Úvod Blog Neomezený mobilní tarif Nej.cz: Co vše nabízí a hodí se právě pro vás?

Neomezený mobilní tarif Nej.cz: Co vše nabízí a hodí se právě pro vás?

Žena s telefonem, který disponuje neomezeným tarifem

S neomezenými mobilními tarify Nej.cz si užijete naplno volání, posílání zpráv i brouzdání na internetu kdykoliv a odkudkoliv potřebujete. Jak vypadají tarify tohoto typu v nabídce Nej.cz, čím se vzájemně liší a který z nich bude ten pravý pro vás? To zjistíte v tomto článku.

Dobám, kdy jste museli počítat každou minutu hovoru nebo se báli doplatků za volání nebo SMS k vašemu tarifu definitivně odzvonilo. Současnými hitem mezi mobilními službami jsou neomezené mobilní tarify. Zaměřují se na volání a SMS zprávy bez limitů a zároveň nabízí zajímavé objemy volných dat. V čem se liší 4 neomezené tarify, které najdete v nabídce Nej.cz a pro koho jsou určené?

Pro koho se hodí neomezené tarify Nej.cz a čím se vzájemně liší?

Neomezené mobilní tarify Nej.cz se perfektně hodí pro zákazníky, kteří chtějí volat a posílat SMS zprávy bez limitů. Tyto tarify umožňují nerušeně využívat všech výhod mobilního telefonu, aniž byste platili zvlášť za každou provolanou minutu nebo odeslanou zprávu. Za dostupnou cenu tak získáte možnost svobodného volání a posílání zpráv v rámci vlastní sítě.

Tento typ tarifů od Nej.cz je skvělou volbou pro celou rodinu, například pro rodiče, kteří chtějí mít děti pod dohledem a potřebují se s nimi kdykoliv spojit. Stejně tak jej můžete pořídit prarodičům, s nimiž budete díky neomezenému tarifu v těsnějším kontaktu.

Mobilní služby od Nej.cz výhodně zkombinujete také se super rychlým internetem, skvělou IPTV s více než 200 dostupnými kanály či s kabelovou televizí. Ke službě IP televize od Nej.cz si navíc můžete do telefonu stáhnout aplikaci NejTV, díky níž vám neuteče oblíbený film nebo seriál ani na cestách.

Nabídka neomezených tarifů Nej.cz

Nej.cz nabízí 4 neomezené mobilní tarify, které se vzájemně liší velikostí datového balíčku. Objem dostupných volných dat v každém tarifu poznáte přímo z jeho názvu. Tarif NejFREEE 8 obsahuje 8 GB volných dat, vyššími tarify jsou NejFREEE 12, NejFREEE 25 a nejvyšší NejFREEE 50 s 50 GB volných dat pro nejnáročnější klienty.

Vyčerpáte-li data, můžete si u všech těchto tarifů jednoduše dokoupit datové balíčky. Podrobné podmínky a informace o cenách naleznete v ceníku. Všechny tarify Nej.cz fungují na bázi měsíčního paušálního poplatku.

Další výhody mobilních tarifů Nej.cz: Aktivace SIM karty zdarma či elektronické faktury

Mobilní tarify Nej.cz se mohou pochlubit aktivací SIM karty zdarma a možností snadného přenosu neboli portace stávajícího čísla do sítě Nej.cz bez poplatku. SIM kartu si můžete vyzvednout na pobočce, nebo si ji nechat jednoduše zaslat domů. Samozřejmostí je přístup do klientského portálu moje.nej.cz, kde získáte přehled o využívaných službách, potřebnou podporu, možnost dokoupení dat k jednotlivým mobilním tarifům a náhled do elektronické fakturace služeb.

Neomezené mobilní tarify se pomalu stávají novým standardem. Nej.cz nabízí 4 neomezené tarify bez závazku, které se navzájem liší dostupnými objemy volných dat. Užijte si neomezené volání a SMS do vlastní sítě i bleskové surfování s novými tarify Nej.cz a výhodně je nakombinujte také s dalšími Nej službami, abyste získali ještě lepší cenu.

 


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl