Úvod Blog Nej.cz nově nabídne službu virtuálního operátora

Nej.cz nově nabídne službu virtuálního operátora

Nej.cz spouští v roce 2021 virtuálního operátora: Na co se můžete těšit?Virtuální operátor

Nej.cz, tuzemský poskytovatel internetu, IPTV i kabelové televize, telefonních a dalších služeb spouští v létě roku 2021 vlastního virtuálního operátora. Co to znamená a co tato novinka přinese zákazníkům?

Současná nabídka mobilních služeb Nej.cz zahrnuje flexibilní mobilní tarify i pevnou linku pro firmy a soukromé zákazníky. Mezi nimi najdete především tarify bez závazků, s minimálním měsíčním fixním poplatkem a platbami jen za opravdu provolané minuty. Novinkou se stanou služby virtuálního operátora, které Nej.cz zařadí do nabídky koncem léta 2021. Jak tato služba funguje a co nového zákazníkům přináší?

Co je virtuální operátor a jaké jsou jeho výhody

Virtuální operátoři na českém trhu působí již od roku 2012. Nemají vlastní komunikační síť, ale spolupracují s některým ze zavedených operátorů. Od něj za velkoobchodní ceny nakupují datové služby a získávají přístup k frekvenčním pásmům. Tyto služby následně výhodně přeprodávají vlastním zákazníkům.

Právě díky hromadnému nákupu služeb může virtuální operátor nabízet podstatně nižší ceny, než na jaké jsou klienti zvyklí u běžných operátorů s vlastní infrastrukturou. Pro zákazníky Nej.cz se tak jedná o zajímavý způsob, jak ještě více ušetřit na telefonních službách.

Kdy budete moci využít služeb virtuálního operátora u Nej.cz?

Protože virtuální operátoři používají léty prověřenou infrastrukturu velkých společností, nemusí se zákazníci obávat nekvalitních nebo nestabilních služeb. Přechod z klasického na virtuálního operátora je opravdu snadný a zákazník si často může přenést i vlastní telefonní číslo.

Služby virtuálního operátora Nej.cz momentálně ladí k dokonalosti. V nabídce je najdete na konci léta 2021. Hlavním cílem služeb virtuálního operátora Nej.cz jsou co nejvýhodnější ceny dat a volání.

Nej.cz chystá velkou novinku pro všechny své klienty. V létě 2021 se můžete těšit na službu virtuálního operátora, která vám opět pomůže ušetřit. A pokud tuto novinku zkombinujete v balíčku s dalšími službami, dosáhnete na ještě lepší cenu.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl