Úvod Blog Nový firmware STB

Aktuálně

Aktuálně

Set-top box Nej.cz a jeho nové funkce: Na co všechno se můžete těšit?

Všichni klienti Nej.cz, kteří disponují Nej.cz set-top boxem, se mohou těšit na několik nových funkcí, které se v blízké době stanou součástí nově připravovaných aktualizací zařízení.

Pro všechny uživatele televize od Nej.cz, kteří používají Nej.cz set-top box, se chystá nový firmware (vestavěný systém, na němž zařízení běží). Jeho součástí je nejen oprava několika chyb, ale také doplnění nových funkcí. Co užitečného vám set-top box po aktualizaci dovolí?

Novinky a opravy ve firmwaru set-top boxu

Nej.cz pro vás přichystalo přehled novinek a drobných oprav, které budou mít formu aktualizace firmwaru vašeho set-top boxu. Jaké změny můžete očekávat?

To jsou všechny aktuální opravy a drobná vylepšení funkčnosti Nej.cz set-top boxu.

Narazili jste na chybu? Dejte nám vědět!
Pokud objevíte další chybu při sledování Nej televize s využitím set-top boxu, můžete ji nahlásit e-mailem (support@nej.cz) či telefonicky (488 999 488). Tým Nej.cz vám předem děkuje!

Nej.cz neustále zlepšuje nejen vlastní služby, ale také funkcionalitu vlastních zařízení. Na set-top boxech Nej.cz nyní technici vychytali mouchy a doplnili pár užitečných funkcí. Nerušené sledování Nej televize si tak užijete ještě víc!

Potřebujete poradit?

Nechte nám tu své číslo, zavoláme vám zpět

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl