Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Oznámení o mimořádném uzavření pobočky v Hlinsku

11. 8. 2020

Vážení klienti,

dovolujeme si Vám oznámit, že z provozních důvodů bude od 17. 8. 2020 do 28. 8. 2020 dočasně uzavřena pobočka v Hlinsku.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej.cz

Srpnová úprava provozní doby pobočky Ostrava - Poruba

6. 8. 2020

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že v měsíci srpnu 2020 bude zkrácena provozní doba pobočky v Ostravě, a to každé úterý a čtvrtek do 16 h, v pátek pak do 15 h.

Celou otevírací dobu pobočky naleznete v sekci Kontakty - Pobočka - Ostrava-Poruba.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej.cz

Oznámení o modernizaci sítě v lokalitě Břeclav

3. 8. 2020

Vážení klienti,
dne 5.8.2020 dojde v lokalitách na ulicích Gagarinova, Budovatelská, Hájová, B.Šmerala, Dělnická, Tylova, Nádražní k výpadku služeb v dopoledních hodinách z důvodu modernizace sítě.

Děkujeme za pochopení Vaše Nej.cz

Opakované upozornění na podvodné jednání

9. 6. 2020

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že se v poslední době opět rozšířilo podvodné zobrazování soutěže nebo dotazníku, které se šíří různými prohlížeči jménem naší společnosti. V textu je zákazník velmi profesionálně lákán k účasti v soutěži nebo k vyplnění dotazníku, ve kterém po odpovědi na otázky může vyhrát věcné ceny.

V žádném případě na tyto otázky neodpovídejte, nezadávejte žádné citlivé údaje jako např. čísla platebních karet, bankovních účtů apod.
Nejedná se o naši akci, jde o podvodné jednání cizí společnosti.

To, že se nejedná o soutěž organizovanou naší společností poznáte z internetové adresy uvedené v adresovém řádku, kde za http:// není uvedena adresa „nej.cz“ naší společnosti.

Chceme Vás dále informovat, že naše společnost již činí příslušné kroky, abychom takovým aktivitám zabránili.
V případě, že na takové podvodné jednání narazíte, informujte nás o této skutečnosti na zákaznické lince 488 999 488 nebo pošlete náhled na email zakaznicke.centrum@nej.cz. Dovolujeme si Vám připomenout, že při komunikaci s naší společností je potřebné se autorizovat pouze číslem smlouvy a PINem, popř.datem narození, nikdy však nevyžadujeme číslo vaší kreditní karty ani další citlivé údaje.

Děkujeme.

Tým Nej.cz

©2015-2020 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl