Blog

Jak zkvalitnit spánek?

Cirkadiánní rytmus ovlivňuje každý živý organismus – člověka nevyjímaje. O co přesně se jedná a co se stane, když jej narušíte? Nej.cz vám poradí, jak přizpůsobit váš denní program včetně sledování televize tak, aby byl váš noční spánek co nejkvalitnější.

14.09.2020

Nej.cz nově i v Brně!

Nej.cz se chce přiblížit dalším českým domácnostem a i proto pokračuje v akvizici poskytovatelů internetu a jiných služeb, které postupně přebírá pod svou značku. Tentokrát se jedná o původem brněnskou společnost itself s téměř 30letou tradicí na trhu.

07.09.2020

Co nového u nejlepšího poskytovatele internetu v ČR?

Nabídka Nej.cz se neustále rozšiřuje o další novinky. Tentokrát došlo k převzetí poskytovatele internetového připojení a stabilní televize Telly a několika dalších subjektů. Co přináší tyto akvizice klientům Nej.cz?

31.08.2020

Pomalá či vypadávající Wi-Fi: Nejčastěji je na vině její zarušení či špatné umístění

Naši zákazníci se na nás často obrací s problémem, kdy se jim internet přes Wi-Fi velmi pomalu načítá, či dokonce vypadává. Rozhodli jsme se proto pro Vás sepsat, co tento problém nejčastěji způsobuje, a jak jej lze co nejefektivněji vyřešit.

24.08.2020

Nej.cz opět zlepšuje své služby: Tentokrát investicí do páteřní sítě

Společnost Nej.cz pustila do dalšího zrychlování internetového připojení a investovala do nových technologií. Jako jeden z prvních operátorů a poskytovatelů internetu na trhu také postupně přechází na 100Gbit páteřní linky, které umožňují dosáhnout opravdu rychlého připojení k internetu.

17.08.2020

Vysokorychlostní pevné připojení? S Nej.cz nyní prakticky kdekoliv

Nej.cz díky spolupráci se společností Cetin nově nabízí pevné připojení dostupné po celém Česku. Jak funguje technologie xDSL a jaké jsou její výhody?

10.08.2020

Nej.cz konečně míří do Prahy: Super rychlý internet k vašim službám!

Další úspěšná akvizice na kontě Nej.cz pomohla rozšířit služby i na hlavní město. Jaké jsou podmínky a co obyvatelům Prahy a okolí Nej.cz nabídne?

03.08.2020

Nej.cz míří do Lovosic a okolí: Přebírá poskytovatele internetu LTnet

Díky akvizici společnosti LTnet rozšiřuje Nej.cz své služby do dalších nových lokalit: tentokrát se jedná o Lovosice a blízké obce. Kde se můžete nově připojit k Nej síti a jak vypadá nabídka služeb?

27.07.2020

Koronavirus a fungování IPTV: Proč měli někteří poskytovatelé výpadky?

Situace kolem koronaviru Covid-19, spojená s omezením pohybu a celostátní karanténou, vedla k řadě výpadků internetových i mobilních služeb. Z jakého důvodu k nim docházelo, jak poskytovatelé zvládali velký nápor uživatelů a proč se služeb Nej.cz problémy netýkaly?

20.07.2020

Průvodce digitálními signály. Znáte je všechny včetně jejich modifikací?

Zkratky, zkratky a zase zkratky... takový je první dojem z mnoha různých typů televizního signálu. Co všechna ta písmenka znamenají a jaké jsou mezi jednotlivými vysíláními rozdíly? Vydejte se s námi na cestu do říše digitálních signálů.

13.07.2020

6 zásadních důvodů, proč by měla i vaše firma přejít na cloudové řešení

Cloudová řešení představují moderní způsob ukládání a zpracování dat i běhu aplikací. Proč se i vaší firmě vyplatí uvažovat o tomto řešení?

06.07.2020

Bezpečnostní kamery: Snadná ochrana bez velkých počátečních investic

Proč si pořizovat drahé vybavení a trápit se s jeho instalací, když můžete kamery používat jednoduše jako službu? Zjistěte, jak to funguje.

29.06.2020

5 měřítek, podle kterých vybrat ten pravý mobilní tarif pro celou rodinu

Hledáte ideální mobilní tarif a nevíte podle čeho volit? Bojíte se vysokých měsíčních výdajů za telefon? Už nemusíte: přečtěte si 5 jednoduchých tipů, jak se v moři nabídek zorientovat.

22.06.2020

Zjistěte, jak IP kamery ochrání nejen společenství vlastníků jednotek

Přemýšlíte, jak co nejúčinněji chránit majetek ve správě SVJ (společenství vlastníků jednotek)? Funkční, a přitom cenově dostupnou variantou je systém IP kamer.

15.06.2020

Jaké jsou druhy televizního vysílání? Seznamte se se 4 základními typy

V posledních letech se internet stává nezbytnou součástí téměř každé domácnosti. Všichni chtějí dostatečně rychlé a přitom stabilní připojení za dostupnou cenu. Jakou rychlost ale reálně využijete?

08.06.2020

Potřebujete správně zapojit televizní anténu? Několik tipů, jak na to

V posledních letech se internet stává nezbytnou součástí téměř každé domácnosti. Všichni chtějí dostatečně rychlé a přitom stabilní připojení za dostupnou cenu. Jakou rychlost ale reálně využijete?

01.06.2020

Znáte nejlepší internetové a kabelové televize z tuzemské nabídky?

Množství kabelových a internetových televizních kanálů je dnes obrovské. Které jsou ty nejlepší? Každý divák na tuto otázku odpoví jinak, protože závisí především na osobním vkusu.

25.05.2020

Ideální rychlost internetu? Záleží na jeho využití i počtu členů domácnosti

V posledních letech se internet stává nezbytnou součástí téměř každé domácnosti. Všichni chtějí dostatečně rychlé a přitom stabilní připojení za dostupnou cenu. Jakou rychlost ale reálně využijete?

18.05.2020

Několik tipů, jak vybrat nejlepší internetové připojení pro svoji firmu

Bez internetu se už dnes neobejde žádná firma. Výběr vhodné služby ale není vždy snadný a konečné rozhodnutí záleží na řadě faktorů.

11.05.2020

Jak sledovat TV pořady a seriály na mobilech? Zkuste internetovou televizi

Sledování oblíbených pořadů na mobilu i tabletu je dnes hračka. Moderní mobilní zařízení bez problémů zvládnou příjem i plynulé přehrávání pořadů, a to díky technologii IPTV.

04.05.2020

Se streamingem a IPTV získáte oproti kabelovce spoustu funkcí navíc

Streaming umožňuje přenos audiovizuálního materiálu prostřednictvím internetu. A přesně na tomto principu funguje také IPTV. Jak IPTV vysílání vypadá a jaké jsou jeho výhody?

27.04.2020

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl