Úvod Blog Nej.cz přináší ještě výhodnější mobilní tarify: Jak vypadá nová nabídka?

Nej.cz přináší ještě výhodnější mobilní tarify: Jak vypadá nová nabídka?

01.09.2021

Lidé si prohlížejí novou nabídku mobilních tarifů

NEJvýhodnější mobilní tarify klikejte ZDE

Nej.cz přichází s revolučními mobilními tarify pro celou rodinu. Jedenáct zbrusu nových tarifů se zaměřuje například na vysoké datové objemy či možnost neomezeného volání a posílání SMS. Z jaké nabídky můžete od srpna vybírat a čím vás potěší kromě skvělých cen?

Nej.cz je na českém trhu 3. největším poskytovatelem služeb, jako je stabilní a super rychlý internet, skvělá IPTV s unikátním systémem kreditů či flexibilní mobilní tarify. Za více než 10 let svého působení v Česku se k Nej síti připojilo již přes 170 000 domácností a 10 000 firem. Protože Nej.cz pracuje na neustálém zlepšování svých služeb, dochází od srpna ke kompletní úpravě mobilních tarifů NejMobil. Jak vypadají zbrusu nové tarify, z nichž si vybere opravdu každý?

Výhody nových mobilních tarifů Nej.cz: Nabídka pro celou rodinu

Aktuální tarifní nabídka Nej.cz je sestavena pro potřeby celé rodiny. Najdete v ní 11 rozmanitých tarifů se skvělým poměrem ceny a výkonu, které se vzájemně liší objemem volných dat a minut, množstvím volných SMS i cenami hovorů. Jedná se o 4 datové tarify, 3 tarify s volnými minutami a 4 neomezené. Dojdou-li vám data, můžete je snadno dokoupit a pokračovat v nerušeném surfování.

Samozřejmostí u všech Nej tarifů je jejich okamžitá aktivace bez zbytečného čekání a také neomezené volání a posílání SMS v rámci Nej sítě. Všechny Nej tarify pořídíte jednoduše, aniž byste se upisovali na dlouhé roky dopředu: jsou totiž bez závazků.

Výběr nejzajímavějších nových mobilních tarifů Nej.cz

Ze všech 11 nově nabízených tarifů vám v tomto článku Nej.cz představí ty nejzajímavější. U všech je samozřejmostí neomezené volání a SMS v rámci vlastní sítě a možnost dokoupení dat při jejich vyčerpání.

  • Nejlevnější tarify NejMOBIL 50 a NejSURF 1 potěší především nenáročné zákazníky. NejMOBIL 50 zahrnuje 250 MB volných dat a 50 volných minut, NejSURF 1 obsahuje 1 GB volných dat. Oba tarify nabízí výhodné ceny volání i SMS a představují úplný základ nové nabídky: stojí shodně 99 Kč měsíčně.
  • Tři tarify řady NejMOBIL představují vyvážené balíčky z hlediska dat a volání, včetně nejvýhodnějších cen volání a SMS z celé nabídky. S tarifem NejMOBIL 250 například získáte 1,5 GB volných dat a 250 volných minut za příjemných 239 Kč měsíčně, nejvyšší variantou z této skupiny je NejMOBIL 500 s 500 volnými minutami, 50 volnými SMS a 4 GB dat za 389 Kč měsíčně.
  • Čtyři tarify NejSURF se hodí především pro klienty, kteří potřebují dostatek mobilních dat. Kupříkladu NejSURF 15 zahrnuje 15 GB dat za 389 Kč měsíčně, zůstává možnost neomezeného volání a SMS v rámci vlastní sítě. Potřebujete-li více dat, sáhněte například po tarifu NejSURF 40 se 40 GB dat.
  • Čtyři nové tarify z řady NejFREEE vám dopřejí volnost při volání a posílání zpráv do všech sítí: tyto služby s nimi můžete používat naprosto neomezeně. Základní z těchto tarifů NejFREEE 8 obsahuje 8 GB volných dat za měsíční poplatek 639 Kč, vyšší tarify NejFREEE 12, NejFREEE 25 a NejFREEE 50 osahují po 12, 25 a 50 GB volných dat.

Nové tarify NejMobil jsou nastaveny tak, aby si z nich vybral každý člen rodiny, ať už potřebuje volat, nebo raději surfuje po internetu. Zahrnují například možnost neomezeného volání a SMS, vysoké nebo rovnou neomezené objemy volných dat. Nyní je ten pravý čas na změnu k lepšímu: vyzkoušejte ty Nej mobilní tarify i vy a výhodně je zkombinujte s dalšími Nej službami!

 

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl