Úvod Blog Co nového u nejlepšího poskytovatele internetu v ČR?

Co nového u nejlepšího poskytovatele internetu v ČR?

Novinky z Nej.cz: Další akvizice v podobě nových společností i lepší služby

Vlajka EU

Nabídka Nej.cz se neustále rozšiřuje o další novinky. Tentokrát došlo k převzetí poskytovatele internetového připojení a stabilní televize Telly a několika dalších subjektů. Co přináší tyto akvizice klientům Nej.cz?

Nové služby a výhodné balíčky si užijete v podobě internetové či satelitní televize, čítající více než 100 kanálů různého zaměření – včetně mnoha v HD kvalitě. Televizi můžete sledovat po celé EU, takže vám vaše oblíbené programy neutečou ani na dovolené ve většině evropských státech. Tato televize představuje skvělou volbu pro každou rodinu, protože běží až na 4 zařízeních současně – bez dalších příplatků.

Objednávat můžete také kombinaci televize s rychlým a stabilním internetovým připojením (DSL nebo optická technologie, která dosahuje rychlosti až 1000/100 Mbps). Podpora je vám k dispozici i o víkendech a ochotně vyřeší každý váš problém.

Rodina u IPTV

Všechny služby mohou mít také podobu výhodných balíčků, které se vám opravdu vyplatí. Tak budete mít celou nabídku pohromadě: od jediného poskytovatele, na kterého se můžete spolehnout.

Poslední akvizice Nej.cz: InternetPB a řada dalších

Součástí Nej.cz se za poslední měsíce staly také společnosti Neuron online, Axonline, InternetPB, Telconet, CATR Chodov, LTnet a Nej Kanál. Díky tomu se Nej.cz dostává ještě blíže ke všem, kdo dosud nemohli využívat Nej.cz služby. Stávajícím klientům zase přináší zajímavé novinky.

Nej.cz pokračuje v sérii úspěšných akvizicí. Díky nákupu služby Telly a několika dalších společností je ještě blíže svým zákazníkům a může tak nabízet vlastní prověřené služby ve více českých domácnostech než doposud.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl