Úvod Blog Nej.cz nově nabídne službu virtuálního operátora

Nej.cz nově nabídne službu virtuálního operátora

05.01.2021

Nej.cz spouští v roce 2021 virtuálního operátora: Na co se můžete těšit?

Nej.cz, tuzemský poskytovatel internetu, IPTV i kabelové televize, telefonních a dalších služeb spouští v létě roku 2021 vlastního virtuálního operátora. Co to znamená a co tato novinka přinese zákazníkům?

Současná nabídka mobilních služeb Nej.cz zahrnuje flexibilní mobilní tarify i pevnou linku pro firmy a soukromé zákazníky. Mezi nimi najdete především tarify bez závazků, s minimálním měsíčním fixním poplatkem a platbami jen za opravdu provolané minuty. Novinkou se stanou služby virtuálního operátora, které Nej.cz zařadí do nabídky koncem léta 2021. Jak tato služba funguje a co nového zákazníkům přináší?

Co je virtuální operátor a jaké jsou jeho výhody

Virtuální operátoři na českém trhu působí již od roku 2012. Nemají vlastní komunikační síť, ale spolupracují s některým ze zavedených operátorů. Od něj za velkoobchodní ceny nakupují datové služby a získávají přístup k frekvenčním pásmům. Tyto služby následně výhodně přeprodávají vlastním zákazníkům.

Právě díky hromadnému nákupu služeb může virtuální operátor nabízet podstatně nižší ceny, než na jaké jsou klienti zvyklí u běžných operátorů s vlastní infrastrukturou. Pro zákazníky Nej.cz se tak jedná o zajímavý způsob, jak ještě více ušetřit na telefonních službách.

Kdy budete moci využít služeb virtuálního operátora u Nej.cz?

Protože virtuální operátoři používají léty prověřenou infrastrukturu velkých společností, nemusí se zákazníci obávat nekvalitních nebo nestabilních služeb. Přechod z klasického na virtuálního operátora je opravdu snadný a zákazník si často může přenést i vlastní telefonní číslo.

Služby virtuálního operátora Nej.cz momentálně ladí k dokonalosti. V nabídce je najdete na konci léta 2021. Hlavním cílem služeb virtuálního operátora Nej.cz jsou co nejvýhodnější ceny dat a volání.

Nej.cz chystá velkou novinku pro všechny své klienty. V létě 2021 se můžete těšit na službu virtuálního operátora, která vám opět pomůže ušetřit. A pokud tuto novinku zkombinujete v balíčku s dalšími službami, dosáhnete na ještě lepší cenu.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl