, rádi navolíme za Vás.

S díky za pochopení

Vaše Nej.cz

Oznámení o změně filmotéky HBO GO

22. 1. 2020

Vážení klienti,

společnost HBO nám na přelomu roku oznámila změnu podmínek pro poskytování filmotéky HBO GO, a proto jsme se rozhodli převést Vás, zákazníky služby HBO GO, na novou službu HBO OD. Tuto službu poskytujeme na naší IPTV platformě NejTV, kde nabízíme výrazně vyšší komfort a jednodušší obsluhu. O detailech této nabídky se můžete informovat na telefonním čísle 488 999 488 případně 212 270 000.
V měsíci únoru Vás budeme kontaktovat za účelem informování o průběhu změny, detailu podmínek a domluvení konkrétního termínu na přeinstalaci služby. Původní služba HBO - GO Vám bude ukončena ke dni 28. 2. 2020. Po tomto datu budete moci případně užívat ostatní Vaše služby za stávajících podmínek.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že budete s novými službami i nadále spokojeni.

Vaše Nej.cz

©2015-2020 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl