Úvod Blog Situace okolo viru covid-19 ve firmě

Situace okolo viru covid-19 ve firmě

24.11.2020

Jak vypadá boj s covidem-19 v Nej.cz: Opatření, servis a dopad na zákazníky

Jak Nej.cz zvládá corona krizi?

Boj s virem covid-19 stále pokračuje na všech frontách. Nej.cz podniká takové kroky, které pomáhají chránit zdraví zákazníků i zaměstnanců. Jaká jsou aktuální opatření v Nej.cz a jak funguje zákaznický servis?

Opatření v boji proti covidu-19 se v současné chvíli dotýkají také českých firem, včetně Nej.cz, poskytovatele internetových, mobilních a televizních služeb. Firma Nej.cz bere celou situaci vážně a snaží se dělat všechno pro to, aby se virus nešířil uvnitř firmy a zároveň nebyla narušena kvalita služeb směrem k zákazníkům.

Aktuální opatření proti šíření covidu-19 v Nej.cz

Mezi pravidla, která momentálně platí pro všechny zaměstnance Nej.cz, patří pravidelné testování a následné prošetření pozitivně testovaných osob. Samozřejmostí je nošení respirátorů třídy FFP2, dodržování dostatečných rozestupů při práci všude, kde je to možné, důraz na hygienu rukou, opakovaná desinfekce povrchů a prostor a zavedení home office tak, aby se zaměstnanci stýkali pokud možno co nejméně.

Jak v současné situaci funguje servis?

Všichni technici Nej.cz byli proškoleni s ohledem na stávající situaci. Servisu se týká také desinfekce veškerých používaných zařízení před každou návštěvou zákazníka, samozřejmostí je používání respirátorů při osobním kontaktu. Těmito způsoby Nej.cz dále snižuje riziko přenosu covidu-19 na zákazníky.

Protože každý zaměstnanec Nej.cz bere všechna zavedená opatření vážně, nemusíte se bát volat servisního technika kdykoliv jej potřebujete. I přes současnou složitou situaci funguje servis beze změn, jedinou novinkou jsou popsaná opatření.

Nej.cz dělá maximum pro ochranu zdraví každého klienta i zaměstnance. Proto byla zavedena ta nejpřísnější opatření proti šíření viru covid-19. To platí i pro návštěvy techniků v domácnostech, takže nás můžete bez obav požádat o pomoc při problémech nebo objednávce nové služby.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl