Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Česká Lípa – změna parametrů u programů ČT1 HD, ČT2 HD, ČT SPORT HD a KINO SVĚT

21. 12. 2017

Vážení klienti,

v sobotu 16.12.2017 došlo ke změně vysílací frekvence Multiplexu č.7 s programy ČT1 HD, ČT2 HD, ČT SPORT HD a KINO SVĚT z vysílače Černá Studnice. Po této změně však došlo k výraznému snížení kvality signálu v České Lípě a v důsledku toho došlo i k přerušení příjmu uvedených programů v síti kabelové televize Nej.cz. Vysílání programů ČT v HD kvalitě a programu KINO SVĚT jsme v České Lípě obnovili v úterý 19.1.2017. Zachovali jsme digitální formát DVB-T i stejný kanál K27 (522 MHz), ale vzhledem k tomu, že došlo ke změnám parametrů vstupních signálů je nutné pro další příjem programů ČT v HD kvalitě a programu KINO SVĚT znovu naladit TV přijímače nebo na TV přijímačích ručně přeladit jen K27 na frekvenci 522 MHz.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné vánoce.

Vaše Nej.cz

Změny v ceníku Nej TV Mobil Roaming

3. 8. 2017

Vážení klienti,

s platností od 15. 6. 2017 došlo k úpravě ceníkových položek roamingového volání tak, aby korespondovaly s novou regulovanou nabídkou roamingového volání v zemích EU.

Věříme, že provedené změny pro Vás budou přínosem.

Vaše Nej.cz

Oznámení o ukončení vysílání programu CBS Drama

2. 8. 2017

Vážení klienti,

provozovatel programu CBS Drama oznámil, že ke dni 20. září 2017 ukončuje vysílání tohoto programu pro Českou a Slovenskou republiku. Dovolujeme si Vám oznámit, že z tohoto důvodu uvedeným dnem skončí i distribuce programu CBS Drama v sítích Nej. cz.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Nej. cz

Přidání nových programů do nabídky Nej NET TV

6. 6. 2017

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat o zařazení nových programů UP, FIGHTBOX, EROX, MŇAU TV a dalších volitelných programů do služby Nej NET TV.

Program UP nabízí zajímavosti ze světa letectví. Fanoušci sportovních zápasů jistě ocení program FIGHTBOX a pro milovníky koček a domácích mazlíčků je MŇAU TV ta nejlepší volba. Své si najdou i příznivci lehké erotiky prostřednictvím programu EROX.

Věříme, že Vás nově zařazené programy potěší a najdete v nich zalíbení.

Přejeme příjemné sledování.

Vaše Nej.cz

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl