Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Oznámení pro klienty kabelové televize Nej.cz v Mimoni a Ploužnici.

21. 12. 2017

Vážení klienti,

firma Progress Digital s.r.o., která v ČR provozuje síť pozemních vysílačů Multiplexu č.7 s programy ČT1 HD, ČT2 HD, ČT SPORT HD a KINO SVĚT přeladila v sobotu 16.12.2017 vysílač Černou Studnici, který používáme jako zdroj signálů pro Mimoň a Ploužnici. Na nové frekvenci však došlo v obou lokalitách k výraznému zhoršení kvality přijímaného signálu a ani po našem jednání s firmou Progress Digital s.r.o. se zatím kvalita nezlepšila. Z uvedeného důvodu nelze vyloučit výskyt nepravidelného zhoršení (kostičkování obrazu) kvality příjmu HD programů České televize – nejedná se však o technickou závadu na naší síti.

Všechny programy České televize vysíláme v obou lokalitách i ve standardním rozlišení (SD kvalitě). Pokud tedy dojde ke zhoršení kvality HD programů je možné sledovat programy České televize ve standardním rozlišení, kde ke zhoršení kvality nedochází.

V příštím období je nutné očekávat další změny v pozemním digitálním vysílání a z tohoto důvodu plánujeme i změnu TV nabídek tak, aby je následné změny v pozemním vysílání již neovlivňovaly. Předpokládáme, že změny TV nabídek nastanou na přelomu 1. a 2. čtvrtletí 2018.

Věříme, že uvedené skutečnosti přijmete s pochopením.

Krásné vánoce a vše nejlepší v novém roce 2018 přeje

Vaše Nej.cz

Česká Lípa – změna parametrů u programů ČT1 HD, ČT2 HD, ČT SPORT HD a KINO SVĚT

21. 12. 2017

Vážení klienti,

v sobotu 16.12.2017 došlo ke změně vysílací frekvence Multiplexu č.7 s programy ČT1 HD, ČT2 HD, ČT SPORT HD a KINO SVĚT z vysílače Černá Studnice. Po této změně však došlo k výraznému snížení kvality signálu v České Lípě a v důsledku toho došlo i k přerušení příjmu uvedených programů v síti kabelové televize Nej.cz. Vysílání programů ČT v HD kvalitě a programu KINO SVĚT jsme v České Lípě obnovili v úterý 19.1.2017. Zachovali jsme digitální formát DVB-T i stejný kanál K27 (522 MHz), ale vzhledem k tomu, že došlo ke změnám parametrů vstupních signálů je nutné pro další příjem programů ČT v HD kvalitě a programu KINO SVĚT znovu naladit TV přijímače nebo na TV přijímačích ručně přeladit jen K27 na frekvenci 522 MHz.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné vánoce.

Vaše Nej.cz

Změny v ceníku Nej TV Mobil Roaming

3. 8. 2017

Vážení klienti,

s platností od 15. 6. 2017 došlo k úpravě ceníkových položek roamingového volání tak, aby korespondovaly s novou regulovanou nabídkou roamingového volání v zemích EU.

Věříme, že provedené změny pro Vás budou přínosem.

Vaše Nej.cz

Oznámení o ukončení vysílání programu CBS Drama

2. 8. 2017

Vážení klienti,

provozovatel programu CBS Drama oznámil, že ke dni 20. září 2017 ukončuje vysílání tohoto programu pro Českou a Slovenskou republiku. Dovolujeme si Vám oznámit, že z tohoto důvodu uvedeným dnem skončí i distribuce programu CBS Drama v sítích Nej. cz.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej. cz

©2015-2019 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl