Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Upozornění na podvodné jednání

23. 3. 2020

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že se v poslední době opět rozšířilo podvodné zobrazování soutěže nebo dotazníku, které se šíří různými prohlížeči jménem naší společnosti. V textu je zákazník velmi profesionálně lákán k účasti v soutěži nebo k vyplnění dotazníku, ve kterém po odpovědi na otázky může vyhrát věcné ceny.

V žádném případě na tyto otázky neodpovídejte, nezadávejte žádné citlivé údaje jako např. čísla platebních karet, bankovních účtů apod.
Nejedná se o naši akci, jde o podvodné jednání cizí společnosti.

To, že se nejedná o soutěž organizovanou naší společností poznáte z internetové adresy uvedené v adresovém řádku, kde za http:// není uvedena adresa „nej.cz“ naší společnosti.

Chceme Vás dále informovat, že naše společnost již činí příslušné kroky, abychom takovým aktivitám zabránili.
V případě, že na takové podvodné jednání narazíte, informujte nás o této skutečnosti na zákaznické lince 488 999 488 nebo pošlete náhled na email zakaznicke.centrum@nej.cz. Dovolujeme si Vám připomenout, že při komunikaci s naší společností je potřebné se autorizovat pouze číslem smlouvy a PINem, popř.datem narození, nikdy však nevyžadujeme číslo vaší kreditní karty ani další citlivé údaje.

Děkujeme.

Tým Nej.cz

Zařazení ČT3 do programové nabídky

23. 3. 2020

Vážení klienti,
dnes byl zařazen program ČT3, pokud ho nenajdete ve své programové nabídce, volejte na zákaznickou linku 488 999 488, kde se budeme snažit Váš hovor v současných ztížených podmínkách v co nejkratší době odbavit.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej.cz

Oznámení o otevření televizních kanálů ZDARMA

17. 3. 2020

V této těžké situaci chceme našim klientům zpříjemnit nucený pobyt doma otevřením televizních balíčků FILMBOX a VIASAT do konce března 2020.
Konkrétně se jedná o programy: DOCUBOX, FASHION BOX, FILMBOX ARTHOUSE, FILMBOX EXTRA,FILMBOX FAMILY, FILMBOX PREMIUM, FAST&FUNBOX, FIGHT BOX, 360 TUNEBOX, VIASAT EXPLORER, VIASAT NATURE, VIASAT HISTORY.
Otevření programů platí pro IPTV i pro DVB-C nabídky.
Přehled pozic jednotlivých stanic naleznete v programovém schématu na našich webových stránkách.

V budoucích dnech pravděpodobně přibudou další programy, které budeme zdarma otevírat. Vaše Nej.cz

Oznámení o uzavření poboček

16. 3. 2020

S ohledem na nařízení vlády, přijaté na konci minulého týdne, týkající se zamezení šíření epidemie koronaviru SARS-CoV-2 jsme byli nuceni dočasně uzavřít pobočky pro osobní kontakt s veřejností. Jakékoliv záležitosti můžete nadále vyřizovat prostřednictvím telefonů jak na pobočkách, tak na zákaznických linkách 488 999 488 nebo 212 270 000.

Kontaktovat nás můžete také e-mailem na adresu: zakaznické.centrum@nej.cz

Prosíme Vás o trpělivost při vyřizování Vašich požadavků.

Děkujeme za pochopení.

S přáním pevného zdraví

Vaše Nej.cz.

©2015-2020 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl