Úvod Podpora Časté dotazy ke službám NejTV Přichází Max a nahrazuje původní HBO Max

Přichází Max a nahrazuje původní HBO Max

Do Česka přichází nová streamovací platforma Max, která nahrazuje dosavadní službu HBO Max. Spuštění nové platformy je naplánované na 21. května 2024. Přináší vám ještě více filmových titulů, zábavy a sportovních přenosů. 

Nová služba Max je součástí kreditového systému NejTV za stejný počet kreditů, jako doposud. Službu si tak můžete začít užívat ihned od jejího spuštění. Původní aplikace HBO Max se vám automaticky aktualizuje na Max, případně ji budete muset aktualizovat ručně. Do Maxu se vám také přenesou stávající profily a historie sledování pod původními přihlašovacími údaji.

Co Max nabídne

Nabídka obsahu sahá od nejzásadnějších filmů a seriálů až po ty nejlepší dokumenty a reality show. Seriály HBO a Max Originals, filmy z produkce Warner Bros., obsah z oblíbených televizních kanálů, jako jsou Discovery, TLC nebo HGTV. DC vesmír i kouzelnický svět Harryho Pottera, k tomu navíc širokou nabídku obsahu pro děti i celou rodinu. Chybět nebude ani produkce Cartoon Network nebo Discovery Kids nebo animované seriály pro dospělé od značky Adult Swim. Mimo to nabídne i to nejlepší napříč žánry, jako je vaření, bydlení, reality show, lifestyle a dokumenty, to vše z produkce Discovery ChannelDiscovery Home & Health nebo ID.

V létě bude Max jediné místo, kde bude možné sledovat každý moment Olympijských her v Paříži 2024 (v 25 evropských zemích, kde bude Max dostupný). Paříž 2024 bude součástí všech plánů předplatného, takže se na největší sportovní událost na světě budou moci dívat všichni předplatitelé. Max nabídne několik různých plánů a k tomu doplněk Sport, podrobnosti najdeš přímo na stránkách max.com.

Nová platforma Max

Jak Max získat

Max nahradí 21. května původní službu HBO Max, kterou lze nyní objednat pouze jako součást HBO skupiny programů v NejTV za 33 kreditů. Pokud nemáte skupinu programů HBO aktivovanou, ale chcete HBO Max začít sledovat, můžete si ji objednat v zákaznické sekci Moje Nej. Za 33 kreditů získáte přístup k videotéce Max, HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD.

Máte již HBO skupinu programů předplacenou?

Hodnota kreditů za Max je stejná jako při používání služby HBO Max a vaše předplatné tak zůstává beze změny. Stávající předplatitelé HBO Max budou moci začít ihned objevovat novou podívanou na Maxu, kam se přenesou jejich stávající profily a historie sledování. Budou tak moci pokračovat ve své divácké cestě s Maxem přesně tam, kde skončili.

Některá zařízení a verze operačního systému umožňují, že se aplikace HBO Max automaticky aktualizuje na Max. V ostatních případech budou uživatelé při spuštění aplikace HBO Max vyzváni, aby si stáhli novou aplikaci Max. Potom se do ní přihlásíte pod stejnými přihlašovacími údaji, které používáte pro HBO Max. A je to! 

Potřebujete poradit?

Věříme, že nová služba přinese ještě více zábavy, než doposud. Pokud potřebujete poradit, neváhejte se nám ozvat na naši zákaznickou linku na čísle 488 999 488, na e-mail zakaznicke.centrum@nej.cz nebo nám napište na Facebooku.

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl