Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Aktuálně

DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Oznámení o změně PLNÉ TV nabídky a INTERNETU ve městě Mimoni

24. 4. 2018

Vážení klienti,

rádi bychom Vás seznámili se změnami, které probíhají ve Vašem městě. Abychom zvýšili stabilitu a spolehlivost televizních a internetových služeb, dokončili jsme pro Vás první fázi technologické modernizace sítě a zrealizovali druhou nezávislou přívodní linku pro Mimoň a zároveň jsme ji výrazně posílili.

Touto změnou jsme Vám schopni nabídnout výrazně větší variabilitu při výběru TV kanálů - rozšíření nabídky výběrem z celé řady programových balíčků či možnosti si navolit libovolné programy dle vašeho individuálního výběru a zároveň poskytnout Vám stabilnější a rychlejší internet.

V návaznosti na tyto technologické změny měníme od 19. 6. 2018 Vaši stávající PLNOU nabídku s internetem na naši standardní základní TV nabídku a zrychlujeme Vám minimálně trojnásobně rychlost internetu.

Z naší nové nabídky si sami můžete zvolit, který produkt Vám nejvíce bude vyhovovat. V prvé řadě doporučujeme vyzkoušet zajímavé funkce služby Nej NET TV, která umožňuje sledování TV kanálů až 7 dní zpětně, pozastavení a přetáčení obrazu a volbu konkrétních programů pouze dle Vašich preferencí. Tyto funkce nabízíme s dvěma rychlostmi internetu, a to:

Nej NET TV XXL za 629 Kč/měsíčně – rychlost internetu 120 M/s
• Nej NET TV L za 529 Kč/měsíčně – rychlost internetu 30 M/s


Nabídku si můžete rozšířit o celou řadu prémiových kanálů a to formou kreditů, za které si můžete navolit sami libovolné programy.

Druhou možností je zvolit si naši digitální TV nabídku s internetem, která obsahuje stejně jako nabídka Nej NET TV více než 50 programů převážně v HD kvalitě, avšak bez prémiových časových funkcí.

3v1 XXL za 580 Kč/měsíčně – rychlost internetu 120 M/s
• 3v1 L za 480 Kč/měsíčně – rychlost internetu 30 M/s


Oproti nabídce Nej NET TV, jsou pro zde doplňkové programové balíčky tvořeny podle tematického zaměření.

Kompletní programové schéma veškerých televizních nabídek pak naleznete na našich webových stránkách www.nej.cz.

K televiznímu příjmu budete nově potřebovat CA Modul nebo Set-top-box s dekódovací kartou, který od nás obdržíte pro uvedené kombinace služeb zdarma. Typ koncového zařízení a Vámi zvolenou službu musíte specifikovat na naší zákaznické lince 488 999 488 tak, abychom Vám jej mohli připravit k vyzvednutí na odběrném místě Mimoňské Komunální a.s. Vámi nově zvolená nabídka Vám bude účtována s platností od 1. 8. 2018.

Instalaci CA Modulu nebo Set-tob-boxu si provedete sami doma, v případě potíží s instalací nebo naladěním si můžete objednat technika, který vám s případnými problémy pomůže za jednorázový poplatek dle ceníku (250 Kč).

V uvedené věci, prosíme, co nejdříve kontaktujte naší zákaznickou linku 488 999 488, která je pro Vás k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 17.00. Zde Vám rádi pomůžeme s výběrem služby a zodpovíme jakékoli případné dotazy.

Rovněž Vás chceme informovat, že v návaznosti na změnu zákona o elektronických komunikacích ze dne 2. 9. 2017, dále také na základě změn ve správním řízení ČTU a v neposlední řadě kvůli změnám v evropské směrnici o nakládání s elektronickými daty (GDPR), měníme s účinností od 1. 7. 2018 všeobecné obchodní podmínky (VOP), provozní řády služeb a ceníky. Tyto dokumenty budou dostupné na našich webových stránkách od května 2018.

V souladu s obchodními podmínkami máte možnost, v případě nesouhlasu s těmito změnami, zaslat do 20. června 2018 písemnou výpověď na adresu zákaznického centra Nej.cz, nám. Svobody 526, 739 61 Třinec. Výpověď bude v tomto případě účinná od 1. července 2018.

Doufáme, že uvedené změny, přijmete s pochopením a oceníte jak lepší kvalitu, tak širší možnosti při sledování televize a zachováte nám Vaši přízeň.

za Nej.cz s. r. o. Marius Marcolla
Obchodní ředitel, jednatel

Potřebujete poradit?

Nechte nám tu své číslo, zavoláme vám zpět

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl