Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Oznámení pro zákazníky využívajicí programovou nabídku NEJ ZÁKLAD SD a kombinační balíčky 3v1 SD

19. 4. 2018

Vážení klienti,

dovolte nám prosím, abychom Vás tímto informovali o změnách v televizní programové nabídce, kterou od nás využíváte.

Vzhledem ke změnám podmínek společnosti TV Nova s. r. o.,spokojeni. která výrazným způsobem zdražuje poplatky za distribuci a také z důvodu navyšování poplatku autorským svazům, který ze zákona odvádíme, musíme přistoupit k úpravě ceny základního televizního balíčku NEJ ZÁKLAD v SD rozlišení a kombinačního balíčku 3v1 v SD rozlišení o částku ve výši 10 Kč vč. příslušné DPH, a to s platností od 1. 6. 2018.

Chceme Vás proto požádat o upravení Vašich plateb o tuto částku k výše uvedenému datu. U platby prostřednictvím SIPO a inkasní platby z účtu si pouze ověřte povolený limit, úpravu částky řešit nemusíte, bude provedena automaticky.

Současně se snažíme do televizní nabídky neustále zařazovat nové kanály, a proto jsme od dubna obohatili nabídku o nově vzniklé programy PRIMA KRIMI HD, hudební kanál Šlágr 2 a dětský program TUTY.

Rovněž Vás chceme informovat, že v návaznosti na změnu zákona o elektronických komunikacích ze dne 2. 9. 2017, dále také na základě změn ve správním řízení ČTU a v neposlední řadě kvůli změnám v evropské směrnici o nakládání s elektronickými daty (GDPR), měníme s účinností od 1. 7. 2018 všeobecné obchodní podmínky (VOP), provozní řády služeb a ceníky. Podrobnosti o provedených změnách si můžete prohlédnout na našich webových stránkách, kde budou zveřejněny v průběhu měsíce května 2018. Všechny avizované změny jsou však ku prospěchu ochrany Vašich osobních dat a Vás, jakožto koncového spotřebitele.

V souladu s obchodními podmínkami máte možnost, v případě nesouhlasu s těmito změnami, zaslat písemnou výpověď na zákaznické středisko do 20. května 2018. Výpověď bude v tomto případě účinná od 1. června 2018.

Věříme, že uvedené změny přijmete s porozuměním, změnu ceny pochopíte a budete i nadále s našimi službami spokojeni.

za Nej.cz, s.r.o. Marius Marcolla
Obchodní ředitel, jednatel

Oznámení pro zákazníky využívající REDUKOVANOU analogovou TV nabídku od 24. 4. 2018

29. 3. 2018

Vážení zákazníci,

v důsledku změny distribučních podmínek společnosti TV Nova s.r.o., která výrazným způsobem zdražuje poplatky za distribuci a také v důsledku změn pozemského vysílání České Televize dojde v průběhu měsíce dubna, nejpozději do 24. 4. 2018 k ukončení vysílání všech analogových programů skupiny Nova dosud vysílaných v REDUKOVANÉ analogové nabídce a zároveň dojde k ukončení vysílání programu ČT 4 Sport v této nabídce.

Berte prosím na vědomí, že vysílání analogového televizního signálu v pozemních sítích bylo ukončeno již téměř před osmi lety, z důvodu velkého zájmu uživatelů vybavených starší generací přijímačů, jsme se snažili prodloužit období jejich využitelnosti, a to alespoň v této historické programové nabídce.

Z výše uvedených důvodů jsme nuceni přistoupit k následujícím programovým změnám:

ukončit zcela analogové vysílání v lokalitách Břeclav, Přerov (a okolní obce), Slušovice a Velké Meziříčí

omezit tuto nabídku o výše jmenované kanály v lokalitách Aš, Bechyně, Dobruška, Dolní Benešov, Habartov, Havlíčkův Brod, Jaroměř, Liberec, Milevsko, Sezimovo Ústí, Tábor, Třinec (a okolní obce), Úpice a Vamberk

částečně nahradit výše uvedené kanály programy skupiny FTV PRIMA, konkrétně Prima Zoom a Prima Krimi, v lokalitách Desná, Dobruška, Frýdlant nad Ostravicí, Hlinsko, Prachatice a Světlá nad Sázavou (bez části Na Bradle), případně tam, kde nám to ještě technické možnosti dovolí.

Chceme Vás upozornit, že všechny zmiňované programy jsou nadále dostupné v digitálních nabídkách v HD rozlišení, a to jak ve formátu DVB-C, ale i IPTV (NET TV), kde můžete sledovat daleko větší množství programů a v lepší kvalitě. Více informací Vám rádi poskytneme na naší zákaznické lince 488 999 488, kde Vám rádi pomůžeme i s případným výběrem nové nabídky nebo si zde můžete objednat technika, který Vám pomůže v případě nutnosti s přeladěním Vašeho televizního přijímače.

Doufáme, že uvedené změny, které nejsme schopni ovlivnit, přijmete s pochopením a zachováte nám Vaši přízeň na této či jiné nabídce.

Vaše Nej.cz

Oznámení o změně Základní analogové nabídky pro určité lokality s platností od 1. 5. 2018

26. 3. 2018

Vážená klientko, vážený kliente,

dovolte nám prosím, abychom Vás tímto informovali o změnách týkajících se ZÁKLADNÍ analogové programové nabídky pro lokality Perknov, Broumov, Olivětín, Police nad Metují, Meziměstí, Vrchlabí, Jilemnice a Světlá nad Sázavou - Na Bradle.

Přestože vysílání analogového televizního signálu v pozemních sítích bylo ukončeno již téměř před osmi lety, naše společnost z důvodu velkého zájmu uživatelů vybavených starší generací přijímačů, se snaží prodloužit období jejich využitelnosti, a alespoň v základní programové nabídce toto vysílání v našich sítích zajistit.

Rostoucí náklady na toto umělé vytváření analogového signálu spolu se změnou distribučních podmínek společnosti TV Nova s.r.o., která výrazným způsobem zdražuje poplatky za distribuci a také stálé navyšování poplatků autorským svazům, které ze zákona odvádíme, nás donutily nepatrně navýšit cenu tarifu základního televizního balíčku, a to s platností od 1. května 2018. Novou konkrétní cenu Vašeho televizního balíčku naleznete v oznámení pro danou lokalitu v menu Dokumenty a manuály v Zákaznické sekci našich webových stránek.

Chceme Vás proto požádat o upravení Vašich plateb dle uvedené částky k výše uvedenému datu. U platby prostřednictvím SIPO a inkasní platby z účtu si pouze ověřte povolený limit, úpravu částky řešit nemusíte, bude provedena automaticky.

V lokalitách Broumov, Olivětín, Police nad Metují, Meziměstí a Jilemnice navíc dojde i k úpravě v programové nabídce. Výčet změn opět naleznete v oznámení pro danou lokalitu v menu Dokumenty a manuály v Zákaznické sekci našich webových stránek.

V souladu s obchodními podmínkami máte možnost, v případě nesouhlasu s těmito změnami, zaslat písemnou výpověď na zákaznické středisko do 20. dubna 2018. Výpověď bude v tomto případě účinná od 1. května 2018.

Věříme však, že uvedené změny přijmete s porozuměním, změnu ceny pochopíte a budete i nadále s našimi službami spokojeni.

za Nej.cz s.r.o., Marius Marcolla
Obchodní ředitel

Oznámení pro klienty kabelové televize Nej.cz v Mimoni a Ploužnici.

21. 12. 2017

Vážení klienti,

firma Progress Digital s.r.o., která v ČR provozuje síť pozemních vysílačů Multiplexu č.7 s programy ČT1 HD, ČT2 HD, ČT SPORT HD a KINO SVĚT přeladila v sobotu 16.12.2017 vysílač Černou Studnici, který používáme jako zdroj signálů pro Mimoň a Ploužnici. Na nové frekvenci však došlo v obou lokalitách k výraznému zhoršení kvality přijímaného signálu a ani po našem jednání s firmou Progress Digital s.r.o. se zatím kvalita nezlepšila. Z uvedeného důvodu nelze vyloučit výskyt nepravidelného zhoršení (kostičkování obrazu) kvality příjmu HD programů České televize – nejedná se však o technickou závadu na naší síti.

Všechny programy České televize vysíláme v obou lokalitách i ve standardním rozlišení (SD kvalitě). Pokud tedy dojde ke zhoršení kvality HD programů je možné sledovat programy České televize ve standardním rozlišení, kde ke zhoršení kvality nedochází.

V příštím období je nutné očekávat další změny v pozemním digitálním vysílání a z tohoto důvodu plánujeme i změnu TV nabídek tak, aby je následné změny v pozemním vysílání již neovlivňovaly. Předpokládáme, že změny TV nabídek nastanou na přelomu 1. a 2. čtvrtletí 2018.

Věříme, že uvedené skutečnosti přijmete s pochopením.

Krásné vánoce a vše nejlepší v novém roce 2018 přeje

Vaše Nej.cz

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl