Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Oznámení pro klienty v Bechyni

15. 7. 2019

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že dne 22.7. 2019 dojde   k úplnému vypnutí analogového vysílání, a zároveň ke změně struktury digitálního
DVB-T vysílání v síti Nej.cz v Bechyni - zařadíme speciální programovou nabídku, která zachová signál DVB-T v naší síti i po roce 2020.

Pokud příjem DVB-T programů v naší síti nyní využíváte, bude nutné z Vaší strany zajistit přeladění Vaší televize (doporučujeme spustit automatické ladění v režimu „anténa“), nebo pro Vás rádi zajistíme příjem digitální televize s HD programy ve formátu DVB-C nebo NET TV (televize přes internet s časovým posunem až 7 dní zpětně, zastavením přehrávání, přetáčením pořadů, nahráváním a archivem HBO OD).


Pro bližší informace nebo v případě nejasností volejte naše zákaznické středisko v Táboře, nebo v Milevsku, nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím centrální zákaznické linky 488 999 488.

Vaše Nej.cz

Oznámení pro klienty využívající DVB-C vysílání v Prachaticích a Volarech

8. 7. 2019

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že dne 15.7. 2019 dojde ke změně struktury digitálního DVB-C vysílání v síti Nej.cz v Prachaticích a Volarech.

Pokud příjem DVB-C programů v naší síti nyní využíváte, může být z vaší strany nutné zajistit přeladění vaší televize či set-top boxu (doporučujeme spustit automatické ladění v režimu „digitální“) nebo pro vás rádi zajistíme příjem nové moderní IPTV (televize přes internet), která umožňuje mimo jiné možnosti zpětného shlédnutí, pozastavení obrazu a výběru vlastní programové nabídky.

Pro bližší informace nebo v případě nejasností volejte regionální zákaznické středisko nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím centrální zákaznické linky 488 999 488 .

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej.cz

Oznámení o změně provozní doby pobočky Velké Meziříčí

2. 7. 2019

Vážení klienti,

z provozních důvodů bude pobočka ve Velkém Meziříčí po dobu prázdnin otevřena pouze v úterý od 8.00 -13.00 hod.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej.cz

Oznámení o změně pracovní doby v Tanvaldě

2. 7. 2019

Vážení klienti,

z provozních důvodů bude pobočka v Tanvaldě mimořádně uzavřena 4.7. a 11.7.2019.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej.cz

©2015-2019 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl