Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Program Russian Travel Guide - změna formátu vysílání

24. 3. 2017

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že program Russin Travel Guide (RTG) je vysílatelem nově vysílán ve formátu MPEG-4. Původně byl vysílán ve formátu MPEG-2. Tato změna ovlivní příjem programu na set-top boxech, které podporují pouze standardní kvalitu obrazu a zvuku. Na těchto zařízeních již nebude program dostupný. Pro příjem je nutné mít set-top box podporující HD, případně CA modul.

Děkujeme za pochopení, Vaše Nej.cz

Ukončení vysílání programů Markíza, Doma a Dajto k 1. 3. 2017

1. 3. 2017

Vážení televizní diváci,

s ohledem na četnost dotazů ohledně možnosti příjmu slovenských programů Markíza, Doma a Dajto v sítích Nej.cz sdělujeme, že toto možné není stejně jako u jiných operátorů působících na území ČR.

Bližší informace naleznete na internetu. Jednou z možností je http://www.parabola.cz/clanky/6100/markiza-konci-v-cesku-nova-na-slovensku/

Vaše Nej.cz

Doplnění ke zprávě ohledně problému s vyúčtováním na seznam.cz

20. 2. 2017

Vážení klienti,

k níže uvedené zprávě ohledně problému s doručením pravidelného měsíčního vyúčtování doplňujeme, že seznam.cz je správcem také dalších domén jakou jsou email.cz a post.cz, takže problém se týká také těchto uživatelů.

Přestože jsme formát zprávy nezměnili, došlo k vyhodnocení námi zaslané zprávy jako nevyžádané.

Vaše Nej.cz

Upozornění k vyúčtováním zaslaným na doménu seznam.cz

15. 2. 2017

Vážení klienti,

na základě Vašich reakcí jsme zjistili, že pravděpodobně všem uživatelům, kteří mají svou schránku na seznam.cz bylo doručeno vyúčtování do složky SPAM.

Zkontrolujte si tuto složku a v případě, že se tam vyúčtování nenachází, využijte svého klientského účtu Moje Nej, kde jsou mimo Důležitých oznámení a dalších funkcí veškerá vyúčtování uložena.

Ke svému účtu se přihlásíte jednoduše na adrese www.nej.cz. Vpravo v sekci Moje Nej, kam zadáte své číslo smlouvy a PIN, který naleznete v pravé horní části smlouvy nebo si o něj zažádejte prostřednictvím odkazu Chci zjistit PIN.

Vaše Nej.cz

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl