Úvod Blog Situace okolo viru covid-19 ve firmě

Situace okolo viru covid-19 ve firmě

Jak vypadá boj s covidem-19 v Nej.cz: Opatření, servis a dopad na zákazníky

Jak Nej.cz zvládá corona krizi?

Boj s virem covid-19 stále pokračuje na všech frontách. Nej.cz podniká takové kroky, které pomáhají chránit zdraví zákazníků i zaměstnanců. Jaká jsou aktuální opatření v Nej.cz a jak funguje zákaznický servis?

Opatření v boji proti covidu-19 se v současné chvíli dotýkají také českých firem, včetně Nej.cz, poskytovatele internetových, mobilních a televizních služeb. Firma Nej.cz bere celou situaci vážně a snaží se dělat všechno pro to, aby se virus nešířil uvnitř firmy a zároveň nebyla narušena kvalita služeb směrem k zákazníkům.

Aktuální opatření proti šíření covidu-19 v Nej.cz

Mezi pravidla, která momentálně platí pro všechny zaměstnance Nej.cz, patří pravidelné testování a následné prošetření pozitivně testovaných osob. Samozřejmostí je nošení respirátorů třídy FFP2, dodržování dostatečných rozestupů při práci všude, kde je to možné, důraz na hygienu rukou, opakovaná desinfekce povrchů a prostor a zavedení home office tak, aby se zaměstnanci stýkali pokud možno co nejméně.

Jak v současné situaci funguje servis?

Všichni technici Nej.cz byli proškoleni s ohledem na stávající situaci. Servisu se týká také desinfekce veškerých používaných zařízení před každou návštěvou zákazníka, samozřejmostí je používání respirátorů při osobním kontaktu. Těmito způsoby Nej.cz dále snižuje riziko přenosu covidu-19 na zákazníky.

Protože každý zaměstnanec Nej.cz bere všechna zavedená opatření vážně, nemusíte se bát volat servisního technika kdykoliv jej potřebujete. I přes současnou složitou situaci funguje servis beze změn, jedinou novinkou jsou popsaná opatření.

Nej.cz dělá maximum pro ochranu zdraví každého klienta i zaměstnance. Proto byla zavedena ta nejpřísnější opatření proti šíření viru covid-19. To platí i pro návštěvy techniků v domácnostech, takže nás můžete bez obav požádat o pomoc při problémech nebo objednávce nové služby.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl