Úvod Blog Nové modernější prostředí v televizní platformě NejTV

Nové modernější prostředí v televizní platformě NejTV

Aplikace Android TV

Vyšla aktualizace naší televizní platformy NejTV pro všechny klienty. Co nového tato aktualizace přináší a kdy se objeví také u vás doma?

Výraznou změnou je úprava vzhledu do modernějšího stylu, a to díky změně pozadí v hlavním menu a grafické úpravě ikon. Dále prošly úpravami i sekce TV a EPG a došlo i na celkovou optimalizaci prostředí samotné platformy NejTV. Aktualizace se projeví především u novějších typů set-top-boxů a u aplikace určené pro Android TV. Aplikace u jiných operačních systémů se projeví se zpožděním, protože musí projít testy u výrobců TV a následně bude aktualizována na jejich platformách.

Aktualizace by se na set-top-boxech měla již nyní objevit automaticky, set-top-box vás na aktualizaci upozorní dotazem, zda ji může rovnou stáhnout a nainstalovat. Pokud by se tak nestalo, proveďte restart zařízení odpojením z napájení na dobu alespoň 10 sekund. Aktualizace pak proběhne automaticky při startu set-top-boxu.

V případě Android TV by aktualizace měla proběhnout automaticky z obchodu Google Play. Pokud ne, zkuste aplikaci vyhledat v obchodě Google Play a stisknout tlačítko „aktualizovat“.

Máte-li jakékoliv potíže či dotazy, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku na čísle 488 999 488, případně váš technický dotaz pošlete e-mailem přímo naší technické podpoře na adresu technicka.podpora@nej.cz, kde vám kolegové ochotně poradí a případně pomůžou vše nastavit. Vaše zpětná vazba k novému prostředí je pro nás velmi důležitá, budeme za ni moc rádi.

Doufáme, že se vám nové prostředí bude líbit a přejeme vám příjemnou zábavu nejen při používání vylepšené televizní platformy NejTV.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl