Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Aktuálně

DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Oznámení pro zákazníky využívající doplňkový televizní balíček SPORT

19. 4. 2018

Vážení klienti,

dovolte nám prosím, abychom Vás tímto informovali o změnách týkajících se doplňkového televizního balíčku Sport.

Vzhledem ke změnám podmínek společnosti TV Nova s. r. o., která výrazným způsobem zdražuje poplatky za distribuci svých kanálů, což v tomto případě znamená u programů Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD a také z důvodu navyšování poplatku autorským svazům, který ze zákona odvádíme, jsme nuceni od 1. 6. 2018 mírně navýšit cenu televizního balíčku Sport, konkrétně o 10 Kč.

Chceme Vás proto požádat o upravení Vašich plateb o tuto částku k výše uvedenému datu. U platby prostřednictvím SIPO a inkasní platby z účtu si pouze ověřte povolený limit, úpravu částky řešit nemusíte, bude provedena automaticky.

Současně došlo také před nedávnem k úpravě Základní programové nabídky, do které jsme od dubna přidali nově vzniklé programy PRIMA KRIMI HD, hudební kanál Šlágr 2 a dětský program TUTY. Snažíme se neustále televizní nabídku pro Vás rozšiřovat a obohacovat o aktuální nové programy.

V případě, že preferujete pouze určité televizní kanály doplňkového balíčku Sport, máte možnost přejít na nabídku internetové televize Nej NET TV, kde si do výběrového balíčku můžete programy navolit sami a to dle Vašeho individuálního výběru. Navíc Vám tato nabídka umožňuje sledovat většinu pořadů až 7 dní zpětně.

Rovněž Vás chceme informovat, že v návaznosti na změnu zákona o elektronických komunikacích ze dne 2. 9. 2017, dále také na základě změn ve správním řízení ČTU a v neposlední řadě kvůli změnám v evropské směrnici o nakládání s elektronickými daty (GDPR), měníme s účinností od 1. 7. 2018 všeobecné obchodní podmínky (VOP), provozní řády služeb a ceníky. Podrobnosti o provedených změnách si můžete prohlédnout na našich webových stránkách, kde budou zveřejněny v průběhu měsíce května 2018. Všechny avizované změny jsou však ku prospěchu ochrany Vašich osobních dat a Vás, jakožto koncového spotřebitele.

V souladu s obchodními podmínkami máte také možnost, v případě nesouhlasu s těmito změnami, zaslat písemnou výpověď na zákaznické středisko do 20. května 2018. Výpověď bude v tomto případě účinná od 1. června 2018.

Věříme, že uvedené změny přijmete s porozuměním a úprava ceny bude pro Vás přijatelnější variantou, než odebrání některého z výše uvedených televizních kanálů z programové nabídky.

Děkujeme za projevenou důvěru a věříme, že i nadále budete s našimi službami spokojeni.

za Nej.cz, s.r.o. Marius Marcolla
Obchodní ředitel, jednatel

Potřebujete poradit?

Nechte nám tu své číslo, zavoláme vám zpět

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl