Úvod Blog Nej.cz a SOS dětské vesničky vytvořili společnou sbírku

Nej.cz a SOS dětské vesničky vytvořili společnou sbírku

14.12.2022

Ne každý má to štěstí, aby mohl svátky strávit se svými nejbližšími, v bezpečí a v lásce. Mezi ty, kterým osud na začátku života nepřál příliš štěstí, patří také děti, kterým pomáhají SOS dětské vesničky

V Nej.cz si myslíme, že prožít dětství v láskyplné náruči je pro celý další lidský život zásadní, a proto jsme se rozhodli SOS dětské vesničky podpořit.

Pomozte spolu s námi dětem ohroženým ztrátou rodiny, v akutní krizi nebo dětem, které našly nový domov v náhradní rodině. Pro některé z nich budou Vánoce v bezpečí domova, rodiny a dalších blízkých skutečným vánočním zázrakem!

SOS dětské vesničky

Staňte se hrdinou 

Pomoc těm nejzranitelnějším je v dnešní náročné době skutečné hrdinství. Podporu potřebují jak pěstouni, kteří u svěřených dětí léčí veliké rány na duši z jejich raného dětství, tak rodiny, kterým hrozí odebrání dítěte například z důvodu nevyhovujícího bydlení, nemoci nebo chybějící záchranné sítě příbuzných a přátel (typicky rodiče, kteří sami vyrůstali v ústavní péči nebo v neutěšených rodinných podmínkách).

I proto SOS dětské vesničky ve spolupráci s námi spustily webové stránky, kde může kdokoliv přispět na dárky, které mají nevyčíslitelnou hodnotu a dlouhodobě zlepšují život dětí.

Darujte potraviny pro krizové centrum, veselé vzpomínky nebo rovnou domov

Zdravé jídlo na tři týdny, poznávací výlet nebo láskyplná péče v rodinném prostředí. To všechno a mnohé další můžete malým bojovníkům z SOS dětských vesniček darovat pod stromeček. Možná to zní jako drobnost, ale ve skutečnosti má každý takový dárek obrovskou cenu.

Jak dárek pořídit

  1. Zavítejte na webovou adresu: www.sos-vesnicky.cz/darujte-stesti
  2. Klikněte na tlačítko „Vybrat dárek“
  3. Vyberte si ze seznamu dárků a klikněte u něj na uvedenou peněžní částku
  4. V detailu dárku klikněte na „Koupit” a pokračujte k zadání výše daru a dalších údajů
  5. Klikněte na „Darovat“… a je to! Dárek je na cestě k dětem

Nej.cz přispěje finančním darem

Každá Vaše koruna bude využitá přímo na pomoc dětem. Nej.cz totiž věnuje 50 000 Kč na péči o děti, ale také na nezbytné organizační a provozní náklady organizace. Dsbírkové kampaně se zapojí i naši zaměstnanci.

Věříme, že společně dokážeme opravdové zázraky. 

Za pomoc těm nejohroženějším předem ze ❤ děkujeme.

 

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl