Úvod Blog Co vás v červenci čeká s NejTV? Užijte si sport, skvělé filmy i dokumenty!

Co vás v červenci čeká s NejTV? Užijte si sport, skvělé filmy i dokumenty!

Těšit se můžete například na největší stavební selhání, návštěvu včelí farmy, vhled do života významného badatele nebo povedený dětský animovaný seriál. Jaký program vás během celého měsíce čeká a na kterých kanálech jej naladíte?

Horké červencové dny si skvěle užijete s NejTV, která i v tomto měsíci přináší zábavu pro děti i dospělé, sportovní zážitky a také dechberoucí objevy. Na jaký program a které dny se můžete těšit?

Napínavý kriminální miniseriál: Rillington Place

Na kanále Epic Drama si od neděle 25. července ve 21 hodin užijete trojdílné kriminální drama založené na skutečných událostech. Minisérie vypráví příběh obávaného sériového vraha Johna Reginalda Christieho (Tim Roth), který řádil v Anglii v 50. a 60. letech minulého století. Za svůj název vděčí film místu, kde se vše odehrálo: Londýn, Rillington Place číslo 10.

Na první dojem působí John jako mírumilovný, obětavý soused. Když se do sousedství přistěhuje mladý pár, začnou se dít strašné věci. Pár brzy na vlastní kůži zjišťuje, že John rozhodně není žádný andílek. Vše graduje až do děsivého finále...

O stavbách trochu jinak: Stavební selhání

Čas jsou peníze a ve stavebnictví to platí dvojnásob. Každá drobná chyba může způsobit obrovsklé finanční ztráty. Chcete na vlastní oči vidět, co se stane, když se na stavbě něco pořádně pokazí? S tímto dokumentárním cyklem zavítáte na staveniště a podíváte se na to, co se stavitelům opravdu nepovedlo. Dozvíte se vše o rizicích moderního stavebnictví a uvidíte, že i největší profesionálové dělají chyby, které mohou mít fatální následky.

Stavební selhání

Odkryjte příčiny stavebních selhání, podívejte se na vyšetřovací postupy a zjišťování rozsahu škod a spatřete zblízka nástrahy stavebnictví. Premiérové díly dokumentárního cyklu Stavební selhání si pustíte od středy 7. července ve 20:05 hodin na kanále Viasat Explore.

Výlet za bzučícím hmyzem: Charlieho včelí farma

Nová dokumentární série, která bzučí jako včelí roj: to je Charlieho včelí farma. Charlie Agar vede v americkém Texasu společnost Charlie Bee Company, která ale není jen tak ledajakou firmou. On a jeho spolupracovníci totiž odstraňují včelí úly z nebezpečných míst a zároveň tím tyto drobné živočichy zachraňují.

S každým dalším žihadlem se Charlie, včelař duší i srdcem, do akcí obouvá ještě víc naplno. Každý jeho zásah je jedinečný: někdy šplhá do korun stromů, jindy navštěvuje domovy místních obyvatel překvapených nevítanými vetřelci. Do včelích úlů s Charliem nahlédnete od neděle 4. července v 18 hodin na kanále Viasat Nature.

Dobrodružství badatele, který objevil Titanic: Bob Ballard

Robert Bob Ballard je profesorem oceánografie a důstojníkem amerického námořnictva. Patří mezi objevitele světového významu a kromě jiného se dlouhá léta zabýval zkoumáním podmořských vraků. Právě on objevil i vrak slavného Titanicu, lodi, která se nikdy neměla potopit.

V nové dokumentární sérii se dozvíte spoustu zajímavostí ze života tohoto badatele, který vám povypráví příběhy svých objevů i jejich zákulisí. Podíváte se na jeho velké úspěchy, neúspěchy i tragické události, které Bobův život doprovázely. Do světa velkého badatele nahlédněte premiérově od 10. července ve 21 hodin na kanále National Geographic.

Tajemství výroby potravin: Továrna na jídlo

Co se skrývá za každým sáčkem chipsů, každou čokoládovou pralinkou, plechovkou piva nebo bochníkem chleba, který kupujete v supermarketu? Jak funguje průmysl, který denně chrlí obrovské množství nejrůznějších druhů potravin? Nahlédněte do provozu gigantických továren na jídlo a zjistěte, jak se vyrábí všechny dobroty od jednotlivých ingrediencí až po zabalené produkty, které přistávají na pultech obchodů.

 Továrna na jídlo

Premiérové díly nejnovější řady zajímavého dokumentárního pořadu, patřícího mezi 10 nejlepších programů National Geographic, sledujte na tomto kanále každou sobotu ve 14 hodin počínaje 3. červencem.

Animovaný seriál pro děti: 100% Vlk

V červenci si vaše děti s NejTV užijí nejnovější řadu dětského animovaného seriálu 100% Vlk: Legenda o měsíčním kameni. Vypráví příběh 14letého Freddyho, který vypadá jako každý jiný kluk, ale patří mezi vlkodlaky. Chce se stát obávaným vůdcem vlkodlačí smečky, jakým byli i jeho předkové.

V noci své velké proměny se ale Freddy nezmění v obávanou obludu, ale ve vtipného pudlíka, kterému se vlkodlaci vysmějí a vyhodí ho ze své smečky. Jak se celý příběh vyvine? Stane se z Freddyho hrozivý vlkodlak i přes jeho nový vzhled? Dobrodružný rodinný seriál sledujte od 24. července v 18:30 hodin na kanále Minimax.

Nejlepší české filmové hity: Po celý červenec v NejTV

V červenci vás čeká také spousta oblíbených českých filmových hitů. Hned 2. července se můžete těšit na rodinnou komedii Šest medvědů s Cibulkou s hereckými hvězdami, jako jsou Lubomír Lipský st., Jiří Sovák nebo Miloš Kopecký.

Šest medvědů s Cibulkou

9. července přichází na řadu pohádka Za humny je drak. Následující pátek 16. se dozvíte, Jak básníci neztrácejí naději. 23. července zase zjistíte, Jak se krotí krokodýli, a 30. si užijete romantické drama s názvem Můj příběh, v němž se mladá baletka vzdá své kariéry pro nepříliš vydařenou lásku. Všechny tyto filmové perly naladíte na kanále AMC.

Pro sportovní nadšence: F1 – Velká cena Rakouska

V neděli 4. července nastává velký svátek všech milovníků Formule 1. Startuje Velká cena Rakouska, jeden z důležitých závodů mistroství světa Formule 1. Nadcházející závod se koná na rakouském okruhu Red Bull Ring, ležícím ve spolkové zemi Štýrsko. Fanděte svým favoritům na kanálech Sport1 a Sport2: formule startují přesně v 15 hodin.

Na kanálech NejTV vás v červenci čeká spousta skvělých filmů, dokumentů i seriálů. Nahlédněte do života badatele, ponořte se do ruchu včelího úlu, vydejte se na nebezpečná staveniště i za brány továrny na jídlo. Nenechte si ujít české filmové hity, dětem nalaďte animovaný seriál ze života nepovedeného vlkodlaka a podívejte se na start dalšího ze série závodů Formule 1, tentokrát v Rakousku.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl