Úvod Blog Nej.cz nově i v Brně!

Nej.cz nově i v Brně!

07.09.2020

Nej.cz kupuje dalšího tuzemského poskytovatele internetu a míří do Brna

Nej.cz se chce přiblížit dalším českým domácnostem a i proto pokračuje v akvizici poskytovatelů internetu a jiných služeb, které postupně přebírá pod svou značku. Tentokrát se jedná o původem brněnskou společnost itself s téměř 30letou tradicí na trhu.

Nej.cz opět rozšiřuje své služby. S nákupem brněnského poskytovatele internetu a telekomunikačních služeb tak nově získává kvalitní optickou síť v délce přes 2200 km. S Nej.cz se proto nyní připojíte i v Brně a řadě jiných obcí, v nichž na vás čeká kvalitní internet, chytrá televize s více než 400 stanicemi a další novinky – to vše i ve formě výhodných balíčků, díky nimž ještě ušetříte.

Kde se nově připojíte s Nej.cz?

Díky této akvizici si nyní užijete Nej.cz služby v Brně a v řadě dalších obcí. S nákupem pod křídla Nej.cz přechází také několik datacenter, jež zajišťují perfektní chod internetu a ostatních služeb. Celá síť je pokryta optickou technologií vedoucí přes velkou část republiky. O její provoz se stará dohledové centrum, které funguje nepřetržitě, 365 dní v roce.

S Nej.cz se tak můžete připojit k vysokorychlostnímu internetu například i v Brně, v Ivančicích, na Břeclavsku, Ostravsku, v Praze a okolí, ale i v Liberci, Jičíně či v Opavě.

Jaké služby získáte?

S Nej.cz si nově užijete vysokorychlostní internet ve spoustě dalších obcí po celém Česku. Kromě toho můžete v těchto lokalitách využít služby VoIP telefonie nebo moderní internetové televize s pestrou nabídkou kanálů.

V uvedených lokalitách Nej.cz poskytuje také spolehlivý internet pro firemní zákazníky, výhodné volání i dohled nad firemními servery a jejich umístění do speciálních datacenter v Brně, v Ivančicích či v Ostravě.

Nej.cz se zase dostává blíže novým zákazníkům, tentokrát díky akvizici společnosti itself s dlouhou tradicí na trhu a s vysokorychlostní optickou sítí, která zaručuje bleskové a zároveň stabilní připojení domácností i firem.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl