Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Oznámení o změně Základní analogové nabídky pro určité lokality s platností od 1. 5. 2018

26. 3. 2018

Vážená klientko, vážený kliente,

dovolte nám prosím, abychom Vás tímto informovali o změnách týkajících se ZÁKLADNÍ analogové programové nabídky pro lokality Perknov, Broumov, Olivětín, Police nad Metují, Meziměstí, Vrchlabí, Jilemnice a Světlá nad Sázavou - Na Bradle.

Přestože vysílání analogového televizního signálu v pozemních sítích bylo ukončeno již téměř před osmi lety, naše společnost z důvodu velkého zájmu uživatelů vybavených starší generací přijímačů, se snaží prodloužit období jejich využitelnosti, a alespoň v základní programové nabídce toto vysílání v našich sítích zajistit.

Rostoucí náklady na toto umělé vytváření analogového signálu spolu se změnou distribučních podmínek společnosti TV Nova s.r.o., která výrazným způsobem zdražuje poplatky za distribuci a také stálé navyšování poplatků autorským svazům, které ze zákona odvádíme, nás donutily nepatrně navýšit cenu tarifu základního televizního balíčku, a to s platností od 1. května 2018. Novou konkrétní cenu Vašeho televizního balíčku naleznete v oznámení pro danou lokalitu v menu Dokumenty a manuály v Zákaznické sekci našich webových stránek.

Chceme Vás proto požádat o upravení Vašich plateb dle uvedené částky k výše uvedenému datu. U platby prostřednictvím SIPO a inkasní platby z účtu si pouze ověřte povolený limit, úpravu částky řešit nemusíte, bude provedena automaticky.

V lokalitách Broumov, Olivětín, Police nad Metují, Meziměstí a Jilemnice navíc dojde i k úpravě v programové nabídce. Výčet změn opět naleznete v oznámení pro danou lokalitu v menu Dokumenty a manuály v Zákaznické sekci našich webových stránek.

V souladu s obchodními podmínkami máte možnost, v případě nesouhlasu s těmito změnami, zaslat písemnou výpověď na zákaznické středisko do 20. dubna 2018. Výpověď bude v tomto případě účinná od 1. května 2018.

Věříme však, že uvedené změny přijmete s porozuměním, změnu ceny pochopíte a budete i nadále s našimi službami spokojeni.

za Nej.cz s.r.o., Marius Marcolla
Obchodní ředitel

Oznámení pro klienty kabelové televize Nej.cz v Mimoni a Ploužnici.

21. 12. 2017

Vážení klienti,

firma Progress Digital s.r.o., která v ČR provozuje síť pozemních vysílačů Multiplexu č.7 s programy ČT1 HD, ČT2 HD, ČT SPORT HD a KINO SVĚT přeladila v sobotu 16.12.2017 vysílač Černou Studnici, který používáme jako zdroj signálů pro Mimoň a Ploužnici. Na nové frekvenci však došlo v obou lokalitách k výraznému zhoršení kvality přijímaného signálu a ani po našem jednání s firmou Progress Digital s.r.o. se zatím kvalita nezlepšila. Z uvedeného důvodu nelze vyloučit výskyt nepravidelného zhoršení (kostičkování obrazu) kvality příjmu HD programů České televize – nejedná se však o technickou závadu na naší síti.

Všechny programy České televize vysíláme v obou lokalitách i ve standardním rozlišení (SD kvalitě). Pokud tedy dojde ke zhoršení kvality HD programů je možné sledovat programy České televize ve standardním rozlišení, kde ke zhoršení kvality nedochází.

V příštím období je nutné očekávat další změny v pozemním digitálním vysílání a z tohoto důvodu plánujeme i změnu TV nabídek tak, aby je následné změny v pozemním vysílání již neovlivňovaly. Předpokládáme, že změny TV nabídek nastanou na přelomu 1. a 2. čtvrtletí 2018.

Věříme, že uvedené skutečnosti přijmete s pochopením.

Krásné vánoce a vše nejlepší v novém roce 2018 přeje

Vaše Nej.cz

Česká Lípa – změna parametrů u programů ČT1 HD, ČT2 HD, ČT SPORT HD a KINO SVĚT

21. 12. 2017

Vážení klienti,

v sobotu 16.12.2017 došlo ke změně vysílací frekvence Multiplexu č.7 s programy ČT1 HD, ČT2 HD, ČT SPORT HD a KINO SVĚT z vysílače Černá Studnice. Po této změně však došlo k výraznému snížení kvality signálu v České Lípě a v důsledku toho došlo i k přerušení příjmu uvedených programů v síti kabelové televize Nej.cz. Vysílání programů ČT v HD kvalitě a programu KINO SVĚT jsme v České Lípě obnovili v úterý 19.1.2017. Zachovali jsme digitální formát DVB-T i stejný kanál K27 (522 MHz), ale vzhledem k tomu, že došlo ke změnám parametrů vstupních signálů je nutné pro další příjem programů ČT v HD kvalitě a programu KINO SVĚT znovu naladit TV přijímače nebo na TV přijímačích ručně přeladit jen K27 na frekvenci 522 MHz.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné vánoce.

Vaše Nej.cz

Změny v ceníku Nej TV Mobil Roaming

3. 8. 2017

Vážení klienti,

s platností od 15. 6. 2017 došlo k úpravě ceníkových položek roamingového volání tak, aby korespondovaly s novou regulovanou nabídkou roamingového volání v zemích EU.

Věříme, že provedené změny pro Vás budou přínosem.

Vaše Nej.cz

©2015-2019 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl