Úvod Blog Nej.cz modernizuje část webu Pro firmy: Jakých změn se podstránka dočkala?

Nej.cz modernizuje část webu Pro firmy: Jakých změn se podstránka dočkala?

Webová stránka Nej.cz prochází neustálými úpravami a zlepšeními, aby byla pro zákazníky ještě přehlednější a přívětivější. Jakých změn doznala sekce služeb pro malé i větší firmy a jaké služby nyní Nej.cz nabízí firemním zákazníkům?

Část webu Nej.cz Pro firmy se dočkala nejen grafických úprav, ale i celkového zjednodušení. Najdete na ní pohromadě všechny služby, které Nej.cz nabízí firemním klientům. Jak nyní vypadá tato podstránka?

Změny v sekci Pro firmy: Přehlednější grafika i rozdělení služeb

Stránka Pro firmy dosáhla následujících změn: část webu pro firemní zákazníky prošla nejen grafickými úpravami. Po modernizaci je celkově přehlednější a ladí s ostatními částmi webu Nej.cz. Z této stránky se prokliknete na služby pro malé firmy JET, pro velké a střední firmy MACH, hlasové služby a sítě a konektivitu.

V sekcích služeb pro malé i větší firmy najdete detailní specifikace používaných technologií i konfigurací a informace o podobě dohody SLA. Z hlasových služeb nabízí Nej.cz firmám virtuální ústředny, call centrum na míru a další. Z telekomunikačních služeb se mohou firmy spolehnout na optické páteřní sítě, telekomunikační sítě i server či rack housing.

V případě dotazů můžete jako firemní zákazník využít kontaktní formulář a poptat služby přesně podle vašich potřeb. Dáváte-li přednost kontaktu po telefonu, Nej.cz je vám k dispozici vždy od pondělí do pátku mezi 8. a 18. hodinou na čísle +420 488 999 488.

Jak vypadá ta Nej nabídka pro firmy?

Malé firmy se u Nej.cz mohou těšit na symetrické připojení bez agregace, realizované rádiovým spojem či optickým kabelem. Služba je monitorována v režimu 24/7.

Středním a velkým firmám nabízí Nej.cz stejné parametry připojení, s možností až 6 veřejných IP adres navíc a s neustálým dohledem nad službami v non-stop režimu. SLA se pohybuje mezi 99,0 – 99,7 % a průměrný čas odstranění poruchy je okolo 4 hodin. Objem přenášených dat není omezen.

Všem firmám poskytuje Nej.cz také výhodné hlasové služby, virtuální ústředny i spolehlivý housing.

Nej.cz nadále pokračuje v celkové modernizaci webu. Nyní přišla na řadu sekce pro firemní klienty, která získala modernější grafický kabátek a přehlednější strukturu. Díky těmto změnám se na stránce pro firmy snáze zorientujete a lépe poznáte nabídku Nej.cz určenou firemním zákazníkům.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 O2 Czech republic a.s.
Technické řešení Beneš & Michl