Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Aktuálně

DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Oznámení o změně struktury digitálního vysílání ve Světlé nad Sázavou Na Bradle

26. 5. 2020

Vážení klienti,


dovolujeme si Vás informovat, že dne 25. 5. 2020 dojde ke změně struktury digitálního DVB-T vysílání v síti Nej.cz ve Světlé nad Sázavou Na Bradle - zařadíme pro Vás speciální programovou nabídku, která zachová signál DVB-T v naší síti i po roce 2020. Analogové vysílání bude v souvislosti s touto změnou definitivně ukončeno.

Po této změně bude pro zachování příjmu DVB-T programů z Vaší strany nutné zajistit přeladění Vaší televize (doporučujeme spustit automatické ladění v režimu „anténa“) nebo díky modernizaci sítě, která v nedávné době proběhla, Vám můžeme nově nabídnout tyto služby:

NEJ TV – Internetová televize, která nabízí více jak 200 TV stanic, s množstvím chytrých funkcí:

• Pozastavení pořadu a jeho opětovné spuštění, přetáčení, ukládání oblíbených pořadů, vyhledávání a jiné
• Videotéka HBO s nejnovějšími filmy a seriály
• Možnost vybrat si sami programy, které Vás baví sledovat.

Digitální televize DVB-C, která nabízí více jak 150 TV stanic v té nejvyšší možné kvalitě, které uspokojí sportovní fandy, dětské diváky, filmové nadšence i seriálové maniaky. Vyberte si balíček, který Vás baví.
Vysokorychlostní INTERNET za dostupné ceny, které nezatíží Váš rozpočet a překvapí svojí rychlostí, stabilitou, a navíc ve spojení se službou NejTV získáte výhodnou cenu a ušetříte.
Mimořádná nabídka: Při objednání jakékoliv služby INTERNET, získáte naší speciální televizní DVB-T nabídku, včetně přeladění Vaší televize naším technikem ZDARMA!!!

Bližší informace Vám rádi sdělíme osobně nebo telefonicky na naší pobočce v Havlíčkově Brodě tel.: 568 998 111. Také nás můžete kontaktovat prostřednictvím centrální zákaznické linky Nej.cz: 488 999 488.

Vaše Nej.cz

Potřebujete poradit?

Nechte nám tu své číslo, zavoláme vám zpět

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl