Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Aktuálně

DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Oznámení o změnách u služby Nej NET TV

12. 4. 2019

Vážení klienti,

rádi bychom Vás touto cestou informovali o změnách, které již probíhají nebo se připravují na službě Nej Net TV v sítích Nej.cz.

Jelikož se snažíme naslouchat přáním a požadavkům Vás, našich klientů, připravili jsme tyto novinky:

Nově zařazujeme kompletní nabídku TV programů HBO, tedy HBO HD, HBO2, HBO3, CINEMAX a CINEMAX2. I pro tento účel jsme připravili nový kreditový balíček, který obsahuje 41 kreditů. Dále budou programy HBO rozšířeny o novou VIDEOTÉKU HBO OD, kde bude možné sledovat všechny pořady vysílané na HBO v jakémkoliv čase. Tato videotéka bude k dispozici již v ceně balíčku HBO kanálů.

Dále Vám během druhého kvartálu tohoto roku zařazujeme další TV kanály:

Hobby TV - 0 kreditů
TV Brno - 0 kreditů
NASA HD - 0 kreditů
NASA UHD (upravený omezený testovací stream – bude vložen později)
SENZI TV - slovenský hudební kanál - 1 kredit
• Během května/června přidáme nové HD kanály ÓČKO, ÓČKO STAR, ÓČKO BLACK a ÓČKO EXPRES, a to ve dvou balíčcích po dvou kanálech. Detailní podmínky zařazení aktuálně konzultujeme s vlastníkem vysílacích práv.


Nově jsou na přání vlastníka práv k TV kanálům spojeny pro prodej a tím zlevněny tyto kanály:

JIM JAM a Minimax (dříve 1+2) - nově 2 kredity
Spektrum Home a TV Paprika (dříve 1+2) - nově 2 kredity

Dojde k rozdělení základního balíčku Filmbox na samostatné kanály Filmbox (1 kredit) a Filmbox plus (2 kredity). Rozšířený balíček Filmbox bude spojen s novým doplňkovým balíčkem od Filmboxu (360 Tunebox, Arthouse a Fashionbox).
 Došlo ke změně ve zlepšení kvality z SD na HD u TV kanálů VIASAT History, VIASAT Explorer a VIASAT Nature. V nejbližší době pak tato změna čeká dále kanály Arena SPORT 2 a FILMBOX.
Měníme kredity u kanálů TA3 a TV5 Monde z 0 na 1 kredit.
 Dne 12. 3. 2019 ukončila svoje vysílání televize Tuty.


Na přelomu kalendářního roku došlo, ze strany majitelů vysílacích práv společností CET 21 (programy Nova) a FTV PRIMA (programy Prima), ke zdražení všech jejich TV kanálů a zpoplatnění tzv. nelineárních funkcí, tedy sledování pořadů s časovým posunem. Z tohoto důvodu jsme byli nuceni upravit i naše programové schéma ve vysílacím formátu Nej NET TV formou vyčlenění těchto služeb do samostatných položek.

Abychom alespoň částečně kompenzovali tuto nepříjemnou změnu způsobenou Novou a Primou, přidáváme do základního balíčku jeden kredit navíc. To znamená, že v základní nabídce budete mít celkem 10 kreditů pro výběr Vašich preferovaných programů.

Důsledkem obchodní politiky Novy a Primy v současné době vychází některým z vás určitý počet kreditů v záporné hodnotě. To na Vás nemá v současné chvíli vliv, pokud neměníte jakýmkoliv způsobem Vaši stávající nabídku, tedy programovou skladbu balíčku. Pokud ji chcete změnit, je potřeba odklikat nejprve programy, které již sledovat nechcete a teprve potom navolit programy nové. Těm z Vás, kteří zůstávají na Vašem účtu v záporných kreditech, umožníme nadále sledování ze záznamu TV Novy a Primy až do konce května s mínus kredity na účtu. Od června se může každý zákazník rozhodnout a vybrat si sledování ze záznamu Novy a Primy, případně si přidat/redukovat jiné TV kanály ve svém TV seznamu.

I nadále si můžete vybírat TV programy dle vlastního uvážení a můžete si tak vytvořit vlastní nabídku TV programů. Nově je ovšem k dispozici i výběr programů v základním balíčku v hodnotě 10 kreditů a můžete si tak vybírat TV programy i do základního balíčku.

Změnu doporučujeme provést do konce měsíce května, a to přes zákaznickou sekci na stránkách www.nej.cz/mojenej výše uvedeným postupem, případně přes zákaznickou linku 488 999 488 nebo osobně na všech pobočkách Nej.cz. Kontakty na pobočky najdete na našich webových stránkám www.nej.cz.

Po výše uvedených změnách se TV nabídka v Nej Net TV zvyšuje téměř na 200 TV kanálů, z toho 80 je v HD rozlišení a více jak 75 je za nula kreditů. I přes to, že trh televizních práv je takto turbulentní, snažíme se Vám přinést to maximální možné, co současný televizní trh nabízí. Na našem televizním systému neustále pracujeme a budeme se i nadále snažit přinášet další a další zlepšení tak, abyste i nadále zůstali s našimi službami spokojeni.

Doufáme, že výše uvedené změny a vylepšení přispějí ke zlepšení služby a nadále si budete užívat Nej.cz televizi.

Vaše Nej.cz

Potřebujete poradit?

Nechte nám tu své číslo, zavoláme vám zpět

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl