Úvod Blog Nej.cz nově i v Brně!

Nej.cz nově i v Brně!

Nej.cz kupuje dalšího tuzemského poskytovatele internetu a míří do Brna

Brno

Nej.cz se chce přiblížit dalším českým domácnostem a i proto pokračuje v akvizici poskytovatelů internetu a jiných služeb, které postupně přebírá pod svou značku. Tentokrát se jedná o původem brněnskou společnost itself s téměř 30letou tradicí na trhu.

Nej.cz opět rozšiřuje své služby. S nákupem brněnského poskytovatele internetu a telekomunikačních služeb tak nově získává kvalitní optickou síť v délce přes 2200 km. S Nej.cz se proto nyní připojíte i v Brně a řadě jiných obcí, v nichž na vás čeká kvalitní internet, chytrá televize s více než 400 stanicemi a další novinky – to vše i ve formě výhodných balíčků, díky nimž ještě ušetříte.

Kde se nově připojíte s Nej.cz?

Díky této akvizici si nyní užijete Nej.cz služby v Brně a v řadě dalších obcí. S nákupem pod křídla Nej.cz přechází také několik datacenter, jež zajišťují perfektní chod internetu a ostatních služeb. Celá síť je pokryta optickou technologií vedoucí přes velkou část republiky. O její provoz se stará dohledové centrum, které funguje nepřetržitě, 365 dní v roce.

Město Brno

S Nej.cz se tak můžete připojit k vysokorychlostnímu internetu například i v Brně, v Ivančicích, na Břeclavsku, Ostravsku, v Praze a okolí, ale i v Liberci, Jičíně či v Opavě.

Jaké služby získáte?

S Nej.cz si nově užijete vysokorychlostní internet ve spoustě dalších obcí po celém Česku. Kromě toho můžete v těchto lokalitách využít služby VoIP telefonie nebo moderní internetové televize s pestrou nabídkou kanálů.

V uvedených lokalitách Nej.cz poskytuje také spolehlivý internet pro firemní zákazníky, výhodné volání i dohled nad firemními servery a jejich umístění do speciálních datacenter v Brně, v Ivančicích či v Ostravě.

Nej.cz se zase dostává blíže novým zákazníkům, tentokrát díky akvizici společnosti itself s dlouhou tradicí na trhu a s vysokorychlostní optickou sítí, která zaručuje bleskové a zároveň stabilní připojení domácností i firem.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl