Úvod Blog Lajna: Podívejte se na 3. sérii kultovního seriálu s Jiřím Langmajerem

Lajna: Podívejte se na 3. sérii kultovního seriálu s Jiřím Langmajerem

19.11.2021

Jiří Langmajer a Hana Vagnerová ve 3. řadě seriálu Lajna

V listopadu se s NejTV můžete těšit na nejnovější řadu komediálního seriálu české produkce. Skvěle obsazená, diváky ceněná Lajna vás přivítá svou třetí sérií, kterou naladíte vždy v pondělí od 20:30 na kanále Seznam TV.

Chladné listopadové dny můžete příjemně strávit ve společnosti NejTV. Na jednom z jejích kanálů vás pobaví seriál Lajna se svou nejnovější řadou. Jaký příběh vypráví a na které herecké hvězdy se můžete těšit?

Hokej v hlavní roli

V nové řadě se seriál vrací k životu elitního hokejového kouče Slavie Luboše Hrouzka, bývalého olympijského vítěze z Nagana a zkušeného hráče NHL.

Třetí série zastihnete Hrouzka ve Slavii při postupu do nejvyšší ligy. Ten ale zjišťuje, že se během dovolených kondička týmu výrazně zhoršila. Tučné jídlo a spousta alkoholu udělala z dříve výkonných hráčů sportovní trosky.

Geniální řešení přichází

Hrouzek své svěřence varuje, že v tomto stavu je v lize čeká nanejvýš velké zklamání. Manažerka klubu naštěstí přichází s geniálním řešením: najmout posilu v podobě Slováků. Jak se s tím vyrovná jádro týmu? A jak situaci přijme trenér Hrouzek, který Slováky bytostně nesnáší?

V úspěšném seriálu v režii Vladimíra Skórky se scénářem Petra Kolečka uvidíte v hokejových i dalších rolích Jiřího Langmajera, Hanu Vagnerovou, Zdeňka Piškulu, Michala Suchánka, Maroše Kramára a další současné hvězdy Česko-slovenské filmové i televizní tvorby. Seriál nejen pro hokejové nadšence vás pobaví i spoustou skvělých hlášek, které vám uvíznou v paměti.

V listopadu se s NejTV ponoříte do nové řady populárního českého seriálu Lajna. Vrhnete se do víru hokejových zápasů, tragikomických afér i absurdních situací, jejichž centrem je hlavní hrdina seriálu: stárnoucí, ale stále ambiciózní trenér Hrouzek. Premiérové díly 3. řady Lajny naladíte na kanále Seznam TV každé pondělí, vždy ve 20:30.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl