Úvod Blog Nej.cz míří do Lovosic a okolí: Přebírá poskytovatele internetu LTnet

Nej.cz míří do Lovosic a okolí: Přebírá poskytovatele internetu LTnet

27.07.2020

Díky akvizici společnosti LTnet rozšiřuje Nej.cz své služby do dalších nových lokalit: tentokrát se jedná o Lovosice a blízké obce. Kde se můžete nově připojit k Nej síti a jak vypadá nabídka služeb?

LTnet je lokální poskytovatel internetu dlouhodobě působící ve zmíněném regionu. Jeho páteřní síť tvoří vysokorychlostní optické kabely, díky nimž na Lovosicku dostanete opravdu rychlé a stabilní připojení. Svou nabídku tak od okamžiku převzetí zajišťuje Nej.cz domácnostem i firmám v dalších 70 nových obcích, které tím přibyly na mapu Česka na webu Nej.cz.

Ve kterých obcích se nově připojíte s Nej.cz?

Ve všech obcích, nově připojených k Nej síti, je samozřejmostí Wi-Fi pokrytí; v některých je k dispozici také kabelové připojení k internetu. Kromě jiných míst nyní Nej.cz najdete například v Sedleci, Štětí, Bohušovicích nad Ohří, Brňanech či Třebenici. Detailní informace o celé lokalitě si přečtěte zde.

V každé z nově pokrytých obcí si nyní můžete objednat služby Nej.cz. Internetem to rozhodně nekončí. Snadno si vytvoříte výhodný balíček včetně IPTV či kabelové televize a služby můžete nakombinovat také s flexibilními mobilními tarify s měsíčním poplatkem již od 20 Kč.

Takové balíčky nezatíží váš rodinný rozpočet a získáte jistotu kvalitních služeb od jediného dodavatele. V případě problémů je vám vždy k dispozici zkušená technická podpora dostupná po telefonu i přes internet.

Rychlé a stabilní internetové připojení, IPTV, kabelovou televizi i výhodné mobilní tarify si nyní s Nej.cz užijete také v Lovosicích a okolí. Všechny služby můžete mít pohodlně v rámci jedné smlouvy. Tím ušetříte a o nic dalšího se už nemusíte starat.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl