Úvod Blog Historická auta v POP

Historická auta v POP

06.10.2020

V pražském nákupním centru na vás čeká široká sbírka legendárních vozů

V nákupním centru Premium Outlet Prague Airport (POP) si užijete nejen výhodné nákupy za outletové ceny, ale i spoustu zábavy. Jednou ze zajímavostí centra je nově také unikátní sbírka historických automobilů s názvem Engine Cars Classic Gallery. Navštívit ji můžete zcela zdarma. A jaké vozy uvidíte?

Výstava probíhá i za podpory Nej.cz.

Kolekce, čítající na 200 cestovních, historických i závodních aut, vás přenese o desítky let zpět. Některé vozy ve vašich vzpomínkách zařadíte do starých filmů, u jiných vás přepadne nostalgie. Dětem zase můžete ukázat, v čem jste jezdili vy či vaši rodiče. Nechybí ani ty nejluxusnější vozy světových značek: část sbírky tvoří například řada populárních modelů značky Porsche.

Co ve sbírce najdete?

V Engine Classic Cars Gallery, zahrnující legendární automobily z posledních 60 let, si prohlédnete unikátní modely mnoha značek z celého světa. Patří mezi ně například Porsche, Ferrari, Lamborghini, Jaguar, Aston Martin, BMW, Mercedes-Benz, Citroën, Lancia, Audi, Fiat či Tatra.

Na své si přijdou nejen milovníci historických automobilů, ale i sportovně laděných modelů nebo luxusních vozidel, v nichž se vozily významné celebrity nebo státní představitelé.

Kde sbírku najdete a jaké další poklady skrývá?

Všechna vozidla si prohlédnete v nákupním centru Premium Outlet Prague Airport, vzdáleném jen 5 minut jízdy z Letiště Václava Havla. Sbírka je volně přístupná v rámci otevírací doby nákupního centra (denně mezi 10. a 20. hodinou). Některé z vystavených vozů si můžete zakoupit a výhodně tak investovat vlastní prostředky.

Spolu s auty na vás čeká výstava obrazů s motoristickou tématikou, sbírka bicyklů, modely automobilů a další zajímavosti. Součástí galerie je servis s dílnou, kde uvidíte práce na opravách automobilů i motocyklů.

Zpestřete si nákupy u letiště dalšími zážitky

Při nákupech v POP se můžete kromě prohlídky automobilů vydat například také do 3D virtuálního dinosauřího parku, prohlédnout si lebku triceratopse v rozšířené realitě nebo si užít výhledu z kryté terasy, kde uvidíte přílety a odlety letadel a zaslechnete komunikaci mezi řídicí věží a piloty.

Do budoucna tento pražský outlet plánuje další novinky ve formě zážitkového nakupování. Máte se tak opravdu na co těšit!

Nákupní centrum POP u pražského letiště spojuje nakupování s nezapomenutelnými zážitky. Přijďte se o tom přesvědčit osobně, prohlédněte si světoznámé automobily nebo si na místě vyberte jinou zábavu. POP nadchne všechny generace: pro každého má něco.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl