Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Aktuálně

DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Oznámení pro zákazníky využívající REDUKOVANOU analogovou TV nabídku od 24. 4. 2018

29. 3. 2018

Vážení zákazníci,

v důsledku změny distribučních podmínek společnosti TV Nova s.r.o., která výrazným způsobem zdražuje poplatky za distribuci a také v důsledku změn pozemského vysílání České Televize dojde v průběhu měsíce dubna, nejpozději do 24. 4. 2018 k ukončení vysílání všech analogových programů skupiny Nova dosud vysílaných v REDUKOVANÉ analogové nabídce a zároveň dojde k ukončení vysílání programu ČT 4 Sport v této nabídce.

Berte prosím na vědomí, že vysílání analogového televizního signálu v pozemních sítích bylo ukončeno již téměř před osmi lety, z důvodu velkého zájmu uživatelů vybavených starší generací přijímačů, jsme se snažili prodloužit období jejich využitelnosti, a to alespoň v této historické programové nabídce.

Z výše uvedených důvodů jsme nuceni přistoupit k následujícím programovým změnám:

ukončit zcela analogové vysílání v lokalitách Břeclav, Přerov (a okolní obce), Slušovice a Velké Meziříčí

omezit tuto nabídku o výše jmenované kanály v lokalitách Aš, Bechyně, Dobruška, Dolní Benešov, Habartov, Havlíčkův Brod, Jaroměř, Liberec, Milevsko, Sezimovo Ústí, Tábor, Třinec (a okolní obce), Úpice a Vamberk

částečně nahradit výše uvedené kanály programy skupiny FTV PRIMA, konkrétně Prima Zoom a Prima Krimi, v lokalitách Desná, Dobruška, Frýdlant nad Ostravicí, Hlinsko, Prachatice a Světlá nad Sázavou (bez části Na Bradle), případně tam, kde nám to ještě technické možnosti dovolí.

Chceme Vás upozornit, že všechny zmiňované programy jsou nadále dostupné v digitálních nabídkách v HD rozlišení, a to jak ve formátu DVB-C, ale i IPTV (NET TV), kde můžete sledovat daleko větší množství programů a v lepší kvalitě. Více informací Vám rádi poskytneme na naší zákaznické lince 488 999 488, kde Vám rádi pomůžeme i s případným výběrem nové nabídky nebo si zde můžete objednat technika, který Vám pomůže v případě nutnosti s přeladěním Vašeho televizního přijímače.

Doufáme, že uvedené změny, které nejsme schopni ovlivnit, přijmete s pochopením a zachováte nám Vaši přízeň na této či jiné nabídce.

Vaše Nej.cz

Potřebujete poradit?

Nechte nám tu své číslo, zavoláme vám zpět

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl