Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Aktuálně

DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Oznámení o změnách v zařazení TV stanic ze skupiny Discovery

5. 1. 2021

Vážení klienti,

dovolte nám Vás informovat o změnách, která nastávají u některých TV stanic na základě požadavků ze strany společnosti Discovery, s kterou v těchto dnech uzavíráme novou distribuční smlouvu. V souhrnu se jedná o následující balík změn.

1. Program Showcase – spol. Discovery ukončuje vysílání TV kanálu Showcase. Tento kanál byl vysílán pouze v IPTV distribuci.

2. Program Fine Living Network – taktéž bude ukončena distribuce pro Českou Republiku. V balíčku IPTV a DVB-C HD bude nahrazen programem Food Network , v ostatních skončí bez náhrady.

3. Kanál IDX nahradí program Discovery Science ve všech balíčcích DVB-C.

4. Kanál Discovery Science bude umístěn navíc do Základu v DVB-C .

5. Společnost Discovery chce v průběhu roku spustit nový kanál HGTV (Home and Garden TV) Jakmile dojde ke spuštění nového kanálu – bude v DVB-C umístěn na pozici po Discovery Science, který z DVB-C základního balíčku zmizí. V IPTV bude HGTV
zařazen do balíčku Discovery bez změny kreditů (nebude docházet k navýšení ceny).

6. U kanálů DSC a AP dojde v IPTV distribuci k záměně SD za HD verze ve všech původních balíčcích na bývalých RIO sítích.

7. V IPTV nahradíme Animal Planet SD a Discovery SD HD verzemi těchto kanálů.

8. Balíček SCI DTX a IDX v historických IPTV nabídkách původní společnosti RIA bude zrušen odebráním.Této smlouvy se týkají i změny v zařazení kanálů Eurosportu v některých malých sítích ve správě Nej.cz, a to následovně:


- Rovensko pod Troskami, Broumov, Meziměstí - vysílání Eurosportu 1 a 2 bude ukončeno a nadále bude dostupný pouze v IPTV nabídce.
- Skalice u České Lípy, Měřín, Noviny pod Ralskem - dostupné budou kanály Eurosport 1 i 2 v HD rozlišení.
- Český Dub, Jablonec nad Nisou, Jiřetín pod Bukovou, Příšovice, Broumov-Olivětín, Police nad Metují, Chotěboř, Bečov, Náchod - v těchto malých sítích bude z technických důvodů zařazen pouze Eurosport 1 v HD rozlišení.

Potřebujete poradit?

Nechte nám tu své číslo, zavoláme vám zpět

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl