Úvod Blog Nej.cz modernizuje část webu Pro firmy: Jakých změn se podstránka dočkala?

Nej.cz modernizuje část webu Pro firmy: Jakých změn se podstránka dočkala?

06.07.2021

Webová stránka Nej.cz prochází neustálými úpravami a zlepšeními, aby byla pro zákazníky ještě přehlednější a přívětivější. Jakých změn doznala sekce služeb pro malé i větší firmy a jaké služby nyní Nej.cz nabízí firemním zákazníkům?

Část webu Nej.cz Pro firmy se dočkala nejen grafických úprav, ale i celkového zjednodušení. Najdete na ní pohromadě všechny služby, které Nej.cz nabízí firemním klientům. Jak nyní vypadá tato podstránka?

Změny v sekci Pro firmy: Přehlednější grafika i rozdělení služeb

Stránka Pro firmy dosáhla následujících změn: část webu pro firemní zákazníky prošla nejen grafickými úpravami. Po modernizaci je celkově přehlednější a ladí s ostatními částmi webu Nej.cz. Z této stránky se prokliknete na služby pro malé firmy JET, pro velké a střední firmy MACH, hlasové služby a sítě a konektivitu.

V sekcích služeb pro malé i větší firmy najdete detailní specifikace používaných technologií i konfigurací a informace o podobě dohody SLA. Z hlasových služeb nabízí Nej.cz firmám virtuální ústředny, call centrum na míru a další. Z telekomunikačních služeb se mohou firmy spolehnout na optické páteřní sítě, telekomunikační sítě i server či rack housing.

V případě dotazů můžete jako firemní zákazník využít kontaktní formulář a poptat služby přesně podle vašich potřeb. Dáváte-li přednost kontaktu po telefonu, Nej.cz je vám k dispozici vždy od pondělí do pátku mezi 8. a 18. hodinou na čísle +420 488 999 488.

Jak vypadá ta Nej nabídka pro firmy?

Malé firmy se u Nej.cz mohou těšit na symetrické připojení bez agregace, realizované rádiovým spojem či optickým kabelem. Služba je monitorována v režimu 24/7.

Středním a velkým firmám nabízí Nej.cz stejné parametry připojení, s možností až 6 veřejných IP adres navíc a s neustálým dohledem nad službami v non-stop režimu. SLA se pohybuje mezi 99,0 – 99,7 % a průměrný čas odstranění poruchy je okolo 4 hodin. Objem přenášených dat není omezen.

Všem firmám poskytuje Nej.cz také výhodné hlasové služby, virtuální ústředny i spolehlivý housing.

Nej.cz nadále pokračuje v celkové modernizaci webu. Nyní přišla na řadu sekce pro firemní klienty, která získala modernější grafický kabátek a přehlednější strukturu. Díky těmto změnám se na stránce pro firmy snáze zorientujete a lépe poznáte nabídku Nej.cz určenou firemním zákazníkům.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl