Úvod Blog Nové modernější prostředí v televizní platformě NejTV

Nové modernější prostředí v televizní platformě NejTV

08.02.2022

Aplikace Android TV

Vyšla aktualizace naší televizní platformy NejTV pro všechny klienty. Co nového tato aktualizace přináší a kdy se objeví také u vás doma?

Výraznou změnou je úprava vzhledu do modernějšího stylu, a to díky změně pozadí v hlavním menu a grafické úpravě ikon. Dále prošly úpravami i sekce TV a EPG a došlo i na celkovou optimalizaci prostředí samotné platformy NejTV. Aktualizace se projeví především u novějších typů set-top-boxů a u aplikace určené pro Android TV. Aplikace u jiných operačních systémů se projeví se zpožděním, protože musí projít testy u výrobců TV a následně bude aktualizována na jejich platformách.

Aktualizace by se na set-top-boxech měla již nyní objevit automaticky, set-top-box vás na aktualizaci upozorní dotazem, zda ji může rovnou stáhnout a nainstalovat. Pokud by se tak nestalo, proveďte restart zařízení odpojením z napájení na dobu alespoň 10 sekund. Aktualizace pak proběhne automaticky při startu set-top-boxu.

V případě Android TV by aktualizace měla proběhnout automaticky z obchodu Google Play. Pokud ne, zkuste aplikaci vyhledat v obchodě Google Play a stisknout tlačítko „aktualizovat“.

Máte-li jakékoliv potíže či dotazy, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku na čísle 488 999 488, případně váš technický dotaz pošlete e-mailem přímo naší technické podpoře na adresu technicka.podpora@nej.cz, kde vám kolegové ochotně poradí a případně pomůžou vše nastavit. Vaše zpětná vazba k novému prostředí je pro nás velmi důležitá, budeme za ni moc rádi.

Doufáme, že se vám nové prostředí bude líbit a přejeme vám příjemnou zábavu nejen při používání vylepšené televizní platformy NejTV.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl