Úvod Aktuálně Filmové tipy měsíce

Filmové tipy měsíce

Divočina Patricka Aryeeho

Viasat Nature v seriálu Divočina Patricka Aryeeho sleduje známého britského průzkumníka a biologa na jeho cestách po světě. Dostaneme se tak k situacím, jejichž cílem je odpovědět na  otázky týkající se našeho rozsáhlého přírodního světa. Od džunglí Kostariky až po deštné pralesy Britské Kolumbie odhaluje Patrick složitou síť interakcí, které spojují nejmenší tvory s nejmocnějšími šelmami planety.

Od pondělí 20. března v 18:00 h.

Sledujte na kanále Viasat Nature

Divočina Patricka Aryeeho

Revír

Nový komediální seriál

Členové nejstaršího mysliveckého spolku v zemi čelí nejen divoké zvěři a milostným vášním, ale i mnohem horším katastrofám. Jejich revír je totiž ohrožen pytláckými investory. Parta nimrodů se tak musí spolehnout na starou loveckou moudrost, která jediná je může přivést na cestu k záchraně milovaného revíru. Lovu zdar! ZDAR!

Od soboty 25. března ve 20:15 h.

Sledujte na kanále č. 5 - Televize Seznam

Revír
Divočina Patricka Aryeeho
Revír

Paranormal Activity

Mladý pár ze střední vrstvy se ocitá v budově, která vypadá jako typický předměstský dům větších rozměrů. Postupem času si oba aktéři začínají uvědomovat zvláštní tíseň, která se brzy mění v upřímný, nefalšovaný strach. Za vše může přítomnost něčeho, co je - a nebo také není - doslova démonické. Ale ať už mají hlavní hrdinové co dočinění s čímkoli, nejaktivnější je to během noci...

V sobotu 25. března ve 20:00 h.

Sledujte na kanále FilmBox

Paranormal Activity

Formule 1

Právě startuje nová sezóna nejatraktivnější motoristické události – FORMULE 1. Očekávání jsou veliká. Jak od Red Bullu a Maxe Verstappena, kteří budou letos obhajovat své tituly mistra světa, tak od Ferrari, které na ten svůj čeká už od roku 2008! Ale také od Mercedesu, který se loňskou sezonou protrápil kvůli chybné konstrukci své formule. Nakonec: Lewis Hamilton pořád usiluje o rekordní osmý titul. Ale tento rok bude čelit možné největší konkurenci.

Zahájení sezóny v pátek 3. března

Sledujte na kanále Sport 1

Formule 1
Paranormal Activity
Formule 1

Pokračovat na nabídku

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl