Úvod Blog Vylepšený web

Vylepšený web

10.11.2020

Nej.cz vylepšuje vlastní web: Ještě přehlednější a plynulejší než dřív

Nej.cz se zaměřuje na neustálé zlepšování zákaznických služeb. Tentokrát přišly na řadu webové stránky pro zákazníky. Ty jsou nyní přehlednější a přináší nové funkce, které výrazně zjednoduší vyhledání nabídky dostupné ve vaší lokalitě.

Web Nej.cz prošel optimalizací. S ještě efektivnějším vyhledáváním snadno najdete dostupné služby přímo podle vaší lokality. Nemusíte se proklikávat několika stránkami, než se dostanete, kam potřebujete.

Jak funguje vyhledávání podle lokality?

Chod nového Nej.cz webu je výrazně plynulejší a díky vylepšenému vyhledávání se nyní snadno dostanete k tomu, co vás zajímá. Chtěli byste například zjistit, které Nej služby si můžete aktuálně objednat? Stačí zadat lokalitu, a získáte přehledné informace o nabídce pro vaše město nebo obec – vše na jednom místě.

Okamžitě tak uvidíte, zda u vás můžete využívat flexibilní mobilní tarify, oblíbenou IP televizi s možností vlastního výběru programů, pronájem kamerových systémů nebo spolehlivý vysokorychlostní internet.

Další benefity Nej.cz: Zvýhodněné balíčky, efektivní servis i výborné pokrytí Česka

Mezi velké výhody pro klienty Nej.cz patří kombinované balíčky za skvělé ceny, kvalitní zákaznické centrum včetně servisu, který efektivně vyřeší vaše dotazy i problémy po telefonu nebo u vás doma, a výborné pokrytí službami prakticky v celé zemi.

Máte-li zájem o některou z Nej.cz služeb, vyhledejte svou lokalitu, ověřte si dostupnost požadované služby pro vaši oblast nebo se prostřednictvím formuláře zeptejte na vše, co vás zajímá. Specialisté Nej.cz se vám brzy ozvou zpět.

Nej.cz se v rámci maximální kvality služeb zaměřuje nejen na zlepšování technologií a zařazování žhavých novinek do své nabídky, ale také na přehledné vyhledávání pro zákazníky, nabídku výhodných balíčků a možnost jejich pořízení co nejjednodušší cestou. S vylepšeným webem je pro vás celý proces ještě snazší.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl