Úvod Blog Nej.cz míří do Blatné a okolí: Jaká bude nová nabídka?

Nej.cz míří do Blatné a okolí: Jaká bude nová nabídka?

Nej.cz opět roste: Nyní si ty nejlepší služby užijete i v Blatné a okolíBlatná

Nej.cz, oblíbený poskytovatel telefonních služeb, vysokorychlostního internetového připojení, IPTV i kabelové televize, je vám opět o něco blíže díky akvizici společnosti SporkNet. Ve kterých obcích se můžete nyní těšit například na internet či televizi od Nej.cz? A co tato změna znamená pro stávající zákazníky SporkNetu?

Nej.cz opět rozšiřuje pokrytí České republiky svými službami, tentokrát v Jihočeském a Plzeňském kraji. Díky akvizici lokálního poskytovatele internetu navíc v Blatné najdete novou pobočku Nej.cz.

Kde si nově užijete služby Nej.cz

Díky akvizici SporkNetu na vás nyní čekají služby Nej.cz v oblasti Blatné, Lnář, Kasejovic, Bělčic, Sedlice a v dalších blízkých obcích. Všechny tyto zóny podporuje společná pobočka v Blatné. Přesné informace o konkrétních podmínkách internetového připojení, IPTV a dalších službách ve vaší nově připojené zóně najdete jednoduše pomocí výběru lokality.

S touto akvizicí se mohou obyvatelé zmíněných obcí těšit na rozmanitější a kvalitnější služby, včetně té nejlepší IPTV se širokou programovou nabídkou, rychlejšího internetu i profesionální podpory. Veškerou nabídku Nej.cz jednoduše zkombinujete do balíčků se zvýhodněnými cenami. Díky tomu můžete odebírat všechny služby od jediného poskytovatele, za ještě lepší cenu.

Pro stávající klienty SporkNetu: Co musíte udělat?

Jste stávajícím zákazníkem společnosti SporkNet? Nemusíte se bát žádných velkých změn. Ceny za služby, které momentálně odebíráte, ani forma plateb se nemění. Také na pobočce v Blatné zůstanou stávající zaměstnanci, na které jste zvyklí již z dřívějška. Další důležité informace, související s převodem poskytovatele SporkNet do vlastnictví Nej.cz, najdete v tomto dokumentu. Sledujte také web Nej.cz, kde se postupně dozvíte víc.

Nej.cz se opět přibližuje dalším zákazníkům. Díky akvizici společnosti SporkNet si mohou klienti z Jižních Čech a Plzeňska užít například vysokorychlostního optického internetu nebo IPTV. V současnosti tak Nej.cz poskytuje své služby již ve více než 100 městech a obcích po celé České republice. 


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 O2 Czech republic a.s.
Technické řešení Beneš & Michl