Úvod Blog Nej.cz přináší ještě výhodnější mobilní tarify: Jak vypadá nová nabídka?

Nej.cz přináší ještě výhodnější mobilní tarify: Jak vypadá nová nabídka?

Lidé si prohlížejí novou nabídku mobilních tarifů

NEJvýhodnější mobilní tarify klikejte ZDE

Nej.cz přichází s revolučními mobilními tarify pro celou rodinu. Jedenáct zbrusu nových tarifů se zaměřuje například na vysoké datové objemy či možnost neomezeného volání a posílání SMS. Z jaké nabídky můžete od srpna vybírat a čím vás potěší kromě skvělých cen?

Nej.cz je na českém trhu 3. největším poskytovatelem služeb, jako je stabilní a super rychlý internet, skvělá IPTV s unikátním systémem kreditů či flexibilní mobilní tarify. Za více než 10 let svého působení v Česku se k Nej síti připojilo již přes 170 000 domácností a 10 000 firem. Protože Nej.cz pracuje na neustálém zlepšování svých služeb, dochází od srpna ke kompletní úpravě mobilních tarifů NejMobil. Jak vypadají zbrusu nové tarify, z nichž si vybere opravdu každý?

Výhody nových mobilních tarifů Nej.cz: Nabídka pro celou rodinu

Aktuální tarifní nabídka Nej.cz je sestavena pro potřeby celé rodiny. Najdete v ní 11 rozmanitých tarifů se skvělým poměrem ceny a výkonu, které se vzájemně liší objemem volných dat a minut, množstvím volných SMS i cenami hovorů. Jedná se o 4 datové tarify, 3 tarify s volnými minutami a 4 neomezené. Dojdou-li vám data, můžete je snadno dokoupit a pokračovat v nerušeném surfování.

Samozřejmostí u všech Nej tarifů je jejich okamžitá aktivace bez zbytečného čekání a také neomezené volání a posílání SMS v rámci Nej sítě. Všechny Nej tarify pořídíte jednoduše, aniž byste se upisovali na dlouhé roky dopředu: jsou totiž bez závazků.

Výběr nejzajímavějších nových mobilních tarifů Nej.cz

Ze všech 11 nově nabízených tarifů vám v tomto článku Nej.cz představí ty nejzajímavější. U všech je samozřejmostí neomezené volání a SMS v rámci vlastní sítě a možnost dokoupení dat při jejich vyčerpání.

  • Nejlevnější tarify NejMOBIL 50 a NejSURF 1 potěší především nenáročné zákazníky. NejMOBIL 50 zahrnuje 250 MB volných dat a 50 volných minut, NejSURF 1 obsahuje 1 GB volných dat. Oba tarify nabízí výhodné ceny volání i SMS a představují úplný základ nové nabídky: stojí shodně 99 Kč měsíčně.
  • Tři tarify řady NejMOBIL představují vyvážené balíčky z hlediska dat a volání, včetně nejvýhodnějších cen volání a SMS z celé nabídky. S tarifem NejMOBIL 250 například získáte 1,5 GB volných dat a 250 volných minut za příjemných 239 Kč měsíčně, nejvyšší variantou z této skupiny je NejMOBIL 500 s 500 volnými minutami, 50 volnými SMS a 4 GB dat za 389 Kč měsíčně.
  • Čtyři tarify NejSURF se hodí především pro klienty, kteří potřebují dostatek mobilních dat. Kupříkladu NejSURF 15 zahrnuje 15 GB dat za 389 Kč měsíčně, zůstává možnost neomezeného volání a SMS v rámci vlastní sítě. Potřebujete-li více dat, sáhněte například po tarifu NejSURF 40 se 40 GB dat.
  • Čtyři nové tarify z řady NejFREEE vám dopřejí volnost při volání a posílání zpráv do všech sítí: tyto služby s nimi můžete používat naprosto neomezeně. Základní z těchto tarifů NejFREEE 8 obsahuje 8 GB volných dat za měsíční poplatek 639 Kč, vyšší tarify NejFREEE 12, NejFREEE 25 a NejFREEE 50 osahují po 12, 25 a 50 GB volných dat.

Nové tarify NejMobil jsou nastaveny tak, aby si z nich vybral každý člen rodiny, ať už potřebuje volat, nebo raději surfuje po internetu. Zahrnují například možnost neomezeného volání a SMS, vysoké nebo rovnou neomezené objemy volných dat. Nyní je ten pravý čas na změnu k lepšímu: vyzkoušejte ty Nej mobilní tarify i vy a výhodně je zkombinujte s dalšími Nej službami!

 


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl