Úvod Blog Co nového u nejlepšího poskytovatele internetu v ČR?

Co nového u nejlepšího poskytovatele internetu v ČR?

31.08.2020

Novinky z Nej.cz: Další akvizice v podobě nových společností i lepší služby

Nabídka Nej.cz se neustále rozšiřuje o další novinky. Tentokrát došlo k převzetí poskytovatele internetového připojení a stabilní televize Telly a několika dalších subjektů. Co přináší tyto akvizice klientům Nej.cz?

Nové služby a výhodné balíčky si užijete v podobě internetové či satelitní televize, čítající více než 100 kanálů různého zaměření – včetně mnoha v HD kvalitě. Televizi můžete sledovat po celé EU, takže vám vaše oblíbené programy neutečou ani na dovolené ve většině evropských státech. Tato televize představuje skvělou volbu pro každou rodinu, protože běží až na 4 zařízeních současně – bez dalších příplatků.

Objednávat můžete také kombinaci televize s rychlým a stabilním internetovým připojením (DSL nebo optická technologie, která dosahuje rychlosti až 1000/100 Mbps). Podpora je vám k dispozici i o víkendech a ochotně vyřeší každý váš problém.

Všechny služby mohou mít také podobu výhodných balíčků, které se vám opravdu vyplatí. Tak budete mít celou nabídku pohromadě: od jediného poskytovatele, na kterého se můžete spolehnout.

Poslední akvizice Nej.cz: InternetPB a řada dalších

Součástí Nej.cz se za poslední měsíce staly také společnosti Neuron online, Axonline, InternetPB, Telconet, CATR Chodov, LTnet a Nej Kanál. Díky tomu se Nej.cz dostává ještě blíže ke všem, kdo dosud nemohli využívat Nej.cz služby. Stávajícím klientům zase přináší zajímavé novinky.

Nej.cz pokračuje v sérii úspěšných akvizicí. Díky nákupu služby Telly a několika dalších společností je ještě blíže svým zákazníkům a může tak nabízet vlastní prověřené služby ve více českých domácnostech než doposud.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl