Úvod Blog Květnový filmový hit v NejTV? Mr. & Mrs. Smith!

Květnový filmový hit v NejTV? Mr. & Mrs. Smith!

11.05.2021

Nalaďte si květnový filmový hit v NejTV s tajnými agenty: Mr. & Mrs. Smith

I v květnu si v NejTV pustíte ty nejlepší filmové hity. Ke konci měsíce zažijete chvíle plné napětí s dvojicí tajných agentů z filmu Mr. & Mrs. Smith. Jaký příběh film vypráví a proč jej 23. května musíte vidět?

Jste fanoušky Brada Pitta a Angeliny Jolie? Pokud máte rádi zmíněnou hereckou dvojici, užijete si naplno i tenhle akční film. Právě tito herci ztvárnili hlavní role v dvouhodinovém dramatu Mr. & Mrs. Smith, které mělo premiéru v roce 2005. Od té doby film posbíral nejedno ocenění a získal spoustu fanoušků nejen díky hercům v hlavních rolích, ale i pro svůj akční příběh s nádechem vtipu i romantiky.

Jaký (ne)uvěřitelný příběh vypráví Mr. & Mrs. Smith?

Jane a John Smithovi jsou na první pohled dokonalým mladým párem. Poznávají se na dovolené a po několika letech se vezmou. Po čase ale zapadnou do stereotypního manželství, které se dostává do krize. Využijí manželské poradny, aby se pokusili zachránit to hezké, co z jejich vztahu ještě zbývá.

Od té chvíle ale o sobě navzájem zjišťují věci, které měly zůstat navždy utajené. Oba totiž pracují jako nájemní vrahové a jejich zdánlivě klidné životy jsou jen iluzí. Film začíná rychle nabírat na obrátkách, když Jane i John dostanou stejný úkol: zlikvidovat tentýž cíl a následně i svého životního partnera...

Vyváznou z téhle šlamastyky živí a zdraví? Přežije jejich vztah i tuto absurdní zabijáckou zakázku nebo se manželé nakonec odloučí? Kdo z nich vyhraje pomyslnou honbu za cílem a jak celý příběh dopadne? To se dozvíte v této napínavé akční komedii, kterou naladíte v neděli 23. května od 20:10 hodin na kanále AMC.

Zajímavosti o filmu Mr. & Mrs. Smith: Brangelina i Simpsonovi

Filmem Mr. & Mrs. Smith začal vztah mezi Angelinou a Bradem, kteří se následně roku 2012 vzali a pro svou neodlučnost si vysloužili přezdívku Brangelina. Aby se svých rolí ve filmu zhostili co nejvěrohodněji, učili se střílet, chovat jako opravdoví tajní agenti i šplhat po skalách.

Ačkoliv pro ně všechny tyto činnosti byly úplně nové, ve filmu se museli tvářit, že takové věci dělají denně. Filmový hit zaujal i tvůrce Simpsonových, kteří v jednom z dílů parodovali právě pana a paní Smithovy.

Mr. & Mrs. Smith je působivý akční trhák, ve kterém vás hlavní herecká dvojice vtáhne do akce, pobaví svými hláškami i vtipem. Filmový trhák, který vás chytne a nepustí, si 23. května večer naladíte v NejTV.

 Kompletní seznam filmových tipů na měsíc květen najdete ZDE.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl