Úvod Blog Nej.cz míří do Lovosic a okolí: Přebírá poskytovatele internetu LTnet

Nej.cz míří do Lovosic a okolí: Přebírá poskytovatele internetu LTnet

Lovosice Nej.cz

Díky akvizici společnosti LTnet rozšiřuje Nej.cz své služby do dalších nových lokalit: tentokrát se jedná o Lovosice a blízké obce. Kde se můžete nově připojit k Nej síti a jak vypadá nabídka služeb?

LTnet je lokální poskytovatel internetu dlouhodobě působící ve zmíněném regionu. Jeho páteřní síť tvoří vysokorychlostní optické kabely, díky nimž na Lovosicku dostanete opravdu rychlé a stabilní připojení. Svou nabídku tak od okamžiku převzetí zajišťuje Nej.cz domácnostem i firmám v dalších 70 nových obcích, které tím přibyly na mapu Česka na webu Nej.cz.

Ve kterých obcích se nově připojíte s Nej.cz?

Ve všech obcích, nově připojených k Nej síti, je samozřejmostí Wi-Fi pokrytí; v některých je k dispozici také kabelové připojení k internetu. Kromě jiných míst nyní Nej.cz najdete například v Sedleci, Štětí, Bohušovicích nad Ohří, Brňanech či Třebenici. Detailní informace o celé lokalitě si přečtěte zde.

V každé z nově pokrytých obcí si nyní můžete objednat služby Nej.cz. Internetem to rozhodně nekončí. Snadno si vytvoříte výhodný balíček včetně IPTV či kabelové televize a služby můžete nakombinovat také s flexibilními mobilními tarify s měsíčním poplatkem již od 20 Kč.

Takové balíčky nezatíží váš rodinný rozpočet a získáte jistotu kvalitních služeb od jediného dodavatele. V případě problémů je vám vždy k dispozici zkušená technická podpora dostupná po telefonu i přes internet.

Rychlé a stabilní internetové připojení, IPTV, kabelovou televizi i výhodné mobilní tarify si nyní s Nej.cz užijete také v Lovosicích a okolí. Všechny služby můžete mít pohodlně v rámci jedné smlouvy. Tím ušetříte a o nic dalšího se už nemusíte starat.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl