Úvod Blog Bezpečnostní kamery: Snadná ochrana bez velkých počátečních investic

Bezpečnostní kamery: Snadná ochrana bez velkých počátečních investic

Bezpečnostní kamery

Proč si pořizovat drahé vybavení a trápit se s jeho instalací, když můžete kamery používat jednoduše jako službu? Zjistěte, jak to funguje.

Potřebujete ochránit soukromý nebo firemní majetek? Chcete mít přehled o tom, co se v okolí firmy nebo domu děje, když se nacházíte mimo areál, jste na dovolené či kdekoliv jinde?

Dnes už si nemusíte pořizovat a instalovat sadu bezpečnostních kamer a stavět od nuly složitý bezpečnostní systém. Řešením je kamera jako služba.

Výhody kamerového systému

Kamerový systém představuje účinný a poměrně jednoduchý způsob ochrany. Jeho hlavními výhodami jsou snadná montáž i minimální nutnost úprav stavby – s výjimkou vedení elektrických kabelů.

S tímto systémem můžete v reálném čase i zpětně sledovat dění v okolí nemovitosti a dalšího majetku, zvýšit bezpečnost návštěvníků ve společných prostorách nebo například zaměstnanců pracujících s hotovostí. Získáváte také kompletní záznam události v případě trestného činu. Výhod je ale daleko víc.

Výhody řešení kamery jako služby od Nej.cz

Jestliže se rozhodnete pro kameru jako službu zastřešenou poskytovatelem Nej.cz, budou vaše počáteční náklady nulové. Čeká vás pouze pravidelný měsíční poplatek za počet užívaných kamer, který už zahrnuje vše potřebné, takže vám odpadnou platby za nákladné vybavení, servery a programy na obecnou správu, správu kamer, bezpečnost počítače a podobně.  

Kamery a ochrana majetku

V rámci konzultací pro vás Nej.cz vybere to nejvhodnější vybavení a navrhne ideální řešení přesně podle vašich potřeb. Pravidelná údržba vás také nestojí nic navíc, stejně jako záruční i pozáruční servis. Navíc po nějakém čase, až se kamera opotřebuje, dostanete od poskytovatele novou.

Do celého balíčku patří také instalace vybavení a odborné zaškolení obsluhy, takže nemusíte ani disponovat odbornými IT znalostmi. Nej.cz vám pomůže i s registrací u Úřadu pro ochranu osobních údajů, takže se nemusíte bát, že na něco zapomenete.

Správa a ukládání kamerových záznamů bude v rukou Nej.cz jako poskytovatele služby. Veškeré záznamy jsou uchovávány nejméně po dobu 10 dní.

Jak se přistupuje ke kamerám?

Ke všem kamerám se dostanete jednoduše – a přitom bezpečně – ze všech vašich zařízení; z počítače, tabletu i mobilního telefonu. Získáte tak možnost živého náhledu a sledování vašich objektů kdykoliv a odkudkoliv.

Díky kamerovému systému v podobě služby od Nej.cz můžete klidně spát. O instalaci i správu kamer a infrastruktury se postarají odborníci a vy získáte jistotu, že je vaše nemovitost, firma a další majetek v bezpečí.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl