Úvod Blog Nej.cz míří do Blatné a okolí: Jaká bude nová nabídka?

Nej.cz míří do Blatné a okolí: Jaká bude nová nabídka?

15.12.2020

Nej.cz opět roste: Nyní si ty nejlepší služby užijete i v Blatné a okolí

Nej.cz, oblíbený poskytovatel telefonních služeb, vysokorychlostního internetového připojení, IPTV i kabelové televize, je vám opět o něco blíže díky akvizici společnosti SporkNet. Ve kterých obcích se můžete nyní těšit například na internet či televizi od Nej.cz? A co tato změna znamená pro stávající zákazníky SporkNetu?

Nej.cz opět rozšiřuje pokrytí České republiky svými službami, tentokrát v Jihočeském a Plzeňském kraji. Díky akvizici lokálního poskytovatele internetu navíc v Blatné najdete novou pobočku Nej.cz.

Kde si nově užijete služby Nej.cz

Díky akvizici SporkNetu na vás nyní čekají služby Nej.cz v oblasti Blatné, Lnář, Kasejovic, Bělčic, Sedlice a v dalších blízkých obcích. Všechny tyto zóny podporuje společná pobočka v Blatné. Přesné informace o konkrétních podmínkách internetového připojení, IPTV a dalších službách ve vaší nově připojené zóně najdete jednoduše pomocí výběru lokality.

S touto akvizicí se mohou obyvatelé zmíněných obcí těšit na rozmanitější a kvalitnější služby, včetně té nejlepší IPTV se širokou programovou nabídkou, rychlejšího internetu i profesionální podpory. Veškerou nabídku Nej.cz jednoduše zkombinujete do balíčků se zvýhodněnými cenami. Díky tomu můžete odebírat všechny služby od jediného poskytovatele, za ještě lepší cenu.

Pro stávající klienty SporkNetu: Co musíte udělat?

Jste stávajícím zákazníkem společnosti SporkNet? Nemusíte se bát žádných velkých změn. Ceny za služby, které momentálně odebíráte, ani forma plateb se nemění. Také na pobočce v Blatné zůstanou stávající zaměstnanci, na které jste zvyklí již z dřívějška. Další důležité informace, související s převodem poskytovatele SporkNet do vlastnictví Nej.cz, najdete v tomto dokumentu. Sledujte také web Nej.cz, kde se postupně dozvíte víc.

Nej.cz se opět přibližuje dalším zákazníkům. Díky akvizici společnosti SporkNet si mohou klienti z Jižních Čech a Plzeňska užít například vysokorychlostního optického internetu nebo IPTV. V současnosti tak Nej.cz poskytuje své služby již ve více než 100 městech a obcích po celé České republice. 

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl