Úvod O nás Profil společnosti

Aktuálně

Aktuálně

Nej.cz s.r.o. má na telekomunikačním trhu ČR více než desetiletou tradici a mezi poskytovateli služeb veřejných elektronických komunikací zaujímá významné místo v oblasti poskytování služeb kabelové televize, přístupu k síti internet i hlasových služeb v pevné i mobilní síti. Je součástí investiční skupiny KAPRAIN, kde reprezentuje hlavní telekomunikační segment v portfoliu holdingu.

Postupnou akvizicí menších kabelových operátorů a konsolidací jejich sítí a přenosových systémů do jednoho celku získala a částečně i vybudovala přístupovou síť ve více než 100 lokalitách napříč - ČR, které jsou vzájemně propojeny vysokokapacitní páteřní sítí s kapacitou linek 10 a 100 Gb/s.

V televizních službách se výrazně profiluje přechod od klasických platforem kabelového vysílání (DVBC, DVB T) k přenosu televizních programů internetovým protokolem a s tím spojenými výhodami nelineárních služeb vysílání pro jejich uživatele.

O plynulé zajištění a bezporuchový chod služeb se stará tým téměř 200 kvalifikovaných technických i obchodních pracovníků, kteří jsou v převážné míře soustředěni do místních poboček umístěných ve větších lokalitách s cílem zajistit co nejbližší kontakt s retailovou skupinou zákazníků, která reprezentuje největšího odběratele poskytovaných služeb.

Soustavné investice do rozvoje sítě a jednotlivých technologií vytváří dobrý základ pro udržení kvality služeb na špičkové úrovni a vytváří předpoklady pro další rozvoj do budoucnosti.

Sestavíme nabídku nej z Nej

Stále váháte, který tarif je pro vás ten pravý? Máte jakýkoliv dotaz k našim službám? Nechte nám na sebe kontakt a my se brzy ozveme.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl