Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Novinky v NET TV službě - navýšení počtu kreditů a zařazení nových programů

14. 7. 2016

Vážení klienti,

s radostí Vám chceme oznámit, že jsme s platností od 10. 7. 2016, u výběrového balíčku NET TV zvýšili počet kreditů pro výběr televizních stanic z 6 na 10, a to bez navýšení ceny.

Dále pro Vás rozšiřujeme NET TV nabídku volitelných programů o exkluzivní programy Fast&Fun BOX HD a DOCU BOX HD. Tyto programy Vám nabídnou řadu nových pořadů, díky kterým si budete moci vychutnat adrenalinové, extrémní sporty a oceňované dokumentární filmy v HD rozlišení.

Věříme, že Vás tyto změny jistě potěší.

Vaše Nej.cz

Oznámení o plánované změně v digitální TV nabídce - platnost od 07/2016

23. 5. 2016

Vážená paní, vážený pane,

dovolte nám prosím, abychom Vás tímto informovali o změnách v televizní programové nabídce, kterou užíváte. Na základě Vašich požadavků a připomínek jsme pro Vás připravili nové programové schéma.
Od 1. července 2016 pro Vás zařadíme do Vaší základní digitální nabídky ve standardním rozlišení tři nové programy, a to ve složení:

• PRIMA COMEDY CENTRAL SD
• PRIMA MAX SD
• BARRANDOV PLUS SD

Pro příjem nově přidaných digitálních stanic bude nutné přeladit Váš set top box, případně TV přijímač, pokud tak nebude provedeno automatickou aktualizací.


Nejen s ohledem na tyto programové změny, ale především z důvodu navyšování poplatku autorským svazům, který ze zákona odvádíme, jsme nuceni navýšit tarif základního televizního balíčku NEJ ZÁKLAD a kombinačního balíčku 3v1 v SD rozlišení o částku ve výši 10 Kč vč. příslušné DPH, a to s platností od 1. července 2016. Chceme Vás proto požádat o upravení Vašich plateb o tuto částku k výše uvedenému datu. U platby prostřednictvím SIPO a inkasní platby z účtu si pouze ověřte povolený limit, úpravu částky řešit nemusíte, bude provedena automaticky. Zároveň s tím měníme aktuální ceník pro Vaši lokalitu, kde dochází ke změně v několika drobných položkách.


V souladu s obchodními podmínkami máte možnost, v případě nesouhlasu s těmito změnami, zaslat písemnou výpověď na zákaznické středisko do 20. června 2016. Výpověď bude v tomto případě účinná od 1. července 2016.

Oznámení pro danou lokalitu naleznete v menu Dokumenty a manuály v Zákaznické sekci našich webových stránek.
Věříme, že uvedené změny přijmete s porozuměním a rozšíření programových nabídek oceníte.

za Nej.cz s.r.o., Marius Marcolla
Obchodní ředitel

Oznámení o plánovaných změnách v analogové TV nabídce - platnost od 07/2016

23. 5. 2016

Vážená paní, vážený pane,

dovolte nám prosím, abychom Vám poděkovali za dlouhodobé využívání našich služeb. Zároveň Vás chceme informovat o změnách v technologicky nejnižší „analogové“ televizní programové nabídce, kterou od nás dlouhodobě využíváte.

Přestože vysílání analogového televizního signálu v pozemních sítích bylo ukončeno již téměř před pěti lety, naše společnost z důvodu velkého zájmu uživatelů vybavených starší generací přijímačů, se snaží prodloužit období jejich využitelnosti a alespoň v základní programové nabídce prozatím toto vysílání v našich sítích zajistit.

Právě u této nabídky dojde od 1. července 2016 ke změně na Redukovanou nabídku, která Vám oproti původní analogové nabídce nabídne příjem ve všech třech vysílacích formátech, včetně odkódovaných stanic ve vysílacím formátu DVB-C. Co touto změnou získáváte?


1. Další kvalitní platformu pro příjem digitálního signálu (DVB-C).
2. Alternativu plynulého přechodu z pozemského vysílání DVB-T, bez nutnosti budoucí investice do zařízení, pro příjem nového formátu DVB-T2 a zařízení s novým kodekem HEVC.
3. Kanály, které byly doposud v analogovém vysílání (Eurosport, Spektrum, slovenské TV stanice aj.) budou i Vám nyní dostupné v digitálním formátu DVB-C.
4. Umožnění sledování kanálů ČT v kvalitě vysokého rozlišení HD.


Z tohoto důvodu a také především z důvodu navyšování poplatku autorským svazům, který ze zákona odvádíme, jsme nuceni navýšit tarif této nové TV nabídky o částku ve výši 10 Kč vč. příslušné DPH, a to s platností od 1. července 2016. Chceme Vás proto požádat o upravení Vašich plateb o tuto částku k výše uvedenému datu. U platby prostřednictvím SIPO a inkasní platby z účtu si pouze ověřte povolený limit, úpravu částky řešit nemusíte, bude provedena automaticky.
Zároveň dochází k několika změnám ve všeobecném ceníku služeb, který je dostupný na našich webových stránkách nebo na zákaznických kancelářích naší společnosti.

V souladu s obchodními podmínkami máte možnost, v případě nesouhlasu s těmito změnami, zaslat písemnou výpověď na zákaznické středisko do 20. června 2016. Výpověď bude v tomto případě účinná od 1. července 2016.

Programové schéma Redukované nabídky, spolu s detailním oznámením pro danou lokalitu, naleznete v menu Dokumenty a manuály v Zákaznické sekci našich webových stránek.

Věříme, že uvedenou změnu ceny přijmete s porozuměním a současné rozšíření nabídky o nové programy přispěje k tomu, že budete i nadále s našimi službami spokojeni.

za Nej.cz s.r.o., Marius Marcolla
Obchodní ředitel

Slovenské programy - Markíza, Doma a Dajto

5. 4. 2016

Vážení diváci,

k předchozímu oznámení ohledně slovenských programů ze dne 10. 2. 2016 doplňujeme, že včerejší ukončení šíření těchto stanic byl dlouhodobě plánovaný krok a měl se shodovat s přerušením vysílání u všech ostatních poskytovatelů televizních služeb na našem území, k čemuž nakonec nedošlo, proto s konečným rozhodnutím vyčkáme na další vývoj situace.

Omlouváme se za oboustranně nepříjemnou situaci, ke které dochází v souvislosti s žádostí ze strany společnosti CET 21 spol. s r.o., která nemá zajištěny licence pro vysílání obsahu mimo území Slovenska.

Vaše Nej.cz

©2015-2020 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl