Úvod Blog Květnový filmový hit v NejTV? Mr. & Mrs. Smith!

Květnový filmový hit v NejTV? Mr. & Mrs. Smith!

Nalaďte si květnový filmový hit v NejTV s tajnými agenty: Mr. & Mrs. SmithSmith

I v květnu si v NejTV pustíte ty nejlepší filmové hity. Ke konci měsíce zažijete chvíle plné napětí s dvojicí tajných agentů z filmu Mr. & Mrs. Smith. Jaký příběh film vypráví a proč jej 23. května musíte vidět?

Jste fanoušky Brada Pitta a Angeliny Jolie? Pokud máte rádi zmíněnou hereckou dvojici, užijete si naplno i tenhle akční film. Právě tito herci ztvárnili hlavní role v dvouhodinovém dramatu Mr. & Mrs. Smith, které mělo premiéru v roce 2005. Od té doby film posbíral nejedno ocenění a získal spoustu fanoušků nejen díky hercům v hlavních rolích, ale i pro svůj akční příběh s nádechem vtipu i romantiky.

Jaký (ne)uvěřitelný příběh vypráví Mr. & Mrs. Smith?

Jane a John Smithovi jsou na první pohled dokonalým mladým párem. Poznávají se na dovolené a po několika letech se vezmou. Po čase ale zapadnou do stereotypního manželství, které se dostává do krize. Využijí manželské poradny, aby se pokusili zachránit to hezké, co z jejich vztahu ještě zbývá.

Od té chvíle ale o sobě navzájem zjišťují věci, které měly zůstat navždy utajené. Oba totiž pracují jako nájemní vrahové a jejich zdánlivě klidné životy jsou jen iluzí. Film začíná rychle nabírat na obrátkách, když Jane i John dostanou stejný úkol: zlikvidovat tentýž cíl a následně i svého životního partnera...

Vyváznou z téhle šlamastyky živí a zdraví? Přežije jejich vztah i tuto absurdní zabijáckou zakázku nebo se manželé nakonec odloučí? Kdo z nich vyhraje pomyslnou honbu za cílem a jak celý příběh dopadne? To se dozvíte v této napínavé akční komedii, kterou naladíte v neděli 23. května od 20:10 hodin na kanále AMC.

Zajímavosti o filmu Mr. & Mrs. Smith: Brangelina i Simpsonovi

Filmem Mr. & Mrs. Smith začal vztah mezi Angelinou a Bradem, kteří se následně roku 2012 vzali a pro svou neodlučnost si vysloužili přezdívku Brangelina. Aby se svých rolí ve filmu zhostili co nejvěrohodněji, učili se střílet, chovat jako opravdoví tajní agenti i šplhat po skalách.

Ačkoliv pro ně všechny tyto činnosti byly úplně nové, ve filmu se museli tvářit, že takové věci dělají denně. Filmový hit zaujal i tvůrce Simpsonových, kteří v jednom z dílů parodovali právě pana a paní Smithovy.

Mr. & Mrs. Smith je působivý akční trhák, ve kterém vás hlavní herecká dvojice vtáhne do akce, pobaví svými hláškami i vtipem. Filmový trhák, který vás chytne a nepustí, si 23. května večer naladíte v NejTV.

 Kompletní seznam filmových tipů na měsíc květen najdete ZDE.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl