Úvod Blog Zvolte si svobodně TV program i balíčky nejlepších služeb: Váš hlas rozhodne

Zvolte si svobodně TV program i balíčky nejlepších služeb: Váš hlas rozhodne

S Nej.cz si můžete svobodně zvolit své balíčky služeb i sledované televizní kanály. V čem je jedinečná televize NejTV a superrychlý internet, NejNET? A jaká speciální nabídka vás letos čeká u Nej.cz?

Letošní volby se kvapem blíží. Také u internetového připojení a IPTV máte možnost volby: ta správná vám pomůže ušetřit a získat opravdu kvalitní služby. Váš hlas může rozhodnout o tom, zda si nyní pořídíte skvělou NejTV, objevíte některou z nejnovějších Nej služeb nebo výhodně rozšíříte váš současný balíček. Na co se můžete celý červen těšit a co vás čeká na podzim?

Výhody služeb Nej.cz: Proč jim dát svůj hlas?

Již přes 170 000 spokojených zákazníků využívá služeb Nej.cz. Na vysokou kvalitu a stabilitu služeb se můžete spolehnout. Zkušená zákaznická podpora je samozřejmostí a ochotně vám pomůže s potížemi a zodpoví všechny vaše dotazy – včetně těch, které se týkají nejnovější nabídky služeb.

Velkou výhodou IP televize NejTV jsou kredity, které získáváte při aktivaci služby. Pomocí kreditů si zvolíte přesně ty kanály, které vás zajímají. V nabídce je jich přitom již více než 200. Kredity si můžete kdykoliv dokoupit a tím okamžitě rozšířit programovou nabídku.

Konec přednastaveným televizním balíčkům

U nás si zvolíte pouze ty programy, které chcete sledovat. Neplatíte tak zbytečně za to, co nesledujete. Pokud se rozhodnete, že vybraný program není podle vašich představ, můžete jej v klientské sekci Moje Nej vypnout a místo něj vybrat jiný.

Co začátkem léta získáte s Nej.cz?

Akční nabídka služeb běží již nyní. Až do konce června můžete využít skvělých nabídek mimo standardní ceníky, které vám umožní získat Nej služby ještě levněji. Služby můžete spojovat do balíčků: oblíbená je například kombinace NejTV a superrychlého internetu, kterou můžete doplnit také flexibilními mobilními tarify.

V červnu vás navíc čeká časově omezená nabídka nejvýhodnějšího internetu a televize od Nej.cz. Velkým benefitem NejTV je právě svobodná volba programů založená na principu kreditového systému.

Co chystá Nej.cz na podzim?

Také od září do listopadu vás čekají exkluzivní nabídky Nej služeb. V podzimním období se můžete těšit na spoustu skvělých novinek, které se budou týkat nejen služeb. Například pro vás připravujeme nabídku tarifů, se kterou si přijde na své opravdu každý, ať už preferujete data nebo neomezená volání – chybět samozřejmě nebude ani tarif NejMOBIL pro celou rodinu.

Začátkem léta i na podzim se u Nej.cz máte opravdu na co těšit. Zaujala vás svobodná volba programů, chcete rozšířit své stávající programy nebo byste rádi objednali služby ještě výhodněji než dosud? Využijte tuto časově limitovanou akci a zvolte u vás doma Nej.cz.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl