Úvod Aktuálně Filmové tipy měsíce

Filmové tipy měsíce

Ztracené město

Naprosto bláznivá podívaná: kolikrát jste viděli fialový flitrový overal uprostřed džungle? Slavná autorka dobrodružných románů pro ženy Loretta Sage (Sandra Bullock) se ocitne v situaci, která jako by vypadla z některé její knížky, totiž ve spárech únosců a uprostřed divoké džungle. Chybí jen opravdový hrdina, který by ji zachránil.

V neděli 23. října ve 20:00 h.

Sledujte na kanále HBO a ve videotéce HBO Max

Ztracené město

Barbie Síla mořských panen

Přidejte se k Barbie "Brooklyn" Robertsové, Barbie "Malibu" Robertsové a jejím sestrám Skipper, Stacie a Chelsea a prožijte s nimi podmořské dobrodružství, při kterém se promění v mořské panny, aby pomohly zachránit svět Pacifica! Ve hře Barbie Mermaid Power™ jsou Barbie a Barbie povolány Islou (z filmu Delfíní kouzla), aby se utkaly o roli podmořské strážkyně moci v řadě úkolů, jejichž cílem je najít svou vnitřní sílu.

V sobotu 29. října v 8:00 h.

Sledujte na kanále Minimax

Barbie Síla mořských panen
Ztracené město
Barbie Síla mořských panen

Celý svet na panvici

Rychle, šikovně a chutně: Gabo Kocák nám předvede, kolik nápadů a možností člověku vnuknou tradiční kuchyňské suroviny a jak dovede dobře známé věci ozvláštnit trocha exotického koření nebo pár triků, případně dosud nevyzkoušené kulinářské postupy. Nahřejme si pánev a namíchejme správnou kombinaci chutí – dnes budeme mít k obědu celý svět!

Od 1. října každý víkend

Sledujte na kanále TV Paprika

Celý svet na panvici

Creed

Adonis Johnson nikdy nepoznal svého slavného otce, světového šampióna v těžké váze Apolla Creeda, který zemřel ještě před jeho narozením. Přesto však svůj původ nezapře a box má v krvi, takže ho to stále tahá do Philadelphie, města, kde se odehrál legendární souboj Apollo Creed vs. Rocky Balboa. Adonis Rockyho vyhledá a požádá ho, aby se stal jeho trenérem. 

V pátek 14. října ve 21:00 h.

Sledujte na kanále FilmBox Premium

Creed
Celý svet na panvici
Creed

Vikingové: Vzestup a pád

Připomeňte si mýty, seznamte se s legendami a buďte svědky vzestupu a pádu největších válečníků v dějinách. Seriál National Geographic Vikingové: Vzestup a pád přináší zbrusu nové poznatky o Vikinzích a jejich celosvětovém úspěchu coby největších zabijáků v dějinách.

Premiéra 2. října ve 22:00 h.

Sledujte na kanále National Geographic

Vikingové: Vzestup a pád

Uncharted

Filmová adaptace stejnojmenné populární počítačové hry je solidním rodinným pokoukáním pro milovníky adventur, šifer i únikovek; na své si přijdou jak fandové Indiana Jonese, tak Roberta Langdona. Potomek slavného hledače pokladů sira Francise Drakea, Nathan Drake (Tom Holland), konečně našel stopu k prokleté zlaté sošce ze Zlatého města v El Doradu.

V neděli 16. října ve 20:00 h.

Sledujte na kanále HBO a videotéce HBO Max

Uncharted
Vikingové: Vzestup a pád
Uncharted

Láska a jiné závislosti

Maggie se za nic na světě nenechá ničím a nikým svázat. Jenže jednoho dne potká muže, který je stejný jako ona. Jamie Randall skvěle ovládá umění svádění a to je jeho značnou výhodou i v jeho kariéře ve farmaceutickém průmyslu. Maggie a Jamie se do sebe ke svému vlastnímu překvapení zamilují a ocitnou se pod vlivem jedné z nejsilnějších drog: lásky.

V sobotu 8. října ve 20:00 h.

Sledujte na kanále FilmBox

Láska a jiné závislosti

Grantchester

Sidney Chambers, ztvárněný hercem Jamesem Nortonem, který je vikářem v Grantchesteru, vesnici nedaleko Cambridge vede poklidný život, nebo alespoň vedl do chvíle, kdy se mu do cesty připletla vražda. Sidney, který je vržen do nebezpečného světa lží, zrady a vražd, rychle zjistí, že díky svému vhledu do lidských poměrů je ve své nové funkci „detektiva" vynikající.

Od středy 5. října ve 21:00 h.

Sledujte na kanále Epic Drama

Grantchester
Láska a jiné závislosti
Grantchester

Pokračovat na nabídku

© 2022 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl