Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Aktuálně

DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Oznámení o změně zdrojů TV signálu v HFC nabídkách

20. 1. 2020

Vážení klienti,

z důvodů změn pozemního vysílání DVB-T, jsme nuceni nahradit některé zdroje TV signálů. V některých případech nahradíme stávající SD kvalitu za vyšší HD kvalitu, dojde tedy k výraznému zlepšení kvality obrazu u HD televizí. Vyšší rozlišení je výrazně náročnější na přenosovou kapacitu a budeme nuceni ve Vaší nabídce ukončit vysílání některých málo sledovaných kanálů. Ke změně v těchto nabídkách dojde postupně mezi 16. - 20. březnem tohoto roku.
Pro Vás to bude znamenat pouze přeladění Vašeho televizního přijímače. Doporučujeme uvést televizi do továrního nastavení, a to po 20. 3. 2020. Po datu provedení změny bude na našich webových stránkách dostupné také nové programové schéma.

V případě, že Vám tato nabídka nebude vyhovovat, doporučujeme přechod na modernější nabídku NejTV (TV přes internet), kde máme k dispozici více než 200 různých televizních stanic a konkrétní TV stanice si můžete vybrat a pravidelně měnit Vy sami. Pořady můžete přetáčet, pozastavit a dívat se i týden zpětně. Více informací Vám rádi poskytneme na naší zákaznické lince na tel. 212 270 000.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej.cz

Potřebujete poradit?

Nechte nám tu své číslo, zavoláme vám zpět

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl