Úvod Blog Vylepšený web

Vylepšený web

Nej.cz vylepšuje vlastní web: Ještě přehlednější a plynulejší než dřív

Vylepšený web

Nej.cz se zaměřuje na neustálé zlepšování zákaznických služeb. Tentokrát přišly na řadu webové stránky pro zákazníky. Ty jsou nyní přehlednější a přináší nové funkce, které výrazně zjednoduší vyhledání nabídky dostupné ve vaší lokalitě.

Web Nej.cz prošel optimalizací. S ještě efektivnějším vyhledáváním snadno najdete dostupné služby přímo podle vaší lokality. Nemusíte se proklikávat několika stránkami, než se dostanete, kam potřebujete.

Jak funguje vyhledávání podle lokality?

Chod nového Nej.cz webu je výrazně plynulejší a díky vylepšenému vyhledávání se nyní snadno dostanete k tomu, co vás zajímá. Chtěli byste například zjistit, které Nej služby si můžete aktuálně objednat? Stačí zadat lokalitu, a získáte přehledné informace o nabídce pro vaše město nebo obec – vše na jednom místě.

Okamžitě tak uvidíte, zda u vás můžete využívat flexibilní mobilní tarify, oblíbenou IP televizi s možností vlastního výběru programů, pronájem kamerových systémů nebo spolehlivý vysokorychlostní internet.

Další benefity Nej.cz: Zvýhodněné balíčky, efektivní servis i výborné pokrytí Česka

Mezi velké výhody pro klienty Nej.cz patří kombinované balíčky za skvělé ceny, kvalitní zákaznické centrum včetně servisu, který efektivně vyřeší vaše dotazy i problémy po telefonu nebo u vás doma, a výborné pokrytí službami prakticky v celé zemi.

Podpora na telefonu

Máte-li zájem o některou z Nej.cz služeb, vyhledejte svou lokalitu, ověřte si dostupnost požadované služby pro vaši oblast nebo se prostřednictvím formuláře zeptejte na vše, co vás zajímá. Specialisté Nej.cz se vám brzy ozvou zpět.

Nej.cz se v rámci maximální kvality služeb zaměřuje nejen na zlepšování technologií a zařazování žhavých novinek do své nabídky, ale také na přehledné vyhledávání pro zákazníky, nabídku výhodných balíčků a možnost jejich pořízení co nejjednodušší cestou. S vylepšeným webem je pro vás celý proces ještě snazší.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 O2 Czech republic a.s.
Technické řešení Beneš & Michl