Úvod Blog Červnový válečný filmový hit v NejTV: Nejvyšší pocta | Nej.cz

Červnový válečný filmový hit v NejTV: Nejvyšší pocta | Nej.cz

Vrhněte se v červnu s NejTV do víru války: Pusťte si drama Nejvyšší pocta

 Nejvyšší pocta

V měsíci červnu vás v NejTV čeká filmový hit z válečného prostředí: historií inspirované drama Nejvyšší pocta. Jaký příběh film vypráví a proč 29. června od 20:15 hodin JOJ Cinema stojí za to jej vidět?

Ponořte se do dramatických událostí kruté vietnamské války. Zažijte krušné chvíle s hlavními hrdiny filmu Nejvyšší pocta. O čem film vypráví?

Nejvyšší pocta: Napínavé drama se Samuelem L. Jacksonem

Nejvyšší pocta je americké drama z roku 2019, vyprávějící o válečné vřavě 60. let minulého století. Potkáte v něm hvězdy jako Samuel L. Jackson, Peter Fonda, Sebastian Stain nebo William Hurt. Film vypráví opravdový příběh mladého zdravotníka amerického letectva, Williama H. Pitsenbargera, který v krvavé vietnamské válce statečně zachraňoval životy. Denně nasazoval vlastní život a pomáhal těžce raněným vojákům.

V drsném prostředí, plném ztrát, bolesti i smrti, zůstal až do svého konce: osudnou se mu stala krvavá bitva poblíž Saigonu. V bitevní vřavě zachránil více než 60 mužů a právě díky tomu byl vnímán jako opravdový válečný hrdina.

Po 30 letech od těchto událostí rozhoduje pentagonský úředník Scott Huffman o tom, zda padlému zdravotníkovi náleží nejvyšší vyznamenání za statečnost. Scott postupně odkrývá spoustu informací o tom, co se ve Vietnamu dělo a už nikdy nemělo vyplout na povrch. Díky svědectvím vietnamských veteránů zjišťuje znepokojivá fakta. Pro Scotta se najednou přestává jednat o rutinní práci: začíná mu jít o život.

Kdy a kde naladíte Nejvyšší poctu

Dvouhodinové válečné drama o skutečných hrdinech i padlých naladíte v úterý 29. června od 20:15 hodin na kanále JOJ Cinema. Ponořte se do válečné vřavy a zjistěte, zda byl William skutečným hrdinou a jaké příběhy se opravdu odehrály na pozadí jedné z nejhorších bitev vietnamské války.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl