Úvod Blog Internet Příbram

Internet Příbram

Nej.cz roste: Nově si ho užijete i na Příbramsku, Berounsku a Písecku

Příbramsko

Od 1. října 2020 rozšiřuje Nej.cz své působení na Příbramsko a okolí, a to díky úspěšné akvizici dalšího poskytovatele internetu a souvisejících služeb InternetPB. Na co se nyní mohou klienti Nej.cz v Příbrami a okolí těšit?

Nej.cz klade důraz na neustálé rozšiřování nabídky a pokrytí službami. Tentokrát přišly na řadu okresy Příbram, Beroun a Písek. Akvizicí místního poskytovatele služeb elektronických komunikací InternetPB se tak podařilo rozšířit pole působnosti Nej.cz i do zmíněných regionů středních a jižních Čech. Pro stávající klienty InternetPB přitom nedochází k žádným změnám.

Příbram, Beroun a Písek: Jak vypadá nová nabídka Nej.cz?

V nově připojené oblasti na vás čeká široká nabídka bezdrátového (Wi-Fi) i optického připojení, televize i telefonních služeb, doplněná také o péči o firemní zákazníky a tvorbu webových stránek na míru. V rámci bezdrátového připojení můžete volit z řady variant o rychlostech od 8/2 Mbps až po 30/5 Mbps (download/upload). Některé tarify doplňuje také kombinace s televizí.

Ve vybraných lokalitách se připojíte i s využitím vysokorychlostní optické technologie, jež obecně dosahuje lepší stability připojení než Wi-Fi. V tomto případě můžete při výběru tarifů dosáhnout až na závratných 500/250 Mbps (download/upload).

Příbram

Nechybí ani nabídka VoIP telefonie s výhodnými cenami včetně možnosti zachování existujícího telefonního čísla. Vše doplňují služby pro lokální firmy, kterým nově Nej.cz poskytne komplexní řešení v oblasti IT a další asistenci včetně správy počítačové sítě, VoIP telefonie nebo server hostingu.

Proč se připojit k Nej.cz?

InternetPB, nově pod křídly Nej.cz, disponuje stabilní sítí budovanou již přes 20 let. Po celou dobu neustále investoval do nových technologií a tento trend bude pokračovat i nadále. Proškolení odborníci v oblasti vám poradí a pomohou vám vyřešit technické problémy, se kterými se můžete potýkat.

I na Příbramsku, Písecku a Berounsku můžete nyní využívat kvalitních Nej.cz služeb, včetně opravdu rychlého a stabilního internetového připojení, výhodných telefonních tarifů, televize a spousty dalších služeb. Nová nabídka platí také pro firemní zákazníky, pro něž ve zmíněném regionu Nej.cz nově nabízí specializované služby. Díky výhodným balíčkům navíc ušetříte a všechno vyřešíte jednoduše – u jediného poskytovatele.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl