Úvod Blog Nejlepší květnové filmy a seriály v NejTV

Nejlepší květnové filmy a seriály v NejTV

04.05.2021

Sledujte nejlepší květnové filmy v NejTV: Zábava, napětí i drsní chlapi

V květnu se od NejTV neodtrhnete. Na jejích kanálech totiž najdete oblíbené seriály, skvělé sportovní zápasy, dobrodružné dokumenty i filmové hity. Kdy a na co se můžete těšit?

Letošní květen je na kanálech NejTV měsícem milovníků nemrtvých, pátrání po hrůzostrašných příbězích z divočiny, odhalování námořních zločinů i honu na vraha policistů. I sportovní fanoušci si přijdou na své: koncem měsíce vás čeká živý přenos špičkového kickboxu. Mrkněte na tyto tipy a inspirujte se při výběru květnového programu v NejTV.

Legendy divočiny pro milovníky přírodních záhad

Dokumentární pořad Legendy divočiny vás přenese do světa nebezpečných zvířat, která bezdůvodně útočí na člověka. Představí vám nové predátory, kteří mění přirozený chod společenstev v některých zónách, a ukáže vám svědectví lidí popisujících existenci dosud nespatřených záhadných tvorů.

Dvojice expertů na divokou přírodu v pořadu odkrývá podivné i strašidelné přírodní záhady. Po stopách legend divočiny od Aljašky až po Papuu-Novou Guineu se s nimi vydáte v pondělí 17. května od 21 hodin.

Pokračuje Počátek konce s nemrtvými

S nemrtvými se na kanále AMC potkáváte již od dubna, kdy odstartovalo očekávané pokračování 6. řady seriálu Živí mrtví: Počátek konce. Zombie apokalypsa a děsivý horor v jednom v této nové řadě ukazuje svět před kolapsem civilizace a jeho proměnou v rejdiště zombíků.

Těšit se můžete na spoustu dramatických i hororových okamžiků. Krvelační živí mrtví na vás netrpělivě čekají každé pondělí ve 22 hodin na kanále AMC.

Pro nadšené domácí vyšetřovatele: Námořní vyšetřovací služba LA XII.

Oblíbili jste si populární seriál Námořní vyšetřovací služba LA? Na stanici AXN nyní přichází jeho premiérová 12. řada. Tento americký akční seriál spojuje prvky dramatu s krimi. Odehrává se v Los Angeles a vypráví o zločinech z prostředí amerických námořních sil, vyšetřovaných útvarem námořní vyšetřovací služby (NCIS).

Po stopách námořních zločinů se s vyšetřovateli vydáte na kanále AXN. Tajní agenti se na vás těší vždy ve čtvrtek, počínaje 6. květnem ve 21 hodin.

Akční thriller Blesk pro fanoušky kriminálních příběhů

Zabiják policistů versus policista-zabiják: takové je hlavní téma tohoto filmu. Přenese vás do Londýna, kde řádí sériový vrah policistů. Drsný agent Tom Brant (Jason Statham) se spolu s kolegou vydávají po stopách vraha, který jim dlouho uniká a zanechává za sebou každý den další oběť. Podaří se jim padoucha dopadnout a zastavit londýnská jatka? A jak dlouho bude trvat, než vraždění skončí?

Téměř 100minutový krimi thriller vás vtáhne do děje. Sami se můžete rozhodnout, zda budete fandit padouchovi, nebo se přidáte na stranu dobra. Po stopách sériového vraha se vydáte 29. května od 20 hodin na kanále FilmBox.

Sportovní hit: King of Kings – Heroes Series

Milujete kickbox? V květnu si užijete přímý přenos série King of Kings – Heroes. Jeden z nejznámějších turnajů ve světě kickboxu přivede k vám domů ty nejlepší zápasníky z celého světa. Uvidíte neuvěřitelné zápasy, zažijete chvíle napětí a spolu s fanoušky v aréně prožijete neuvěřitelnou atmosféru tohoto bojového sportu.

Pořad, nabitý emocemi i adrenalinem, ocení všichni fanoušci bojových sportů. Živé vysílání naladíte v pátek 21. května v 19 hodin na kanále FightBox.

V květnu vám NejTV naservíruje spoustu zábavy, napětí i akce. Nechte se vtáhnout do akčních hitů, odhalte nejobávanější zvířata divočiny a zažijte skvělý kickbox přímo z vašeho obýváku. Spoustu skvělých filmů i seriálů naladíte na různých kanálech NejTV během celého měsíce.

Kompletní seznam filmových tipů na měsíc květen najdete ZDE.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl