Úvod Blog Internet Příbram

Internet Příbram

13.10.2020

Nej.cz roste: Nově si ho užijete i na Příbramsku, Berounsku a Písecku

Od 1. října 2020 rozšiřuje Nej.cz své působení na Příbramsko a okolí, a to díky úspěšné akvizici dalšího poskytovatele internetu a souvisejících služeb InternetPB. Na co se nyní mohou klienti Nej.cz v Příbrami a okolí těšit?

Nej.cz klade důraz na neustálé rozšiřování nabídky a pokrytí službami. Tentokrát přišly na řadu okresy Příbram, Beroun a Písek. Akvizicí místního poskytovatele služeb elektronických komunikací InternetPB se tak podařilo rozšířit pole působnosti Nej.cz i do zmíněných regionů středních a jižních Čech. Pro stávající klienty InternetPB přitom nedochází k žádným změnám.

Příbram, Beroun a Písek: Jak vypadá nová nabídka Nej.cz?

V nově připojené oblasti na vás čeká široká nabídka bezdrátového (Wi-Fi) i optického připojení, televize i telefonních služeb, doplněná také o péči o firemní zákazníky a tvorbu webových stránek na míru. V rámci bezdrátového připojení můžete volit z řady variant o rychlostech od 8/2 Mbps až po 30/5 Mbps (download/upload). Některé tarify doplňuje také kombinace s televizí.

Ve vybraných lokalitách se připojíte i s využitím vysokorychlostní optické technologie, jež obecně dosahuje lepší stability připojení než Wi-Fi. V tomto případě můžete při výběru tarifů dosáhnout až na závratných 500/250 Mbps (download/upload).

Nechybí ani nabídka VoIP telefonie s výhodnými cenami včetně možnosti zachování existujícího telefonního čísla. Vše doplňují služby pro lokální firmy, kterým nově Nej.cz poskytne komplexní řešení v oblasti IT a další asistenci včetně správy počítačové sítě, VoIP telefonie nebo server hostingu.

Proč se připojit k Nej.cz?

InternetPB, nově pod křídly Nej.cz, disponuje stabilní sítí budovanou již přes 20 let. Po celou dobu neustále investoval do nových technologií a tento trend bude pokračovat i nadále. Proškolení odborníci v oblasti vám poradí a pomohou vám vyřešit technické problémy, se kterými se můžete potýkat.

I na Příbramsku, Písecku a Berounsku můžete nyní využívat kvalitních Nej.cz služeb, včetně opravdu rychlého a stabilního internetového připojení, výhodných telefonních tarifů, televize a spousty dalších služeb. Nová nabídka platí také pro firemní zákazníky, pro něž ve zmíněném regionu Nej.cz nově nabízí specializované služby. Díky výhodným balíčkům navíc ušetříte a všechno vyřešíte jednoduše – u jediného poskytovatele.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl