Úvod Blog Lajna: Podívejte se na 3. sérii kultovního seriálu s Jiřím Langmajerem

Lajna: Podívejte se na 3. sérii kultovního seriálu s Jiřím Langmajerem

Jiří Langmajer a Hana Vagnerová ve 3. řadě seriálu Lajna

V listopadu se s NejTV můžete těšit na nejnovější řadu komediálního seriálu české produkce. Skvěle obsazená, diváky ceněná Lajna vás přivítá svou třetí sérií, kterou naladíte vždy v pondělí od 20:30 na kanále Seznam TV.

Chladné listopadové dny můžete příjemně strávit ve společnosti NejTV. Na jednom z jejích kanálů vás pobaví seriál Lajna se svou nejnovější řadou. Jaký příběh vypráví a na které herecké hvězdy se můžete těšit?

Hokej v hlavní roli

V nové řadě se seriál vrací k životu elitního hokejového kouče Slavie Luboše Hrouzka, bývalého olympijského vítěze z Nagana a zkušeného hráče NHL.

Třetí série zastihnete Hrouzka ve Slavii při postupu do nejvyšší ligy. Ten ale zjišťuje, že se během dovolených kondička týmu výrazně zhoršila. Tučné jídlo a spousta alkoholu udělala z dříve výkonných hráčů sportovní trosky.

Geniální řešení přichází

Hrouzek své svěřence varuje, že v tomto stavu je v lize čeká nanejvýš velké zklamání. Manažerka klubu naštěstí přichází s geniálním řešením: najmout posilu v podobě Slováků. Jak se s tím vyrovná jádro týmu? A jak situaci přijme trenér Hrouzek, který Slováky bytostně nesnáší?

V úspěšném seriálu v režii Vladimíra Skórky se scénářem Petra Kolečka uvidíte v hokejových i dalších rolích Jiřího Langmajera, Hanu Vagnerovou, Zdeňka Piškulu, Michala Suchánka, Maroše Kramára a další současné hvězdy Česko-slovenské filmové i televizní tvorby. Seriál nejen pro hokejové nadšence vás pobaví i spoustou skvělých hlášek, které vám uvíznou v paměti.

V listopadu se s NejTV ponoříte do nové řady populárního českého seriálu Lajna. Vrhnete se do víru hokejových zápasů, tragikomických afér i absurdních situací, jejichž centrem je hlavní hrdina seriálu: stárnoucí, ale stále ambiciózní trenér Hrouzek. Premiérové díly 3. řady Lajny naladíte na kanále Seznam TV každé pondělí, vždy ve 20:30.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 O2 Czech republic a.s.
Technické řešení Beneš & Michl