Úvod Blog Historická auta v POP

Historická auta v POP

V pražském nákupním centru na vás čeká široká sbírka legendárních vozů

Historická auta POP

V nákupním centru Premium Outlet Prague Airport (POP) si užijete nejen výhodné nákupy za outletové ceny, ale i spoustu zábavy. Jednou ze zajímavostí centra je nově také unikátní sbírka historických automobilů s názvem Engine Cars Classic Gallery. Navštívit ji můžete zcela zdarma. A jaké vozy uvidíte?

Výstava probíhá i za podpory Nej.cz.

Kolekce, čítající na 200 cestovních, historických i závodních aut, vás přenese o desítky let zpět. Některé vozy ve vašich vzpomínkách zařadíte do starých filmů, u jiných vás přepadne nostalgie. Dětem zase můžete ukázat, v čem jste jezdili vy či vaši rodiče. Nechybí ani ty nejluxusnější vozy světových značek: část sbírky tvoří například řada populárních modelů značky Porsche.

Co ve sbírce najdete?

V Engine Classic Cars Gallery, zahrnující legendární automobily z posledních 60 let, si prohlédnete unikátní modely mnoha značek z celého světa. Patří mezi ně například Porsche, Ferrari, Lamborghini, Jaguar, Aston Martin, BMW, Mercedes-Benz, Citroën, Lancia, Audi, Fiat či Tatra.

Na své si přijdou nejen milovníci historických automobilů, ale i sportovně laděných modelů nebo luxusních vozidel, v nichž se vozily významné celebrity nebo státní představitelé.

Kde sbírku najdete a jaké další poklady skrývá?

Všechna vozidla si prohlédnete v nákupním centru Premium Outlet Prague Airport, vzdáleném jen 5 minut jízdy z Letiště Václava Havla. Sbírka je volně přístupná v rámci otevírací doby nákupního centra (denně mezi 10. a 20. hodinou). Některé z vystavených vozů si můžete zakoupit a výhodně tak investovat vlastní prostředky.

Veteráni auta

Spolu s auty na vás čeká výstava obrazů s motoristickou tématikou, sbírka bicyklů, modely automobilů a další zajímavosti. Součástí galerie je servis s dílnou, kde uvidíte práce na opravách automobilů i motocyklů.

Zpestřete si nákupy u letiště dalšími zážitky

Při nákupech v POP se můžete kromě prohlídky automobilů vydat například také do 3D virtuálního dinosauřího parku, prohlédnout si lebku triceratopse v rozšířené realitě nebo si užít výhledu z kryté terasy, kde uvidíte přílety a odlety letadel a zaslechnete komunikaci mezi řídicí věží a piloty.

Do budoucna tento pražský outlet plánuje další novinky ve formě zážitkového nakupování. Máte se tak opravdu na co těšit!

Nákupní centrum POP u pražského letiště spojuje nakupování s nezapomenutelnými zážitky. Přijďte se o tom přesvědčit osobně, prohlédněte si světoznámé automobily nebo si na místě vyberte jinou zábavu. POP nadchne všechny generace: pro každého má něco.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl