Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Oznámení pro klienty využívající DVB-T vysílání v Přerově a okolí

17. 7. 2019

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že dne 22. 7. 2019 dojde ke změně struktury digitálního DVB-T vysílání v síti Nej.cz v Přerově a okolí – Do vysílání zařadíme speciální programovou nabídku, která zachová signál DVB-T v naší síti i po roce 2020.

Pokud příjem DVB-T programů v naší síti využíváte, bude nutné z Vaší strany zajistit po uvedeném datu přeladění Vaší televize (doporučujeme spustit automatické ladění v režimu „anténa“, případně „DVB-T“, podle toho co Váš TV přijímač v MENU nabízí), nebo pro Vás rádi zajistíme příjem digitální televize s HD programy ve formátu DVB-C nebo NET TV (televize přes internet s časovým posunem až 7 dní zpětně, zastavením přehrávání, přetáčením pořadů, nahráváním a archivem HBO OD).

Pokud budete mít zájem o některou z výše uvedených TV služeb, případně budete mít problém s laděním DVB-T stanic, neváhejte kontaktovat servisní podporu kabelové televize Nej.cz v Přerově na telefonních číslech.: 581 333 333, 581 333 350 případně 488 999 488.

Vaše Nej.cz

Oznámení pro klienty v Bechyni

15. 7. 2019

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že dne 22.7. 2019 dojde   k úplnému vypnutí analogového vysílání, a zároveň ke změně struktury digitálního
DVB-T vysílání v síti Nej.cz v Bechyni - zařadíme speciální programovou nabídku, která zachová signál DVB-T v naší síti i po roce 2020.

Pokud příjem DVB-T programů v naší síti nyní využíváte, bude nutné z Vaší strany zajistit přeladění Vaší televize (doporučujeme spustit automatické ladění v režimu „anténa“), nebo pro Vás rádi zajistíme příjem digitální televize s HD programy ve formátu DVB-C nebo NET TV (televize přes internet s časovým posunem až 7 dní zpětně, zastavením přehrávání, přetáčením pořadů, nahráváním a archivem HBO OD).


Pro bližší informace nebo v případě nejasností volejte naše zákaznické středisko v Táboře, nebo v Milevsku, nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím centrální zákaznické linky 488 999 488.

Vaše Nej.cz

Oznámení pro klienty využívající DVB-T vysílání v Třinci, Zdicích, Vrchlabí, Havl. Brodě a Břeclavi

5. 6. 2019

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že dne 18. 6. 2019 dojde ke změně struktury digitálního
DVB-T vysílání v síti Nej.cz v Třinci, Zdicích, Vrchlabí, Havlíčkově Brodě a Břeclavi - zařadíme speciální programovou nabídku, která zachová signál DVB-T v naší síti i po roce 2020.

Pokud příjem DVB-T programů v naší síti nyní využíváte, tak bude z Vaší strany nutné zajistit přeladění Vaší televize (doporučujeme spustit automatické ladění v režimu „anténa“) nebo pro Vás rádi zajistíme příjem digitální televize ve formátu DVB-C případně IPTV (televize přes internet) a to včetně programů v HD kvalitě.

Pro bližší informace nebo v případě nejasností volejte regionální zákaznické středisko nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím centrální zákaznické linky 488 999 488.

Vaše Nej.cz

Oznámení o změně zdrojů TV signálu v SD nabídce

16. 5. 2019

Vážení klienti,

vzhledem ke změnám ve zdrojích TV signálů bude postupně docházet k přechodu z vysílání v SD kvalitě na vysílání v HD kvalitě. Některé stanice tedy již ukončily či ukončí své vysílání v SD kvalitě, jiné budou vysílat i nadále v obou vysílacích formátech.

Dne 27. 5. 2019 se toto dotkne následujících TV stanic v SD kvalitě:

 VIASAT Nature
 VIASAT History
 VIASAT Explorer
 FILMBOX
 ARENA Sport 2

Pokud nemáte TV přijímač s kodekem MP4, případně využíváte ještě náš původní SD set-top box, může se stát, že od 27. 5. 2019 neuvidíte některé z výše uvedených stanic.

V tomto případě Vás prosíme o kontaktování našeho zákaznického centra na tel.: 488 999 488, případně Vaši lokální pobočku, kde Vám představí alternativní nabídku s chytřejšími funkcemi či s Vámi dohodnou výměnu koncového zařízení tak, abyste mohli i nadále tyto oblíbené stanice přijímat. Rozhodně se však nejedná o ukončení této nabídky.

Věříme, že uvedené změny povedou ke zlepšení kvality přijímaného signálu, a že budete s naší televizí i nadále spokojeni.

Vaše Nej.cz

©2015-2020 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl