Úvod Aktuálně Filmové tipy měsíce

Filmové tipy měsíce

Stahující se smyčka

V noci chodí k prostitutkám za perverzními hrátkami, ve dne vyšetřuje coby policista zákeřné vraždy mladých žen. Policista Wes Block postupně zjišťuje, že veškeré důkazy ukazují proti němu. Vrahův dokonale promyšlený plán vychází a smyčka kolem Wese se utahuje čím dál víc. Podaří se mu z bezvýchodné situace uniknout?

V sobotu 13. srpna ve 22:05 h.

Sledujte na kanále FilmBox

Stahující se smyčka

Dokonalý únik

Cliff (Steve Zahn) a Cydney (Milla Jovovich) jsou mladý pár dobrodruhů, který tráví své líbánky na cestách po nejkrásnějších a nejodlehlejších plážích na Havaji. Při cestách po divokých, opuštěných stezkách si připadají jako v ráji. Když se ale setkají se skupinkou vyděšených turistů, kteří probírají děsivou vraždu jiného páru, začínají přemýšlet o tom, zda by se neměli raději vrátit.

V neděli 21. srpna ve 22:00 h.

Sledujte na kanále AMC

Dokonalý únik
Stahující se smyčka
Dokonalý únik

Mauritánec Deník z Guantánama

Thriller popisuje skutečný příběh Mohamedoua Oulda Slahiho, který byl několik let bez obvinění a soudu vězněn v zadržovacím táboře Guantanamo. I když už ztrácí veškerou víru, objevuje se dvojice obhájkyň, které spolu s ním chtějí najít spravedlnost. Čeká je těžká právnická bitva, která končí nečekaným odhalením. 

Ve středu 31. srpna ve 21:00 h.

Sledujte na kanále FilmBox Premium

Mauritánec Deník z Guantánama
Mauritánec Deník z Guantánama

Pokračovat na nabídku

© 2022 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl