Úvod Blog Bezpečnostní kamery: Snadná ochrana bez velkých počátečních investic

Bezpečnostní kamery: Snadná ochrana bez velkých počátečních investic

29.06.2020

Proč si pořizovat drahé vybavení a trápit se s jeho instalací, když můžete kamery používat jednoduše jako službu? Zjistěte, jak to funguje.

Potřebujete ochránit soukromý nebo firemní majetek? Chcete mít přehled o tom, co se v okolí firmy nebo domu děje, když se nacházíte mimo areál, jste na dovolené či kdekoliv jinde?

Dnes už si nemusíte pořizovat a instalovat sadu bezpečnostních kamer a stavět od nuly složitý bezpečnostní systém. Řešením je kamera jako služba.

Výhody kamerového systému

Kamerový systém představuje účinný a poměrně jednoduchý způsob ochrany. Jeho hlavními výhodami jsou snadná montáž i minimální nutnost úprav stavby – s výjimkou vedení elektrických kabelů.

S tímto systémem můžete v reálném čase i zpětně sledovat dění v okolí nemovitosti a dalšího majetku, zvýšit bezpečnost návštěvníků ve společných prostorách nebo například zaměstnanců pracujících s hotovostí. Získáváte také kompletní záznam události v případě trestného činu. Výhod je ale daleko víc.

Výhody řešení kamery jako služby od Nej.cz

Jestliže se rozhodnete pro kameru jako službu zastřešenou poskytovatelem Nej.cz, budou vaše počáteční náklady nulové. Čeká vás pouze pravidelný měsíční poplatek za počet užívaných kamer, který už zahrnuje vše potřebné, takže vám odpadnou platby za nákladné vybavení, servery a programy na obecnou správu, správu kamer, bezpečnost počítače a podobně.  

V rámci konzultací pro vás Nej.cz vybere to nejvhodnější vybavení a navrhne ideální řešení přesně podle vašich potřeb. Pravidelná údržba vás také nestojí nic navíc, stejně jako záruční i pozáruční servis. Navíc po nějakém čase, až se kamera opotřebuje, dostanete od poskytovatele novou.

Do celého balíčku patří také instalace vybavení a odborné zaškolení obsluhy, takže nemusíte ani disponovat odbornými IT znalostmi. Nej.cz vám pomůže i s registrací u Úřadu pro ochranu osobních údajů, takže se nemusíte bát, že na něco zapomenete.

Správa a ukládání kamerových záznamů bude v rukou Nej.cz jako poskytovatele služby. Veškeré záznamy jsou uchovávány nejméně po dobu 10 dní.

Jak se přistupuje ke kamerám?

Ke všem kamerám se dostanete jednoduše – a přitom bezpečně – ze všech vašich zařízení; z počítače, tabletu i mobilního telefonu. Získáte tak možnost živého náhledu a sledování vašich objektů kdykoliv a odkudkoliv.

Díky kamerovému systému v podobě služby od Nej.cz můžete klidně spát. O instalaci i správu kamer a infrastruktury se postarají odborníci a vy získáte jistotu, že je vaše nemovitost, firma a další majetek v bezpečí.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl