Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Aktuálně

DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Oznámení o změně zdrojů TV signálu v Chodově, Vintířově a Novém Sedle

28. 1. 2020

Vážení klienti,

z důvodů změn pozemního vysílání DVB-T, jsme nuceni nahradit některé zdroje TV signálů. V některých případech dojde k náhradě stávajících zdrojů TV signálu za zdroje s vyšší kvalitou obrazu. Vyšší kvalita je však náročnější na přenosovou kapacitu a budeme tím nuceni ve Vaší nabídce ukončit vysílání některých málo sledovaných kanálů či je nahradíme jinými kanály. Ke změně povinné / základní / rozšířené nabídky dojde v pondělí 3. 2. 2020.
Pro Vás to bude znamenat pouze přeladění Vašeho televizního přijímače. Doporučujeme uvést Vaši televizi či set-top box 3. 2. 2020 do továrního nastavení a přeladit v režimu """"anténa"""" po nastavení automatického ladění.

V případě, že Vám tato nabídka nebude vyhovovat, doporučujeme přechod na modernější nabídku NejTV (TV přes internet), kde máme k dispozici více než 200 různých televizních stanic a konkrétní TV stanice si můžete vybrat a pravidelně měnit Vy sami. Pořady můžete přetáčet, pozastavit a dívat se i týden zpětně.

Dále bychom Vás chtěli požádat o změnu platby za Vaše služby na nový účet. Pro více informací ohledně platebních údajů, ale i informací k nabídce a zmíněné změně TV zdrojů, jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 488 999 488 nebo v otevírací době naší pobočky v Chodově.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej.cz

Potřebujete poradit?

Nechte nám tu své číslo, zavoláme vám zpět

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl