Úvod Blog Také v srpnu si nalaďte kanály NejTV: Čekají vás skvělé filmy i dokumenty

Také v srpnu si nalaďte kanály NejTV: Čekají vás skvělé filmy i dokumenty

V srpnu s NejTV navštívíte krále džungle, odhalíte největší světové poklady a zažijete dramatické chvíle v časech výroby atomové bomby. Na obrazovky se vrací také populární cvičitel psů Cesar Millan a odvážný cestovatel Bear Grylls. Děti se mohou těšit na novou řadu animovaného seriálu Ernest & Rebecca. Jaká dobrodružství vás v tomto letním měsíci čekají a na jakých kanálech NejTV?

I v posledním letním měsíci můžete odpočívat u obrazovky NejTV. S jejími kanály zažijete nejedno dobrodružství, na své si přijdou i ti nejmenší diváci. Jaké seriály a pořady a ve které dny vás čekají?

Seriál o výrobě první atomové bomby: Manhattan

Seriálové drama pro milovníky historie Manhattan přichází s novými díly. Odehrává se během 40. let 20. století ve městě Los Alamos v Novém Mexiku, kde vědci pracují na přísně tajném úkolu – sestavit první atomovou bombu na světě. Krycí jméno projektu: Manhattan.

Seriál sleduje práci vědců i životy jejich rodin, žijících spolu s nimi v izolaci od zbytku světa, v atmosféře neustálého strachu, lží a tajemství. Uvidíte první úspěchy i dramatické chyby, které souvisely s tímto děsivým vynálezem. Napínavý seriál o výrobě atomové bomby naladíte na NejTV od čtvrtka 5. srpna ve 21:45 hodin na kanále Epic Drama.

Vzhůru na nejkrásnější místa světa: Planeta pokladů

Vydejte se spolu s uznávaným cambridgeským historikem Christopherem Clarkem na místa největších světových tajemství, zrodů a zániků civilizací i formování lidstva. V každém z dílů dokumentárního seriálu Planeta pokladů se podíváte do úchvatných lokací celého světa zařazených na seznam světového dědictví UNESCO. Uvidíte nejrůznější kulturní i přírodní památky.

Planeta pokladů

Zkušený průvodce Christopher vás zavede například do egyptské Gízy, indického paláce ve městě Džajpur, na jordánskou poušť, do mexického města Teotihuacán či do benátské laguny. Šestidílný seriál, v němž se dávná historie snoubí se současností, uvidíte na kanále Viasat History od neděle 8. srpna v 19:55.

Do divočiny s Bearem Gryllsem a jeho přáteli

V novém dokumentárním seriálu se opět setkáte s Bearem Gryllsem, známým britským dobrodruhem. Tentokrát si ale Bear na své odvážné výpravy přizval hosty, jakými jsou například americký herec Anthony Mackie nebo známý hollywoodský záporák Danny Trejo. Společně se vydávají na islandská lávová pole, na vrcholky italských Dolomit, do pouště Moab i jinam.

Nejde ale jen tak o nějaký výšlap pro zelenáče. Své hosty Bear Grylls bere na nezapomenutelná dobrodružství, během nichž si sáhnou na dno svých možností. V divočině s Bearem Gryllsem se setkáte od 18. srpna každou středu ve 22 hodin na kanále National Geographic.

Světový den lvů: Tematické dokumenty po celý den

10. srpen patří oslavám světového dne lvů. I vy můžete tento den strávit ve společnosti těchto úžasných kočkovitých šelem, které symbolizují odvahu a sílu a mají člověka stále čím překvapovat. Po celý 10. srpen sledujte na kanále National Geographic WILD tematické dokumenty s králem zvířat v hlavních rolích. Zblízka uvidíte například lví lov, život a zvyky celé smečky i způsob, jakým dnes člověk přistupuje k ochraně těchto úžasných tvorů.

Populární znalec psí duše Cesar Millan se vrací na obrazovky

Cesar Millan, světoznámý cvičitel psů, psí psycholog a znalec psích duší se vrací, aby pomáhal majitelům psů s jejich nezbednými miláčky. Páníčky učí vycházet s psími parťáky, ukazuje jim, jak postupovat při výcviku nebo společně pracují na odstraňování různých zlozvyků. Cesar se psy a majiteli pracuje nejen u nich doma, ale také v novém centru pro psí psychologii.

Cesar Millan

Cesarovými metodami se můžete inspirovat i vy: stačí sledovat nový dokumentární pořad Cesar Millan: Jaký pán, takový pes od 6. srpna vždy v pátek v 18 hodin na kanále National Geographic WILD.

Pro malé diváky: Ernest & Rebecca

Nová série povedeného animovaného seriálu Ernest & Rebecca v srpnu nadchne ty nejmenší diváky. Děti se opět setkají s holčičkou Rebeccou, která si za nejlepšího kamaráda zvolila mikroba Ernesta. Originální dvojice spolu tráví každou volnou chvíli a vyvádí spoustu lumpáren. Nové díly francouzského seriálu naladíte na kanále Minimax od pondělí 16. srpna v 17:30.

V srpnu vás na kanálech NejTV čeká spousta zajímavých dokumentů, v nichž se vydáte za největšími poklady všech kontinentů, do divočiny s Bearem Gryllsem i za králem zvířat. Cesar Millan vás naučí komunikovat se psy, v seriálu Manhattan se přenesete do dramatických časů výroby atomové bomby a vaše děti potěší animovaná dobrodružství malé holčičky a jejího kamaráda mikroba.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl