Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Plánované změny v TV nabídce Nej.cz od 02/2017

30. 12. 2016

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat o plánovaných změnách televizních programových nabídek, které plánujeme uskutečnit od února 2017. K tomuto datu dojde k většímu počtu změn, které budou realizovány na základě bodu 2.10. Provozního řádu o poskytování služeb kabelové televize Nej Televize a pro zákazníky používající službu NET TV dle bodu 2.8. Provozního řádu o poskytování služeb internetové televize NET TV.

Bližší informace naleznete v Zákaznické sekci Dokumenty a manuály v části Oznámení.

S pozdravem Vaše Nej.cz

Informace - volání na telefonní čísla poboček

30. 11. 2016

Vážení klienti,

z důvodu zvýšeného provozu na našich pobočkách mohou být telefonní linky po několika vyzváněcích tónech přesměrovány na naši centrální zákaznickou linku 488 999 488. Zaměstnanci poboček se primárně věnují klientům, kteří svůj požadavek řeší osobně, hovory vyřizují pouze v případě, že jim to aktuální situace na pobočce dovolí.

Neváhejte využít služeb naší zákaznické linky, naše operátorky Vám rády poradí.

Děkujeme za pochopení, Vaše Nej.cz

Změna programů Kino CS, Muzika CS a Doku CS

23. 11. 2016

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat o aktuálních změnách prováděných mediální společností Film Europe. Tato společnost provozuje placené kanály Film Europe, Doku CS, Muzika CS a Kino CS. Od 14. 11. 2016 spustila dva nové filmové kanály Československo a Festival Cinema Chanel. Tyto kanály se střídají na jedné programové pozici. Mimo standardního rozlišení jsou k dispozici také ve vysokém HD rozlišení. Zároveň s touto změnou došlo k ukončení vysílání stanice Kino CS a bude následovat i konec Muzika CS.

První novinkou je filmový kanál Československo HD, který se exkluzivně věnuje filmům a dokumentům z období od 28. října 1918 do 31. prosince 1992. Československo HD nahradil program Kino CS, který už nadále nebude na našem trhu dostupný. Nový program vysílá v čase od 04:00 do 22:00.

Druhou novinkou je kanál Festival HD, který vysílá v nočních hodinách. Jde o první tematický filmový kanál v HD kvalitě, který nabízí divákům špičku světové festivalové kinematografie. Festival HD je televizním a VOD obrazem úspěšného festivalového kino projektu Be2Can – přehlídky oceněných a soutěžních filmů z třech největších filmových festivalů v Benátkách, Berlíne a Cannes.

Nepříjemnou zprávu si připravila společnost Film Europe pro všechny fanoušky staré dobré české a slovenské hudby. Vysílatel nadále nepočítá se stanicí Muzika CS a plánuje ukončit vysílání k 30. listopadu 2016. Program Doku CS má ukončit své vysílání také, bližší termín ovšem zatím stanoven není.

Vaše Nej.cz

Novinky v NET TV službě - navýšení počtu kreditů a zařazení nových programů

14. 7. 2016

Vážení klienti,

s radostí Vám chceme oznámit, že jsme s platností od 10. 7. 2016, u výběrového balíčku NET TV zvýšili počet kreditů pro výběr televizních stanic z 6 na 10, a to bez navýšení ceny.

Dále pro Vás rozšiřujeme NET TV nabídku volitelných programů o exkluzivní programy Fast&Fun BOX HD a DOCU BOX HD. Tyto programy Vám nabídnou řadu nových pořadů, díky kterým si budete moci vychutnat adrenalinové, extrémní sporty a oceňované dokumentární filmy v HD rozlišení.

Věříme, že Vás tyto změny jistě potěší.

Vaše Nej.cz

©2015-2019 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl