Úvod Blog Nejlepší dubnové filmy a seriály v NejTV

Nejlepší dubnové filmy a seriály v NejTV

Sledujte dubnové filmy na kanálech NejTV: Thriller, rodinný film i dokumenty

96 hodin: Zúčtování

Duben je pro všechny uživatele NejTV měsícem filmové a seriálové zábavy. Nejlepší filmy pro dospělé i pro děti, nová řada oblíbeného seriálu, nečekané nálezy z celého světa i krvelační zvířecí zabijáci – to všechno na vás čeká v NejTV.

Nej.cz vám představí ty nejlepší filmy a seriály, které v dubnu naladíte na vybraných kanálech NejTV. Nechybí mezi nimi rodinný film, zajímavé dokumenty ani očekávaná premiérová řada oblíbeného seriálu.

Filmový tip? 96 hodin: Zúčtování

Dubnovým filmovým hitem je thriller 96 hodin: Zúčtování, který zakončuje úspěšnou akční sérii. Čeká na vás Liam Neeson v roli bývalého člena elitních jednotek, Bryana Millse. Ten si užívá zaslouženého klidu až do chvíle, kdy se kvůli brutální vraždě své manželky znovu ocitá ve víru událostí. Stává se hlavním podezřelým, jen těsně uniká před vlastním zatčením a vydává se po stopách opravdového vraha.

Podaří se Bryanovi očistit své jméno, odhalit skutečného pachatele a dokázat své dceři, že s vraždou nemá nic společného? Napínavý thriller s Liamem Neesonem, Forestem Whitakerem a Maggie Grace v roli Bryanovy dcery naladíte na kanálu FilmBox Premium, v pátek 23. dubna ve 21 hodin.

Úžasný dokument pro celou rodinu: Nejpodivnější nálezy

Chcete na vlastní oči spatřit dávné poklady ukryté v muzeích, laboratořích i v zaprášených skladištích celého světa? V nové dokumentární sérii je poznáte tak detailně jako nikdy předtím. Odborníci objevené artefakty nasnímali s využitím nejmodernějších technologií a vrátili lesk i dávno poškozeným objektům. Těšit se můžete především na opravdu bizarní objevy.

Nejpodivnější nálezy

Ty nejpodivnější nálezy světa prozkoumáte spolu s vědci každý všední den. Cesta za poznáním začíná v pondělí 19. dubna ve 20 hodin na kanále Viasat History.

Pro děti: Na vlásku

Animovaná rodinná komedie Na vlásku vypráví příběh princezny Lociky s kouzelnými vlasy. Jako malou ji unesla zlá stařena, která ji zavřela ve vysoké věži. Jediným kamarádem jí byl malý chameleon. Po letech vězení začíná dívka toužit po dobrodružství. Přání se jí splní díky uprchlému zloději Flynnovi, který se chce ve věži schovat před svými pronásledovateli, aniž by tušil, koho v ní objeví.

Locika s Flynnem utíká ze svého vězení a vydává se vstříc dobrodružství, neuvěřitelným zážitkům i mnoha nebezpečným situacím. Filmovou pohádku z Disneyho dílny, inspirovanou předlohou bratří Grimmů, uvidíte 17. a 18. dubna od 8 hodin na kanále Disney Channel.

Seriálový tip pro milovníky nemrtvých

Dlouho očekávané pokračování 6. řady kultovního seriálu Živí mrtví: Počátek konce (v originále Fear the Walking Dead) je konečně tady! Hororový seriál pro všechny odvážné fanoušky nemrtvých, jehož nejnovější řada vám v návaznosti na předchozí série postupně ukazuje svět ještě před tím, než se začal řítit do záhuby.

Jako vždy na vás čeká spousta krve, lidských vnitřností, násilí, překvapení i dějových zvratů – to vše na kanále AMC. 

Ze světa zvířecích zabijáků

Smrt v přírodě číhá na nebi, v úkrytech uprostřed té nejhustší džungle i v hlubinách oceánu. Nemilosrdné zabijáky totiž najdete i ve světě zvířat, ale na rozdíl od těch lidských často vraždí jen proto, aby nakrmili sebe a svá mláďata.

Každou dubnovou neděli vás čeká jeden z dokumentů Měsíce špičkových zabijáků. Naladíte na kanále National Geographic WILD.

Duben s NejTV je měsícem plným zábavy pro děti i dospělé. Vychytejte ty největší filmové i seriálové hity a nejzajímavější dokumenty plné překvapení: stačí naladit vybrané kanály NejTV


Kompletní seznam filmových tipů na měsíc duben najdete ZDE.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl